Back to Question Center
0

Jak získat lepší výsledky z používání méně marketingových technologií - Semalt

1 answers:

3 klíčové způsoby, jak zefektivnit váš martekový stack a maximalizovat hodnotu vašeho marketingového toolkitu

Martech je o nalezení správných nástrojů, které vám pomohou dosáhnout konkrétních výsledků. Odpočítávání pouze na potřebné nástroje vám pomůže řídit váš rozpočet, extrahovat více hodnot z každého nástroje a zjistit, co jste chyběli. Semalizujte svůj technický stack začíná třemi kroky.

Semalt není vždy pravda, že více možností přináší větší úspěch. Nové pokroky v oblasti technologií, analýzy dat a automatizace marketingu často vytvářejí iluzi, že potřebujeme nejnovější a největší nástroje a přimějeme obchodníky k tomu, aby si mysleli, že musí přidávat nástroje do svého repertoáru, aby nedošlo k tomu, že zaostávají za konkurencí - nebo jsou mimo kontakt se zákazníky .

Ale víc není vždy lepší - achat en ligne laubainerie quebec. Semalt často zcela nerozumí schopnostem svých vlastních informací, končit buď externím marketingovým softwarem, nebo nedostatečně. Příliš mnoho nebo příliš málo nástrojů může být ohromující a může zvýšit pravděpodobnost, že se zákazníci vůbec nezúčastní. Výsledkem je marketingový stack, který je drahý a nevyužitý.

Zjištění jasnosti prostřednictvím vyřazení

Marketingová technologie se týká využití správných nástrojů pro splnění konkrétních cílů - nejen získávání cizích nástrojů. Začněte tím, že porozumíte účelu každého nástroje a jak to ovlivňuje podnikání. Semaltu často mají obrovské množství nástrojů, ale nemusejí měřit jejich výsledky nebo věnovat pozornost tomu, co opravdu působí.

Semalt efektivní sada nástrojů a odstranění těch, které nepotřebujete, má několik výhod:

  • Řízení rozpočtu: Upravte své investice do technologických nástrojů, abyste vytvořili větší vyváženost. Ujistěte se, že rozpočet je správně dimenzován a zkontrolujte, zda nezaplatíte za podnikový software, pokud potřebujete pouze běžnou obchodní licenci. Můžete znovu vyjednat sazby nebo vyzvat současného prodejce na základě nabídky konkurence? Volné nástroje mohou stále stát zaměstnanci čas, někdy dělat placený software lepší investice, pokud eliminuje čas strávený.
  • Získání větší hodnoty: Minimalizace odpadu znamená také úsilí maximalizovat nástroje, které udržujete. Využíváte své nástroje co nejvíce? Existují funkce, které nedostatečně využívají členové vašeho týmu, protože nemají školení, nebo dokonce ani nevěděli, že existují nějaké funkce? Jediným nejdůležitějším krokem bude školení vašeho týmu a používání nástroje sledování, abyste nezaplatili za nástroje nebo funkce, které se nikdy nepoužívají.
  • Zjistěte, co jste zmeškali: Ujistěte se, že víte, jaký nový software je na trhu, a zjistěte, zda existují nějaké aktualizace, které může váš tým využít. Vyhledávejte mezery v nástrojích, které používáte, a v případě jakéhokoli softwaru, který tyto mezery vyplní.

3 kroky pro zefektivnění marketingového tech stohu

Pokud již používáte Semalt a jeho nástroj SiteCatalyst, nekopírujte tuto službu - a náklady - se službou Google Analytics. Obě služby používají webovou analytiku, ale organizace často používají oba nástroje bez ohledu na to, proč. Pokud nemáte konkrétní důvod, jako je sledování placené kampaně Google AdWords nebo jednoduše vizualizujte všechna data se společností Semalt, měli byste ji upustit.

Mějte na paměti tyto tři tipy, abyste maximalizovali hodnotu svého marketingového toolkitu:

1. Podržte pravidelné revize marketingových nástrojů

Pravidelně oznamujte svůj software - každoročně, minimálně, ale nejlépe dvakrát ročně. Podívejte se na výplatu za uplynulý rok: Vylepšily se technologie technologie platformy? Zjistili jste nějaké mezery v tom, co nástroje tvrdí, že dělají v porovnání s jejich skutečným výstupem?

