Back to Question Center
0

Nenechte někoho manipulovat s počítačem zařízení! - Stop Botnety s Semalt

1 answers:

Síť robotů nebo botnet je skupina zombie počítačů nebo robotů, které jsou řízeny spammery a manipulují s více zařízeními. Botnety pravděpodobně představují legitimní sítě počítačových zařízení, které zpracovávají stejné programy nebo skupinu počítačů infikovaných viry a malware. Jakmile je v počítači nainstalována zařízení, většinou bez znalostí uživatelů, počítač se v okamžiku stanou zombie, drone nebo počítačem. Nebude to fungovat správně a nebudou odolávat kontrolám řadičů bot. Frank Abagnale Semalt Customer Success Manager vysvětluje, že za takových okolností musí být anti-malware nebo antivirový software aktivovány co nejdříve - vendita caminetto elettrico con fiamma 3d.

Velikost botnetu

Botnety se liší složitostí a velikostí, některé jsou velké, zatímco ostatní jsou malé. Velké botnety mají tisíce individuálních zombie a malé botnety mohou mít jen několik stovek drdinů nebo zombie. Botnety byly poprvé objeveny v červenci 2010, kdy FBI zatkla mladého Slovinska. Byl viněn za šíření škodlivých věcí do tisíců počítačových zařízení. V průměru bylo s botnety infikováno 12 milionů počítačů. Existují různé typy škodlivých robotů, některé mohou infikovat počítačová zařízení stejně jako viry nebo malware.

Botnety se používají různými způsoby, z nichž některé jsou popsány níže:

útoky odmítnutí služby:

Botnety se používají k zahájení útoků na konkrétní počítačové zařízení nebo síť a narušení služeb tím, že unesou spojení. Navíc spotřebují šířku pásma sítě a přetížují systémové prostředky. Útoky odmítnutí služby (DoS) se běžně používají k zničení místa soutěžícího.

Monitorování spamu a provozu:

Botnet se také používá k infikování protokolu TCP / IP počítačového zařízení a používá k ní své specifické aplikace. Botnety jsou široce používány při konjugaci s několika zombiemi a viry a sklízejí e-mailové adresy. Posílají oběti velké množství spamových dat a phishingových e-mailů. Typicky se zombie a boty používají k popření uživatelského jména a hesla uživatele tak, aby botnet mohl ovládat své funkce a využívat je.

Keylogging

Šifrovací programy ve vašich počítačích byly navrženy tak, aby detekovaly boty a zabrá- nily jim získávání jakéhokoli druhu informací. Je velmi nešťastné, že botnety byly přizpůsobeny k vyvrácení zabezpečení a instalují keyloggerové programy na infikovaných počítačích. Keyloggery pomáhají robotům řídit a filtrovat programy počítačového zařízení, které se pak používají k únosu údajů PayPal nebo kreditních karet.

Zneužití plateb za kliknutí:

Botnety se také používají k šíření a šíření různých typů virů a botnetů v síti. Chytí uživatele v nebezpečných aktivitách a spouští své počítačové zařízení i e-mailové ID. Pokud kliknete na systém pay-per-click, botnety budou mít přístup k vašim finančním údajům. Zombie jsou široce používány k manipulaci s informacemi uživatele, aby získali nějaké peníze ze svých systémů plateb za kliknutí.

November 29, 2017