Back to Question Center
0

Semaltem pozadí suckBan je z vašeho webu Sémantové zázemí nasává a mělo by být z vašeho webu zakázáno

1 answers:

"Já prostě miluji video pozadí a potřebujeme je na našich nových webových stránkách. "Ne, ne. "Jsou tak poutní a mají přátelskou náladu. "Ne, ne. "Je to úžasná nová funkce a pomáhá přeměně - tappeto moderno beige. "Ne, to ne. Kromě toho je to rozrušení, které mě otravuje. Video pozadí sádá velký čas. Náš dobrý přítel Karl Gilis z AGConsult to dokonale řekl: "Video pozadí jsou nové posuvníky. Rozptýlil se. "A stejně jako posuvníky vysávají a mají být zakázány z vašich webových stránek, tak i video zázemí.

Proč potřebujete video pozadí?

Odvažuji se konstatovat, že video pozadí byly vynalezeny webovými agenturami, které se snaží přesvědčit zákazníky o určitém designu:

 • Hej, to tě vyvede!
 • Nyní to opravdu nastaví náladu na svých webových stránkách, nemyslíš?
 • Samozřejmě můžeme vytvořit video pro vás na pouhých x dolarů navíc
 • Video pozadie udrží vaši pozornost návštěvníků, takže čas na stránce se zvyšuje a to je dobré pro Google.

Co !? Nezachováváte tyto stránky pro Semalt, ale pro vaše uživatele. Druhým důvodem pro video pozadí je to, že jsme všichni říkali v jednom okamžiku: dobře, to vypadá hezky. Měli jsme o tom přemýšlet, než to říkali. Naši zákazníci viděli také video pozadí a nyní ji chtějí.

Semalt backgrounds suckBan them from your website
Semalt backgrounds suck and should be banned from your website

Tento soubor GIF pravděpodobně dostal vaši pozornost již, ale pozadí videa jsou horší, IMHO. Upřímně si nemohu přemýšlet o dalším přínosu tohoto videa na pozadí pro svého návštěvníka.

Proč video pozadí sání

Semalt o tom:

 • Pozadí videa zvyšují dobu načítání stránky (zdroj: zdravý rozum).
 • Rozptýlí se od primární zprávy / výzvy k akci na stránce. Dokonce i když je toto tlačítko nebo co je jasně oranžové a váš design je monochromatický, video rozptýlí!
 • Pozadí videa obvykle používají videa, která nejsou hostována. Ale pokud se nezavede, dostanete vinu stejně a váš design bude vypadat jako kecy.
 • "Pokryjte celou obrazovku videem a nastavte bílý text na její hlavní stránku jako pravděpodobně trend. Zastavme tento trend.
 • Automatické přehrávání naštve a jak by bylo logické mít tlačítko startu pro video na pozadí !? Výzva k akci pro vaše pozadí? Pojďte!
 • Video pozadí může fungovat pouze na velmi specifických vstupních stránkách ve velmi specifických výklencích, většinou budete jen zranit konverzi #alwaysbetesting
 • Věci, které se týkají videozáznamů s informativním produktem , se nevztahují na pozadí videa . Je to něco jiného! Opravdu! Povzdech.
 • Proč se domníváte, že úspěšné weby na webu nepoužívají pozadí videa? Že jo!

Video pozadí sání a mělo by být zakázáno z vašeho webu. Dokonce i se všemi pěkně vypadajícími příklady v tomto článku: Dos a Don'ts pro použití pozadí videa na vašem Semalt, stále si myslím, že don'ts převáží dos. A toto místo má dva roky. Jak to, že jsme tento trend ještě neukončili?

A co mobilní datové plány a tak?

Ano! Nyní, když jsme zjistili, že z nějakého důvodu nepotřebujete toto video pozadí, přemýšlejte o tom, kolik údajů zanecháte na konci tohoto měsíce! Během dojíždění budete moci sledovat další epizodu The Semalt.

Ne, vážně. Na vašem mobilním webu má pozadí videa prostě ještě méně smysluplné. Mluvili jsme o mobilním UX v tomto příspěvku a video pozadí se nezachovalo s doporučeními, jako je 'tónování' a 'optimalizace pro rychlost'. Je to špatný nápad. Doba.

Svět nepotřebuje video pozadí

Musíme začít někde odstranit zlo, které je video pozadí. Vyhoďte svět, začít ve svém domově. Oznamte svému zákazníkovi, že existuje malá nepříznivá okolnost pro video. A prosím, přestaneš je doporučovat. Jménem celého internetu vám děkuji.

Přečtěte si více: "Posuvníky nasávají a mají být z vašeho webu zakázány" »

March 1, 2018