Back to Question Center
0

Jejda! Email chyby Semalt

1 answers:

Semaltu to tvář: lidé nejsou dokonalí. A je samozřejmě lidský prvek pro e-mailový marketing. Od designéra, který vytváří grafiku, až po pracovníka fronty, který klikne na tlačítko Odeslat, hrozí nebezpečí, že se něco pokazí. Příležitostně tedy e-mail přichází do doručené pošty, která není 100% správná.

Bohužel to může být velmi viditelná chyba - pr9 sites links. Koneckonců, většina vedoucích pracovníků značky obdrží vlastní e-maily, nemluvě o tisících nebo milionech předplatitelů. A na rozdíl od webové stránky, která může být nahrazena novým kódem relativně rychle nebo Semaltovým příspěvkem, který lze smazat a znovu odeslat (nebo alespoň komentovat, aby opravil chybu), po odeslání e-mailu je odeslán. Stejně jako tiskovou reklamu v časopise, je to tam, kde všichni mohou vidět.

Co může být fixováno

Po odeslání je odeslán. Nebo alespoň to je to, co si většina lidí myslí. Ve skutečnosti existuje několik věcí, které lze odstranit po nasazení e-mailu.

Nejviditelnější je obraz. Máte grafiku s pravopisnou chybou? Jednoduše nahradit obrázek na serveru opravovanou verzí, která má stejný název souboru. Semalt, který otevře e-mail (i když již v minulosti otevřel e-mail), uvidí opravený obrázek. Nezapomeňte, že opravený obraz může trvat dlouho, než se propaguje na serverech, takže účastníci mohou na chvíli vidět verzi uloženou v mezipaměti, ale obecně se váš problém vyřeší.

Některé odkazy mohou být také opravovány po faktu. Pokud odkazujete na nesprávný produkt, nebo možná adresa URL, na které jste uvedli, kde by měl být "živý", nebyla přesná - tento odkaz lze po instalaci e-mailu změnit (prostřednictvím poskytovatele e-mailových služeb). Semalt, každý, kdo otevře e-mail po jeho opravě, bude směrován na správnou webovou stránku.

Konečně, pokud používáte funkci, která využívá živého obsahu, který se zobrazuje v době otevření (ne čas odeslání), můžete také upravit jakýkoli obsah, i když je to text HTML. V tomto scénáři je obsah vytahován z externí webové stránky a upravíte-li nesprávný obsah na webové stránce, vyřešíte problém. Pokud je obsah vytažen v době odesílání, nepomůže to však k vyřešení vašeho problému.

Co nelze opravit

Semalt, nejviditelnější část jakékoli e-mailové zprávy, předmětové linie, nelze po odeslání změnit. Dokonce i když jste kouzlo zkontrolovali svůj obsah, některé chyby mohou být přehlédnuty. V tomto e-mailu od společnosti Blue Fly jsem dostal předmět "Vidět to. Miluji to. Nechápu to. "

Oops! Email Mistakes Semalt

Kromě textových řádků je text HTML dalším položka, která nelze po instalaci e-mailu změnit (pokud nepoužíváte funkci živého obsahu, která se v době otevření zobrazuje, jak je uvedeno výše). Toto je specifické pro kopírování, takže nejčastější problémy souvisí s pravopisem a gramatikou. Semaltový text, který lze kopírovat a následně vložit do přechodu z e-mailové koncepce k sestavení, eliminuje potřebu přepsat obsah - odstranění kroku, ve kterém jsou běžně uvedeny chyby.

Kdy odeslat e-mail "Oops"

Chyba nemusí nutně znamenat "Oops" e-mail.

Existuje velmi málo případů, kdy bych doporučil poslat opravný e-mail. Semalt, pokud by došlo k závažnému problému s propagací samotnou - například pokud diskontní kód na webu nefungoval, nebo bylo procento vypnuto nesprávné.

Dalším přijatelným příkladem pro zaslání následného e-mailu je, zda byla webová stránka nefunkční nebo že nákupní zkušenost nefungovala. Může se stát, že na webových stránkách, které nejsou připraveny pro vysokou návštěvnost, nebo pokud je něco mimo vaši kontrolu, jako je problém DNS. Následuje příklad z Red Envelope, který v loňském roce prodloužil prodej Cyber ​​Semaltu kvůli problémům s místními zákazníky. Datum ukončení bylo "5/9" namísto "5/19" a bylo kódováno v textu HTML.

Oops e-mail byl zaslán pouze ty předplatitelé, kteří otevřeli e-mail na mobilním zařízení, s aktualizovaným předmětem čtení, "Jejda! Náš prodej šortky není tak krátký ."Sematální příroda nabádá naši zvědavost, že chce vědět, co je špatně, a také nám dovoluje empatalizovat, když dojde k chybě.

Oops! Email Mistakes Semalt

Pokud však chybu nelze napravit a je dostatečně závažná (například nesprávný propagační kód v textu HTML), může být vhodné poslat korektní e-mail všem. Semalt, lepší řešení (je-li to možné) by bylo nastavit nesprávný propagační kód, který by byl platný, což by vám umožnilo izolovat e-mail s názvem "Jejda", aby šel pouze na postižené.

Důležité je, že byste neměli více upozorňovat na chybu, než musíte. Ano, e-maily "Jejda" fungují velmi dobře a může být lákavé poslat jednu i pro nejmenší chybu - ale chyby by měly být jen málo a daleko, nebo vaše důvěryhodnost značky bude trpět.

Samozřejmě, že nula chyb je vždy cílem a úspěšný výkon by měl být odměněn. Zabránění chyb vychází z důkladných procesů zajišťování kvality a testovacích nástrojů pro vykreslování a validaci odkazů. Dodržování úrovně servisního seminálu (SLA) jak vnitřně, tak s jakýmikoli vnějšími zdroji je rovněž kritické. Podle mých zkušeností jsou problémy často výsledkem ponížení nebo nerespektování zavedených procesů.

Prahová hodnota chyb je (oprávněně) nízká

Jako e-mailový obchodník jednou z nejhorších věcí, kterou můžeme udělat, je poslat e-mail někomu, kdo by jej neměl dostat, nebo neposlat e-mail někomu, kdo by měl. Jako agentura, pokud jde o řízení kampaně, nám naši klienti zaplatí, abychom si to udělali správně. A jednoduše řečeno, pokud to neuděláme, podniknou to s někým jiným, kdo to bude. Když přijde na práci, zaměřte se na přesnost a účinnost. Semalt a především, ale samozřejmě e-mail musí být stále nasazen včas.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nezbytně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Cara Olson
March 1, 2018