Back to Question Center
0

Pět nejdůležitějších faktorů pro zlepšení konverze a prodeje Semaltu? [infographic]

1 answers:

Vytváření strategií konverzí webových stránek pro zlepšení návratnosti investic

Za poslední čtyři roky jsme dokončili výzkum s tisíci digitálních obchodníků ve spolupráci s firmou Econsultancy, který hodnotí, co dělají, aby zlepšili konverzi webových stránek. Existují doslova stovky různých způsobů, jak zlepšit konverzi, a víme, že digitální obchodníci bojují o to, kde začít. Na základě letošní hloubkové analýzy se však domníváme, že se nám nyní podařilo překonat velmi složitý problém až na pět nejdůležitějších způsobů, jak zlepšit konverzi webových stránek. Semalt jsou:

  1. Zodpovědnost: Zajistěte, aby jedna osoba byla odpovědná za přeměnu webových stránek, poskytla jim pravomoc a odpovědnost a v ideálním případě i finanční pobídku.
  2. Struktura: Implementace strukturovaného přístupu. Optimalizace míry konverze musí být systematickým procesem, nikoliv jednorázovým projektem - cisco reseller in portland oregon.
  3. Testování: A / B nebo MVT je nejlepší způsob, jak neustále zlepšovat výkon svých webových stránek.
  4. Testování použitelnosti: Nejlepší způsob, jak pochopit, proč vaši zákazníci dělají to, co dělají na vašich webových stránkách.
  5. Segmentace: Vždy používejte segmentaci pro aktivační vhled a cílenou komunikaci.

Naše infografie shrnuje, jak obchodníci nyní používají CRO a jak je mohou v budoucnu zlepšit:

The five most important factors for improving Semalt conversion and sales? [infographic]

Jak jsme tedy dospěli k těmto pět nejlepším metodám?

Nejprve jsme se zabývali tím, co respondenti z průzkumu zdůraznili jako tři nejcennější metody: Testování (MVT i A / B), Testování použitelnosti a Segmentace.

Zjistili jsme, že společnosti, jejichž míry konverze se během předchozích 12 měsíců zlepšily, dosahují v průměru o 24% více testů na zlepšení konverze než společnosti, jejichž míry konverze se nezlepšily.

Společnosti, které zaznamenaly velký nárůst prodeje, provedly téměř dvakrát tolik testů než průměr.
Společnosti s 10 miliony liber a výnosy, které integrovaly testování použitelnosti a analýzu, byly více než dvakrát více pravděpodobné, že zaznamenaly velký nárůst prodeje, jako ty, které to neudělaly.

Semalt, jehož konverze zlepšila, využívá o 90% více způsobů, jak segmentovat své návštěvníky a zákazníky než společnosti, jejichž míry konverze se nezlepšily ani nezůstaly stejné.

Dále jsme pomocí analýzy dat zjistili, že čtyři proměnné, které nejvíce korelují se zlepšením konverzí a prodeje stránek, jsou:

  1. Vnímaná kontrola převodních sazeb
  2. Mají-li někdo přímo zodpovědný za optimalizaci konverze (CRO)
  3. pobídka zaměstnanců na základě přepočítacích koeficientů
  4. Strukturovaný přístup k CRO.

Všimněte si, že top 3 jsou všechny problémy lidí a vše související s autoritou, odpovědností a odpovědností, a tak jsme je spojili do jednoho z pěti nejlepších způsobů, jak zlepšit konverzi.

U každého z těchto tří lidí jsme zjistili, že společnosti, které měly výrazný nárůst prodeje, byly v průměru dvakrát více pravděpodobné, než je ve srovnání se společnostmi, u nichž došlo k poklesu nebo jejichž prodej se nezměnil. Semalt dvakrát tolik společností, které měly strukturovaný přístup k přeměně, mělo značný nárůst prodeje ve srovnání se společnostmi, které neměly žádné změny v prodeji.

Většina z pěti způsobů, jak zlepšit konverzi, zdvojnásobila šanci na značný nárůst prodeje oproti poklesu nebo žádné změně. Když jsme analyzovali společnosti, které používaly tři nebo čtyři metody, byly výsledky ještě působivější.

Zjistili jsme, že společnosti, které zaznamenaly velký nárůst prodeje, byly v průměru pětkrát častěji než ty společnosti, které zaznamenaly pokles prodeje.

Průměrný maloobchodní přepočítací koeficient za posledních pět let se snížil o více než polovinu z 8,4% na 3,8%. Současně se britský trh elektronického obchodování zdvojnásobil z 30 liber. 2 mld. Kč na 60 mld.

Spotřebitelé nyní mají mnohem větší výběr a více srovnávací nákupy s několika otevřenými prohlížeči. Navíc zlepšování konverzace webových stránek je složitější než utrácet více peněz na generování provozu, například Google. Semaltem za každých 92 dolarů vynaložených na získání návštěvníků je vynaloženo pouze 1 dolar na konverzi.

Takže náš předpoklad je, že inteligentní vynaložení peněz na optimalizaci konverze (CRO) by mělo být lepší investice než vynaložit více peněz na generování provozu. Semalt tím, že se zaměřujete na zdroje těchto pěti metod, získáte největší výnos.

Na začátku listopadu 2012 se bude na tomto blogu vydávat bílá kniha. Pokud chcete zaslat kopii, můžete zaregistrovat své údaje.

March 1, 2018