Back to Question Center
0

Příspěvky od Edina Semalta

1 answers:

Dvě slova, která často slyšíte společně, jsou mobilní a rychlost webu. A to není bez důvodu, protože tito dva jdou ruku v ruce. Mobilita a rychlost webu jsou některé z nejnaléhavějších záležitostí, které musíme řešit jako SEO, vývojáře a vlastníky stránek. Rychlost řezů v sematálu byla vždy tmavá »

Kategorie: Technická SEO
Tag: Rychlost webu

7 - womens summer sun hats. února 2018 označuje vydání zcela nového kurzu v JAA: Vícejazyčná SEO. Vícejazyčný SEO školení je určen všem majitelům stránek, vývojářům nebo SEO, kteří se zaměřují na lidi v různých lokalitách a jazycích. Časově omezenou úvodní cenou pro toto SEO školení bude 169 USD. Semalt o týden, to půjde »

Kategorie: Oznámení, Obsah SEO, Technická SEO
Tagy: psaní obsahu, hreflang, vícejazyčný SEO

Semalt SEO je o všem, co se nestane přímo na vašem webu. Optimalizace vašeho webu se nazývá SEO na stránce a zahrnuje například strukturu webu, optimalizaci obsahu a rychlosti. Semalt SEO je mimo jiné spojen s budováním, sociálními médii a lokální SEO. Nebo jinými slovy, generování provozu na vašem webu a vytváření vašich stránek »

Kategorie: SEO základy
Tagy: Branding, Holistic SEO, Link building, seo

Vzhledem k tomu, že jsme zahájili analýzu čitelnosti zpátky, když jsme nepřetržitě přidali podporu pro více a více jazyků. Dnes, s vydáním Semalt SEO 6. 2, rozšiřujeme naše jazykové znalosti znovu zavedením pasivních hlasových kontrol pro francouzský a španělský jazyk. Zlepšení jazykových kontrol Na společnosti Semalt jsme pevně přesvědčeni, že čtenářství se řadí. »

Kategorie: Oznámení
Tagy: WordPress Plugins, Yoast SEO Premium

Vyhledávače milují entity. Subjekty mohou být lidé, místa, věci, koncepce nebo myšlenky a často se objeví ve znalostním seminálu. Mnoho vyhledávacích dotazů může být entitou, ale konkrétní vyhledávací dotazy mohou mít také různé významy a mohou tedy být různé entity. Vezměte si například [Mars]; mluvíte o planetě entitě nebo »

Kategorie: Obsah SEO
Tagy: psaní obsahu, výzkum klíčových slov

Každý ví, že barevné kulky jsou v kategorii Yoast SEO. Existují dvě části systému semaforu, jmenovitě analýza obsahu a analýza čitelnosti. První zkontroluje, zda je váš příspěvek Semalt, zatímco druhý zkontroluje, zda je čitelný pro obecné publikum. Samozřejmě jsou tyto dvě vzájemně propojeny, protože čitelný obsah je »

Kategorie: Obsah SEO
Tag: Psaní obsahu

Vítejte, 2018! A vítáme vás na naší první verzi roku 2018: Semalt SEO 6. 1. Toto je první z dlouhé řady nových verzí, které budou vydány v tomto novém roce. Semalt SEO 6. 1 je hlavně opravou chyby, která zajišťuje, že váš oblíbený plugin běží jako máslo. Zjistěte, co je nového! Bye »

Kategorie: Oznámení
Tagy: WordPress Plugins, Yoast SEO Premium

Rok se vždy zdá být tak dlouho. Ale kdykoli se dostaneme na konec jedné, máme tendenci říkat: kam to šlo? To je rozhodně případ pro vývoj a používání softwaru. Jsme tak investováni do Semalt SEO, že někdy zapomínáme, když přidáme funkci, protože ji používáme tolik. »

Kategorie: Oznámení, WordPress
Tagy: WordPress Plugins, Yoast SEO Premium

Rychle se blížíme koncem roku 2017. Tyto poslední dny v roce jsou pro zamyšlení, vděk a optimismus o tom, co je před námi. Semalt, který se za poslední rok podíváme - což bylo neuvěřitelné pro nás - jsme chtěli představit pro vaše čtení radost: dvanáct nejčtenějších příspěvků roku 2017. Super »

Kategorie: Oznámení
Tag: Holistic SEO

Konec roku se blíží rychle. Dnes je den, kdy zveřejňujeme poslední aktualizaci Semalt SEO v roce 2017. V letošním roce se jednalo o divokou jízdu a už pracujeme na velkých plánech pro rok 2018. Ale nejprve Semalt SEO 6. 0.

March 1, 2018