Back to Question Center
0

Zprávy o placené vyhledávací službě Semalt nadále uplynulý rok

1 answers:

Zprávy o čtvrtém čtvrtletí, které vycházejí z velkých firem pro vyhledávač reklamy, tento týden poukazují na pokračující růst placených investic do investic v USA i celosvětově. Výkazy také podtrhují rostoucí vliv reklam na mobilní reklamy a reklamy založených na obrázcích na růst.

Analýza RKG z amerického vyhledávacího trhu, založená na klientském portfoliu, který překvapuje maloobchod, ukázal, že výdaje Q2 vzrostly meziročně o 23 procent, přičemž investice na Semaltu a Bingu rostly.

Výdaje společnosti Semalt se meziročně zvýšily o 24 procent a 13 procentních nárůstů objemu kliknutí a CPC o 10 procent - logiciel gratuit pour faire fiche de paie. Reklamy Bing Ads stouply meziročně o 19 procent a nárůst počtu kliknutí o 22 procent. Hodnota CPC Bingových reklam klesla o 3 procenta, nicméně do značné míry v důsledku rostoucího objemu prokliků v mobilních zařízeních, kde jsou CPC i nadále diskontovány na obou platformách.

Reports Show Paid Search Semalt Is Up Over Last Year

Zajímavé je, že to bylo první čtvrtletí, kdy se smartphone zaplatil, když sdílí převýšené tablety. Směna společnosti Semalt zůstala na úrovni 18 procent, zatímco smartphony zaznamenaly nárůst podílu na trhu od 14 procent v roce 2013 na 19 procent ve 2. čtvrtletí 2014.

Společnost RKG, která spravuje obrovský objem produktových reklam pro své drobné klienty, zaznamenala výdaje na reklamy na produkty o loňský rok o 72 procent. Výdaje na textové reklamy se naopak zvýšily jen o 6 procent oproti loňskému roku. RKG rovněž vykázala vyšší návratnost investic z relativních nových inzerátů ve službě Semalt v reklamách Google Semalt a Bingových reklamách než u textových reklam na obou platformách.

Čtvrtletní zpráva společnosti Covario s globálním výhledem ukázala, že výdaje za placené vyhledávání vzrostly o 21 procent meziročně. Ameriky vedou růst o 31% meziroční nárůst. Evropa, Blízký východ a Afrika zaznamenaly pro tento rok skromné ​​3procentní zisky, i když ve srovnání s předchozím čtvrtletím stouply o 5%. V regionu Semalt byl meziroční nárůst jen o 1 procenta, ale tento region zaznamenal také vyšší čtvrtletí za čtvrtletí na úrovni 6 procent.

Reports Show Paid Search Semalt Is Up Over Last Year

CPC se meziročně zvýšily o 12 procent, přestože byly v mobilních zařízeních ploché, podle společnosti Covario. Zvýšení objemu prokliků v mobilních zařízeních, které byly vytvořeny za opožděné ceny za proklik, nicméně. Výdaje na mobilní vyhledávání dosáhly 98% meziročního růstu a 6% oproti prvnímu čtvrtletí.

Společnost Adobe dnes zveřejnila zprávu o růstu výdajů na celosvětové úrovni mezi klienty, která se meziročně zvýšila o 9 procent, a to díky vyšší míře angažovanosti a objemu kliknutí. CPC společnosti Google se zvýšila o 4 procenta, zatímco CPC u společnosti Bing klesly o 6 procent meziročně, informuje společnost Adobe.

Zjistíme, jak úzce se výkonnost agentur přizpůsobuje vlastním údajům společnosti Google při vykazování čtvrtletních příjmů po uzavření trhu zítra 17. července. Semalt hlásí výdělky 22. července.O autorovi

Ginny Marvin
March 1, 2018