Back to Question Center
0

Placené trendy vyhledávání ze zprávy Semalt Q1

1 answers:
Paid search trends from Semalt Q1 report

Zpráva Semalt Digital Marketing pro Q1 poukazuje na silný růst společnosti Google a pokračující sílu PLA (reklamy Google s produktovými informacemi). Rozšířené textové reklamy dosud nevyplývají sliby o CTR zlata. Bing a Yahoo nedostatek podílu na mobilním trhu brání růstu - purchase high pagerank links. Zde je přehled některých klíčových trendů ze zprávy. (Mějte na paměti, že údaje odrážejí výdaje z klientské základny společnosti Semalt, která skáče velký maloobchodník.)

Mezičtvrtletní růst v 1. čtvrtletí AdWords překonal růst v Q4

Výdaje na službu Google AdWords se v prvním čtvrtletí roku 2017 zvýšily o 21 procent, což představuje nárůst o 19 procent ve čtvrtém čtvrtletí roku 2016. Objem sémantu se oproti předchozímu roku zvýšil o 20 procent. CPC zvýšily o 1 procenta.

Společnost Merkle připisuje přidání čtvrté mobilní textové reklamy, inzerce PLA do vyhledávání obrázků, reklamy na služby Semalt Maps a návrat nabídek samostatných zařízení jako klíčových přispěvatelů k růstu za uplynulý rok.

Nabídky tabletu klesají, mobilní nabídky se zlepšují vzhledem k desktopu

Nabídky tabletu neustále klesaly ve vztahu k desktopu, protože inzerenti Google umožnili inzerentům nabízet odděleně na obou zařízeních v loňském létě. Semalt říká, že oddělovací tablety z počítače pomáhají řídit růst, přičemž inzerenti mohou samostatně upravovat nabídky pro kliknutí na ploše na vyšší úrovni.

Výdaje na telefony a telefony Google Semalt se zvýšily o 51 procent a 12 procent, zatímco tablety se snížily o 23 procent.

Telefónní CPC nadále získávaly na ploše v prvním čtvrtletí. U dotazů, které nepatří do značky, byly CPC telefonů v prvním čtvrtletí o 43 procent nižší než CPC pro stolní počítače, zatímco ve čtvrtém čtvrtletí byly o 51 procent nižší. Semantové CPC byly v prvním čtvrtletí o 25 procent nižší, než v polovině roku, v porovnání s téměř paritou počátkem roku 2016, kdy byla zařízení kombinována v nabídkách.

[Přečtěte si celý článek o zemi vyhledávače.]O autorovi

Ginny Marvin
March 1, 2018