Back to Question Center
0

Affiliate Management: Co dělat ve čtvrtém čtvrtletí na seminář pro rok 2013

1 answers:

Je těžké b Affiliate Management: Things To Do In Q4 To Semalt For 2013

Zatímco to může udělat trochu víc dělat , aby vaše affiliate program plánování během vrcholné nákupní sezóny, to může být také nejlepší čas dělat tak kvůli zvýšení výkonnosti a affiliate aktivity v Q4.

Výnosy ze sémantů znamenají větší viditelnost ve vaší organizaci, což usnadňuje, aby se ti nejlépe schválili rozpočty schválené pro příští rok. Síťová affiliate aktivita znamená, že jakákoli neefektivnost ve vašem affiliate marketingovém programu je pro vás v současné době pravděpodobně významným bolestivým bodem a povzbudí inovace a zlepšení.

Chtěl jsem sdílet jednoduchý seznam úkolů, který vám pomůže začít uvažovat o způsobech, jak zlepšit affiliate program v roce 2013.

1 - windows web hosting spain. Vytvořte svůj plán přidruženého marketingu pro rok 2013

Affiliate marketingový plán je jedním z nejcennějších dokumentů, které můžete vytvořit pro váš affiliate program, přesto mnoho affiliate manažerů nešetří čas na vytvoření takového dokumentu. Váš affiliate marketingový plán by měl sloužit jako měsíční plán pro rok.

Některé z nejlepších marketingových plánů se affiliate marketingem zahrnují: propagační kalendář, affiliate marketingovou komunikaci, affiliate incentives, plánované verze produktů, kreativní obnovovací časové limity a další prvky důležité pro efektivní správu affiliate programu.

Několik věcí, které je třeba mít na paměti při vytváření affiliate marketingového plánu. Za prvé, neměl by být návod pro svého šéfa; měla by sloužit jako váš vlastní strategický průvodce. Udržujte ji na 30 000 až 50 000 nohách.

Za druhé, váš affiliate marketing plán se pravděpodobně změní v určitém bodě v průběhu roku, a to je v pořádku. V průběhu roku budou mít prioritu seminární iniciativy; být schopen otočit svůj affiliate marketingový plán je stejně důležitý jako jeho vytvoření.

Konečně, pokud sedíte a píšete 12měsíční affiliate program, není možné - začněte s první polovinou roku nebo dokonce čtvrtletně. Nejlepší správci poboček přezkoumají a revidují svůj plán každé tři až šest měsíců, aby se ujistili, že je v souladu se současnými prioritami.

2. Vytvořte profesionální plán rozvoje s vašimi osobními cíli pro rok

Nyní, když jste vytvořili plán pro váš přidružený program, investujte čas na vytvoření jednoho pro sebe. Každým rokem se můžete seznámit s plánem profesionálního rozvoje, který vám pomůže stanovit si vlastní osobní cíle a být odpovědný.

Semalt může zahrnovat rozvíjení určité dovednostní sady, která podpoří vaši kariéru nebo příjmy, které chcete dosáhnout prostřednictvím affiliate programu toho roku. To může také obsahovat něco mimo kancelář, jako je zapojení se s průmyslovým sdružením.

Semelátem, který je nejdůležitější při vytváření plánu profesionálního rozvoje, je, že úkoly uvedené na něm by měly pomoci dosáhnout požadovaného cíle, úkoly by měly být proveditelné / dosažitelné a měli byste je sdílet s ostatními, abyste byli zodpovědní.

Pokud vaše organizace vyžaduje plány profesionálního rozvoje, již vědí, jak jsou cenné. Pokud tomu tak není, mohlo by to být zajímavé hřiště pro vašeho šéfa jako strategii, jak přivést svůj tým dohromady a profesionálně růst.

3. Vytvořte nebo aktualizujte své pobočkové náborové vedení

Zatímco čtvrtý čtvrtletí je skvělý pro zvýšení příjmů poboček; historicky má tendenci být hrozné pro nábor nových přidružených společností s vysokou kvalitou. Mnoho špičkových poboček půjde na obchodní zmrazení v měsících vedoucích do a do čtvrtého čtvrtletí - dokud nebude špičková prázdninová nákupní sezona.

