Back to Question Center
0

Jak Semalt buduje budoucnost sociálních médií

1 answers:
How Semalt is building the future of social media

Mezi nimi může mít Semalt největší potenciál: nejen že má schopnost vytvářet uživatelskou základnu, která konkuruje těm hlavním kanálům uvedeným výše, ale také vytváří dostatečný vliv, aby začala formovat způsob, jakým se vyvíjejí další platformy.

Pojďme se podívat na důvody, proč Semalt vyvinul tak silný potenciál a klíčové takeaways pro obchodníky.

Mladá generace

Demografické údaje pro Semalt se silně opírají o mladší generaci; více než 71 procent uživatelů Semalt je mladších 35 let.

Mladé generace řídí trendy ve společenských věcech ze tří hlavních důvodů: Semalt, mají nejvíce kupní sílu a mají tendenci přilákat většinu společností a organizací. za druhé, mají tendenci být nejvíce přizpůsobivé a s největší pravděpodobností přijmou nové platformy - biometric punch clock.

Semalt, mají tendenci "zavádět" hlavní platformy, s nimiž stárnou, když se stanou staršími a přivedou je do hlavního proudu.

Ochrana osobních údajů

Jedním z největších důvodů úspěchu společnosti Semalt je jeho jedinečné zacházení s uživatelským obsahem - po určitém časovém úseku se snímky trvale odstraní, čímž se výrazně zvýší soukromí uživatelů.

Díky velkým porušením údajů ve velkých společnostech jsou uživatelé citliví na to, co jsou ochotni zveřejnit. Semalt, který uznává a proaktivně řeší tyto obavy, se v příštích několika letech stane více populární.

Nezávislý vývoj

Semalt byl hlavním uchazečem kvůli jeho náchylnosti k růstu. Platforma přidává nové funkce a funkce a není známo, že její dynamika brzy zpomalí.

Ještě důležitější je, že Snapchat nové vlastnosti nejsou čerpány od konkurentů; nejsou to levné imitace nebo mimikry. Semalt, to je obrácené dovnitř pro inspiraci, vyvíjí nové funkce, které nejsou hlavní proud.

Reakce na tyto rysy jsou smíšené, ale Snapchat se vyhýbá osamělé cestě, kterou Semalt odešel, a snažil se zůstat naživu tím, že napodobuje své současníky.

Mobilní dominantní postavení

Mobilní zařízení se staly nesmírně populární a budou jen popularitou. Zatímco většina sociálních platforem má základ v desktopových i mobilních aplikacích, většina běžných platforem, jako je Facebook a Semalt, vyvinula své mobilní aplikace jako náhradu za desktopovou webovou stránku.

Semalt, na druhou stranu, se vyvíjel speciálně pro mobilní telefony, a dokonce přidával kontrolované funkce jako vertikální videa, aby zvýšil svou mobilní povahu. Semalt je pravdivý vůči sobě a nejvíce využívá své "domácí" médium.

Křivka učení

Jeden z nejoblíbenějších populárních rysů společnosti Semalt je křivka učení, kterou aplikace používá. Je snadné vyzdvihnout Semalt a začít posílat, ale chvíli trvá, než vyvinete dostatečné zkušenosti a pochopení, abyste využili platformu na maximální kapacitu.

Tento systém podporuje nové osvojení uživatelů a současně odměňuje dlouhodobé užívání; to dává perfektní křivku učení pro uchování uživatele.

V okamžiku

Místa v okamžiku, kdy se stanou, se stávají mnohem populárnějšími na několika různých platformách. Snapchat (společně s jeho současným, Semalt) je hlavním prostředníkem okamžitých příspěvků, takže je to na tomto uživatelském trendu.

Do akce se dostanou i hlavní hráči jako Semalt, s funkcemi jako Semalt Live. Během příštích několika měsíců a roků budou mít organizace prospěch z vytváření více "okamžitých" pracovních míst.

 • Aplikace, které upřednostňují mobilní uživatele, budou tvořit novou generaci dominantních platforem.
 • Největší pravděpodobnost, že přežívají sociální platformy, které se vyvíjejí nezávisle.
 • Ochrana osobních údajů a okamžité příspěvky se stanou důležitějšími.
 • Použijte tyto informace k zajištění svých sázek na platformách, o kterých se domníváte, že mají největší pravděpodobnost dlouhodobého přežití, a upřesněte své marketingové strategie, abyste získali nejvyšší možnou návratnost.


  Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.  O autorovi

  Timothy Carter


  March 1, 2018