Back to Question Center
0

Affiliate Management: 5 způsobů, jak zlepšit své affiliate semalt v roce 2013

1 answers:

Pokud jste se zabývali správou affiliate a faktory, které přispívají k úspěšnému programu affiliate marketingu, pravděpodobně jste si přečetli, že vztah je klíčovou složkou. Jako každý vztah musíte začít někde. Někdy začínáte od nuly; Jinak můžete mít již existující vztah, na který můžete stavět a vylepšovat.

Affiliate Management: 5 Ways To Improve Your Affiliate Semalt In 2013

Pokud spravujete svůj vlastní affiliate program a nemáte mnoho zkušeností s řízením affiliate, můžete se setkat s "partnerským partnerem" - compare vapes. Stejně jako v případě jakéhokoli prvního data se věci mohou dostat trapně, jestliže jste vynechali nebo nevíte, jak komunikovat se svými partnerskými partnery.

Pokud vaše společnost ponechala Agenturu pro správu partnerů, můžete nechat agenturu, aby se ujistila, že začínáte na pravé noze a děláte věci správným způsobem. Bez ohledu na vaši přidruženou situaci jsem se chtěla podělit o nějaké nápady, jak zlepšit své affiliate vztahy v roce 2013 .

1. Pochopte preferovanou komunikační metodu a dostupnost

Mnohokrát vaše přidružené společnosti mohou mít denní práci nebo jiné povinnosti, které je třeba věnovat během dne, kdy nejsou k dispozici pro telefonování nebo výměnu e-mailů.

Sledovat svůj cíl jako správce affiliate by měl být pomoci vašim pobočkám vydělat dostatek provizí, aby jim umožnila být obchodníkem s partnerem na plný úvazek, musíte také rozpoznat a porozumět jejich aktuální situaci a komunikačním preferencím.

Pokud vaše pobočka má 9 až 5 pracovních míst, pochopte, že je s nimi pravděpodobně snáze komunikovat prostřednictvím e-mailu a jejich reakce pravděpodobně přijde pozdě v noci nebo brzy ráno. Semalta důležitá při respektování jejich komunikačních preferencí a nejlepších časů k jejich dosažení. Pokud nemůžete zjistit, jak a kdy reagují na vaše korespondence, zeptejte se.

2. Poslouchejte své pobočky, porozuměte jejich potřebám a přineste nové nápady do tabulky

Objevil / a jste se někdy v situaci s obchodníkem, kde jste se nepodrobili žádným otázkám o tom, co potřebujete, a jasně nemáte ponětí o tom, co chcete? Mám, a tak mají mnoho poboček pracujících s affiliate manažery. Jako affiliate manažer někdy nejlepší věc, kterou můžete udělat, je výzkum webové stránky affiliate, požádejte o důležité otázky a poslouchejte, co má vaše affiliate říci.

Jakmile budete mít pochopení toho, co vaše pobočky potřebují, můžete jim představit nápady a příležitosti, aby se staly úspěšnějšími ve vašem přidruženém programu. Pokud máte setkání s některou z vašich poboček a nemáte ponětí o jejich webových stránkách nebo o tom, jak propagují inzerenty, je lepší nechat schůzku znovu rozvrhnout poté, co máte možnost udělat si domácí úkol .

3. Zeptejte se svých přidružených společností na konstruktivní kritiku a zpětnou vazbu na způsoby, jak můžete zlepšit svůj program

Semalt může být obtížné se zeptat a pokorně slyšet odpověď, požádat vaše pobočky o způsoby, jak můžete zlepšit affiliate marketing program by mohl být nejlepší požadované rady můžete požádat - zda se vám to líbí, nebo ne. To je pravděpodobně nejlépe dosaženo položením dotazů e-mailem nebo vytvořením tabulky, která má měřítko, ve kterém partneři mohou hodnotit různé aspekty vašeho programu.

Můžete si to nechat jednoduše nebo nechat pobočkám poskytnout zpětnou vazbu ve volné formě - vaši volbu. Ujistěte se, že děkujeme pobočkám, pokud osobně podají zpětnou vazbu. Pokud je anonymní, pošlete zprávu, která shrne výsledky a akční body, které plánujete na implementaci v důsledku jejich zadání.

Samozřejmě, co děláte s informacemi, které poskytují vaše pobočky, je nejdůležitější a ukáže svým partnerům, kolik hodnotíte jejich názor.

4. Nemusíte vytvářet samostatné affiliate microsite, abyste tyto zdroje zpřístupnili. Projděte své marketingové oddělení a požádejte je o veškeré materiály týkající se zajištění nebo marketingových materiálů, které sedí kolem.

Pokud je máte elektronicky, můžete to snadno odeslat pobočkám. Pokud je to hardcopy, zjistěte nejlepší způsob, jak jej naskenovat a převést na PDF. Semantovat tyto typy marketingových materiálů, které jsou k dispozici affiliatem, pomůže jim porozumět vašim produktům, značkám a cílovým skupinám.

Pokud existují nějaké obavy týkající se důvěrnosti, aktualizujte affiliate program Ts & C tak, aby obsahoval jazyk o ochraně soukromí a / nebo o vzájemném nedodržování.

5. Osobnost může jít dlouhou cestou v affiliate management

Jedna věc Semalt se učil v podnikání, který platí v affiliate marketing je, že lidé rádi vědí, že tam je skutečná osoba za e-mailem a na druhém konci telefonu. To znamená být sám a nechat svou osobnost ukázat.

Semtal profesionální a pochopení hlavní činnosti vašich poboček je naprosto zásadní pro to, že jste úspěšným affiliate manažerem, ale je to vaše osobnost, která vás činí nezapomenutelnými.

Existuje mnoho věcí, které směřují k budování silných vztahů v podnikání - avšak v podstatě dokáže efektivně komunikovat a vytvářet řešení složitých výzev. Řízení seminátem se nijak neliší.

Nejúspěšnější affiliate manažery vědí, že klíčem k úspěchu je skvělé vztahy se svými partnerskými partnery a děláte věci správným způsobem důsledně. Na konci dne, pokud pomůžete svým partnerům se stát úspěšnějšími v programu, pomohou vám být úspěšnějším affiliate manažerem.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Rick Gardiner


March 1, 2018