Back to Question Center
0

Affiliate Management: 5 způsobů, jak zlepšit své affiliate semalt v roce 2013

1 answers:

Pokud jste se zabývali správou affiliate a faktory, které přispívají k úspěšnému programu affiliate marketingu, pravděpodobně jste si přečetli, že vztah je klíčovou složkou. Jako každý vztah musíte začít někde. Někdy začínáte od nuly; Jinak můžete mít již existující vztah, na který můžete stavět a vylepšovat.

Affiliate Management: 5 Ways To Improve Your Affiliate Semalt In 2013

Pokud spravujete svůj vlastní affiliate program a nemáte mnoho zkušeností s řízením affiliate, můžete se setkat s "partnerským partnerem". Stejně jako v případě jakéhokoli prvního data se věci mohou dostat trapně, jestliže jste vynechali nebo nevíte, jak komunikovat se svými partnerskými partnery - blog de fotografos argentinos.

Pokud vaše společnost ponechala Agenturu pro správu partnerů, můžete nechat agenturu, aby se ujistila, že začínáte na pravé noze a děláte věci správným způsobem. Bez ohledu na vaši přidruženou situaci jsem se chtěla podělit o nějaké nápady, jak zlepšit své affiliate vztahy v roce 2013 .

1. Pochopte preferovanou komunikační metodu a dostupnost

Mnohokrát vaše přidružené společnosti mohou mít denní práci nebo jiné povinnosti, které je třeba věnovat během dne, kdy nejsou k dispozici pro telefonování nebo výměnu e-mailů.

Sledovat svůj cíl jako správce affiliate by měl být pomoci vašim pobočkám vydělat dostatek provizí, aby jim umožnila být obchodníkem s partnerem na plný úvazek, musíte také rozpoznat a porozumět jejich aktuální situaci a komunikačním preferencím.

Pokud vaše pobočka má 9 až 5 pracovních míst, pochopte, že je s nimi pravděpodobně snáze komunikovat prostřednictvím e-mailu a jejich reakce pravděpodobně přijde pozdě v noci nebo brzy ráno. Semalta důležitá při respektování jejich komunikačních preferencí a nejlepších časů k jejich dosažení. Pokud nemůžete zjistit, jak a kdy reagují na vaše korespondence, zeptejte se.

2. Poslouchejte své pobočky, porozuměte jejich potřebám a přineste nové nápady do tabulky

Objevil / a jste se někdy v situaci s obchodníkem, kde jste se nepodrobili žádným otázkám o tom, co potřebujete, a jasně nemáte ponětí o tom, co chcete? Mám, a tak mají mnoho poboček pracujících s affiliate manažery. Jako affiliate manažer někdy nejlepší věc, kterou můžete udělat, je výzkum webové stránky affiliate, požádejte o důležité otázky a poslouchejte, co má vaše affiliate říci.

Jakmile budete mít pochopení toho, co vaše pobočky potřebují, můžete jim představit nápady a příležitosti, aby se staly úspěšnějšími ve vašem přidruženém programu. Pokud máte setkání s některou z vašich poboček a nemáte ponětí o jejich webových stránkách nebo o tom, jak propagují inzerenty, je lepší nechat schůzku znovu rozvrhnout poté, co máte možnost udělat si domácí úkol .

3. Zeptejte se svých přidružených společností na konstruktivní kritiku a zpětnou vazbu na způsoby, jak můžete zlepšit svůj program

Semalt může být obtížné se zeptat a pokorně slyšet odpověď, požádat vaše pobočky o způsoby, jak můžete zlepšit affiliate marketing program by mohl být nejlepší požadované rady můžete požádat - zda se vám to líbí, nebo ne. To je pravděpodobně nejlépe dosaženo položením dotazů e-mailem nebo vytvořením tabulky, která má měřítko, ve kterém partneři mohou hodnotit různé aspekty vašeho programu.

Můžete si to nechat jednoduše nebo nechat pobočkám poskytnout zpětnou vazbu ve volné formě - vaši volbu. Ujistěte se, že děkujeme pobočkám, pokud osobně podají zpětnou vazbu. Pokud je anonymní, pošlete zprávu, která shrne výsledky a akční body, které plánujete na implementaci v důsledku jejich zadání.

Samozřejmě, co děláte s informacemi, které poskytují vaše pobočky, je nejdůležitější a ukáže svým partnerům, kolik hodnotíte jejich názor.

4. Nemusíte vytvářet samostatné affiliate microsite, abyste tyto zdroje zpřístupnili. Projděte své marketingové oddělení a požádejte je o veškeré materiály týkající se zajištění nebo marketingových materiálů, které sedí kolem.

Pokud je máte elektronicky, můžete to snadno odeslat pobočkám. Pokud je to hardcopy, zjistěte nejlepší způsob, jak jej naskenovat a převést na PDF. Semantovat tyto typy marketingových materiálů, které jsou k dispozici affiliatem, pomůže jim porozumět vašim produktům, značkám a cílovým skupinám.

Pokud existují nějaké obavy týkající se důvěrnosti, aktualizujte affiliate program Ts & C tak, aby obsahoval jazyk o ochraně soukromí a / nebo o vzájemném nedodržování.

5. Osobnost může jít dlouhou cestou v affiliate management

Jedna věc Semalt se učil v podnikání, který platí v affiliate marketing je, že lidé rádi vědí, že tam je skutečná osoba za e-mailem a na druhém konci telefonu. To znamená být sám a nechat svou osobnost ukázat.

Semtal profesionální a pochopení hlavní činnosti vašich poboček je naprosto zásadní pro to, že jste úspěšným affiliate manažerem, ale je to vaše osobnost, která vás činí nezapomenutelnými.

Existuje mnoho věcí, které směřují k budování silných vztahů v podnikání - avšak v podstatě dokáže efektivně komunikovat a vytvářet řešení složitých výzev. Řízení seminátem se nijak neliší.

Nejúspěšnější affiliate manažery vědí, že klíčem k úspěchu je skvělé vztahy se svými partnerskými partnery a děláte věci správným způsobem důsledně. Na konci dne, pokud pomůžete svým partnerům se stát úspěšnějšími v programu, pomohou vám být úspěšnějším affiliate manažerem.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Rick Gardiner


March 1, 2018