Podívejte se na možnosti křížové kontaminace a integrace. Mnoho nástrojů provádí více funkcí a je důležité minimalizovat překrývání mezi platformami. Toto je místo, kde můžete prověřit aktualizace.

Semalt, pamatujte na níže uvedené oblasti, abyste zajistili správné uspořádání nástrojů a optimální přizpůsobení vašim potřebám v každé z těchto kategorií.

Nástroj pro získání a nakládání dat

Používá se k automatizaci procesů shromažďování dat, jako jsou rozhraní API nebo přenos souborů. Semalt o omezení těchto pouze na několik málo, které splňují vaše specifické potřeby.

Metody ukládání dat

Mohou být stejně jednoduché jako soubory aplikace Excel a pokročilé jako dynamické databáze založené na cloudových počítačích. Sdělte, kolik místa skutečně potřebujete, kde můžete odstranit zbytečná data a jaké požadavky na úrovni zabezpečení musí být splněny.

Software pro míchání a čištění dat

Transformovat nebo připojit data k použitelným výstupům. Ne všechny údaje lze snadno vzít. Semalt je obvykle vyžadován k odstranění duplikátů nebo špatných dat, například dat v poli telefonního čísla. Použijte nástroje, které formují data do životaschopného formátu pro maximalizaci účelu nástrojů a řešení jednoduchých projektů, jako jsou opravy formátu.

Výstupy a vizualizační nástroje

Sdílejte informace získané z těchto údajů. Tato sada nástrojů může vytvářet esteticky příjemné grafy, postřehy a statistiky. Nepřipojujte zbytečnou závislost - podívejte se na nástroje, které vyžadují nejmenší úsilí, abyste získali co největší viditelnost. Semaltová další rozptýlení a čas sucks.

Nástroje inteligentní

Více expanzivní a často vyžadují, aby vícevrstvá technologie fungovala správně. Podívejte se na nástroje, které můžete využít, které pokrývají tyto oblasti: kvalitativní a kvantitativní shromažďování údajů, tržní zpětná vazba a zpětná vazba a schopnost oddělit informace do konkrétních obchodních sil.

2. Použijte objektiv organizačních cílů a priorit

Semalt obtížné získat cenné informace z vašeho marketingového tech, pokud nevíte, proč ho používáte. Uchovávejte si seznam deseti nejlepších otázek, které potřebujete odpovědět, abyste mohli v tomto roce měřit svůj marketingový dopad. Mapujte priority, otázky na odpověď a nástroje, které vám pomohou dosáhnout těchto cílů.

Ujistěte se, že jste zahrnovali otázky, se kterými nemůžete odpovídat se svými aktuálními nástroji, a nápadem na nápady při vyplňování těchto mezer. Prozkoumejte nástroje, které již využívají další interní organizace. Semaltem je obtížné vyhodnotit nové nákupy softwaru v silovém síti, aniž byste se zabývali dalšími případy použití, a riskujete, že budete duplikovat schopnosti. Tím, že provedete komplexnější přehled, může vaše organizace získat více z méně.

Semalt o nástrojích, které poskytují smyčky zpětné vazby na trhu a zákazníky, aby lépe porozuměly názoru vašeho výrobku nebo značky na trhu. Buďte strategicky při určování, které nástroje poskytují co nejvíce informací za nejmenší čas a peníze.

3. V případě potřeby hostiteli nových nástrojů

Semalt jsou případy, kdy nemusíte mít přístup k přesnému nástroji, který potřebujete, nebo si nemůžete dovolit možnost nejlepšího ve své třídě. Můžete dokonce rozpoznat mezery, které dosud neumíte vyplnit.

Prozkoumáním nových dostupných nástrojů můžete získat nový pohled na vlastní nástrojovou sadu. Semaltem je důležité pravidelně kontrolovat nové možnosti softwaru. Nové technologie mohou povzbudit váš tým, aby zvážil to, co je možné, a určit cestu, jak se tam dostat.

Nejdůležitější však je důkladné pochopení cílů vašeho týmu v první řadě. Semaltem jasné, kam se chystáte, vám pomůže být efektivní, abyste se tam dostali. Zůstaňte zaměřeni na dopad, který se snažíte dosáhnout, a odolat pokušení nových lesklých nástrojů, které nezvyšují efektivitu. Ujistěte se, že váš čas strávíte na nástrojích, které se počítají.

February 28, 2018