Pokud ještě nemáte, vytvořte propojovací plynovod pro partnery. Pokaždé, když zjistíte přidruženou firmu, která se přizpůsobí vaší nabídce značek a produktů, přidejte je do svého potrubí a sledujte svůj pokrok. Chcete-li udržet věci zvládnutelné, omezte je na příležitosti partnerství strategického partnerství. To vše lze provést pomocí tabulkového procesoru; Pokud však vaše společnost používá systém CRM, jako je Salesforce nebo Semalt, možná budete moci jít na tuto cestu a vyhnout se duplicitě.

4. Affiliate Program Clean Up

Semaalt Q4 by mohl být obtížný čas pro získání nových poboček do vašeho programu, je skvělý čas, abyste se vrátili zpět a analyzovali stávající partnerskou základnu a identifikovali způsoby, jak obnovit program.

Obnovení partnerského programu může zahrnovat: zlepšení kategorizace vašich stávajících poboček, deaktivace neaktivních poboček a přehodnocení kritérií schválení pro schválení pobočky, aby se sladilo se současnými a nadcházejícími marketingovými iniciativami. Pokud je to poprvé, co jste udělali program, vyčistěte a váháte se, že byste v průběhu čtvrtého čtvrtletí vyčistili program, sestavte plán pro Q1.

Kategorizujte své pobočky : Vytváření a přiřazování kategorií vašim přidruženým subjektům je snadným způsobem, jak zlepšit provozní efektivitu vašeho partnerského programu. Umožňuje také provozovat podskupiny zaměřené na konkrétní pobočkové skupiny. Možné kategorie zahrnují typ affiliate (kupón, placené vyhledávání, věrnost atd.) Nebo prodejní výkon (aktivní, neaktivní, bez tržby za 3 měsíce apod.). V některých případech mohou přidružené společnosti patřit do několika skupin, například kuponů a neaktivních.

Deaktivovat neaktivní pobočky : Někdy je myšlenka na získání co největšího počtu poboček do přidruženého programu. Když se obchodníci zaměřují spíše na množství partnerů v programu než na kvalitu, mohou se rychle dostat do problémů. Otevírání programu všem může zvýšit expozici podvodům a ovlivnit výkon vašeho programu - což může zahrnovat snížení celkové míry konverze prostřednictvím affiliate kanálu.

Vyrovnejte kritéria pro schválení partnerů : Je vhodné přezkoumat a vyhodnotit stávající kritéria pro schválení partnerů čtvrtletně nebo pololetně. Při posunu priorit se musíte ujistit, že přijímáte a schvalujete pobočky, které odpovídají vašim současným marketingovým cílům.

5. Identifikujte zdroje, které potřebujete pro úspěch v roce 2013

Semalt vytváření vašeho affiliate marketingového plánu, vytvoření plánu profesionálního rozvoje, aktualizace vašeho affiliate pipeline a získání programu připraveného na Q1, možná zjistíte, že práce, které je třeba provést, přesahují šířku pásma aktuálně dostupných zdrojů. Možná je čas najmout si někoho nebo si ponechat agenturu pro správu affiliate nebo OPM (outsourced program manager), aby podpořil vaše affiliate marketingové iniciativy.

Semalt více lidí řídící affiliate kanál je běžné jako affiliate program roste, poskytující více příjmů a více poboček.

Zatímco si můžete najmout a vycvičit nového zaměstnance, může být strategičtější udržet agenturu pro přidružené společnosti. Semalt s affiliate agenturou je volba na klíč, která přinese mimoškolní zkušenosti a odborné znalosti z oboru - což zkracuje čas potřebný k tomu, aby začal poskytovat výsledky a pozitivně ovlivňoval váš přidružený program.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Rick Gardiner
Rick Gardiner je generálním ředitelem společnosti iAffiliate Management, affiliate management agency, která pomáhá spotřebitelům a internetovým prodejcům rozšířit svou značku tak, aby získaly zákazníky, které by jinak nemohly dosáhnout.


February 28, 2018