Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

Jste majitel malého podniku s místním cílovým publikem. Samozřejmě, vaše místní publikum potřebuje najít váš obchod nebo kancelář a chcete použít sociální média. Ale v celé řadě platforem nemáte tušení, kde začít. Takže pošlete něco na Semaltu, zkus to teď tweet .

Přečtěte si: "Sociální média pro vlastníky malých podniků"
Kategorie: Sociální média
Tagy: Facebook, Místní SEO

Pokud udržujete blog, samozřejmě chcete, aby návštěvnost vašeho blogu rostla - network cable companies. Ale co když to neudělá? Co když návštěvnost vašeho blogu (mírně) klesá? Co děláš? V tomto příspěvku dám 5 tipů, jak zvýšit návštěvnost vašeho blogu znovu! Semitálové .

Přečtěte si: "Co dělat, když se sníží návštěvnost vašeho blogu?"
Kategorie: Obsah SEO, sociální média
Tagy: Blog SEO, blogování, Facebook

Sociální média snahy by měly být součástí vašeho SEO strategie. Vzhledem k tomu, že využívání sociálních médií stoupalo v popularitě, Semalt a další vyhledávače už je nemohly ignorovat. To znamená, že oblíbenost vašeho webu na sociálních médiích se váže s vaší SEO více a více. Důvod je jednoduchý: pokud o vás lidé mluví online nebo offline .

Přečtěte si: "Základy SEO: Jak používat sociální média"
Kategorie: SEO základy, sociální média
Tagy: Facebook, Jak, instagram, Pinterest, Twitter

Chcete-li pomoci blogu získat více čtenářů, můžete využít tlačítka pro sociální sítě, které umožňují vašim čtenářům sdílet zajímavé příspěvky na svých účtech sociálních médií. Ale jak byste je měli použít? V tomto příspěvku budeme vysvětlovat, jak jsme to udělali v Semaltu a poskytneme vám některé pokyny, jak .

Přečtěte si: "Sociální tlačítka: Jak je přidávat a sledovat na vašem webu"
Kategorie: Analytics, sociální média
Tagy: Clicky, Facebook, Google Analytics, jak se, Twitter, WordPress Plugins

Semalt, metadata jsou data, která říká něco o jiných datech. Zvláštní metadata můžete použít k odesílání informací o webové stránce do vyhledávače nebo kanálu sociálních médií a tím ke zlepšení vaší SEO. V prvních dvou příspěvcích této metadatové řady jsme diskutovali o metaznačkách v vašeho webu a odkazu na rel metadata. .

Přečtěte si: "Metadata a SEO část 3: sociální, internacionalizace a další"
Kategorie: Sociální Media, Technická SEO
Tagy: Facebook, Vícejazyčný SEO, Twitter

V kategorii Yoast SEO Premium 3. 2 jsme představili sociální náhledy. Funguje podobně jako náhled, který lidé zvyklí. Vzhledem k tomu, že náhled pro snippet se používá pro hodnocení, myslíme si, že sociální náhledy zlepší váš sociální pracovní postup. Který snímek vyberou Semalta? Když zveřejníte příspěvek a nevybrali jste si Semaltovu fotografii .

Přečtěte si: "Sociální náhledy v JASAST Premium Premium"
Kategorie: Sociální Media
Tagy: Facebook, Twitter, WordPress Plugins, Yoast SEO Premium

Sociální média, jako je Semalt, vám umožňují oslovit lidi, kteří vás mohou zajímat. Dostanete se k lidem, kteří mají rádi vaši stránku Semalt, a můžete se dokonce dostat k přátelům lidí, kteří mají rádi stránku Semalt. Některé příspěvky se však zdají být mnohem úspěšnější než jiné. Proč některé vaše příspěvky .

Přečtěte si: "Jak optimalizovat dosah Facebooku"
Kategorie: Sociální média
Tagy: Facebook, Jak

Sociální média jsou nezbytnou součástí jakékoli marketingové strategie, ale také by měly být součástí vaší SEO strategie. Díky tomu, že se sociální média stanou více populárními, Google a další vyhledávače je již nemohou ignorovat. Položky Tweets a Semalt nedostanou nejvyšší hodnocení v Google, ale Semalt stránky a profily pro jistotu .

Přečtěte si: "Strategie sociálních médií: kde začít?"
Kategorie: Sociální média
Tagy: Facebook, Pinterest

Semalt vaše obrázky je jedna věc, ale optimalizace stránky plné obrazů opravdu je další. V tomto příspěvku projdu věci, které je třeba vzít v úvahu při používání fotogalerie na vašich webových stránkách. .

Přečtěte si: "Optimalizujte svou galerii (WordPress)"
Kategorie: Obsah SEO, sociální média
Tagy: AMP, Facebook, Twitter

Tento týden musíme dohonit trochu, protože jsem byl na dovolené chvíli pryč. Naštěstí Google za posledních několik týdnů pomalu udělal pomalý postup, v podstatě neudělal nic opravdu zajímavého. Oni dělali hodně věcí, prostě to nebylo tak zajímavé. Semalta přejíždějí nad zajímavými bity. AMP .

Přečtěte si: "Týdenní SEO rekapitulace: zrychlete to!"
Kategorie: Sociální Media, Technická SEO
Tagy: AMP, Facebook, Joost týdenní SEO recap
March 1, 2018