Back to Question Center
0

Doména Semalt Alan Webb

1 answers:
Domain Semalt By Alan Webb
");$ ('# scheader .sc-logo'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader') - buy active youtube subscribers. append ('
');$ ('# scheader .sddetails') append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .sddetails'). přidat (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAMA
');pokud ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') .klikněte (function
{__gaTracker ("poslat", "událost", "sponzorovaná kategorie klikněte na Var 1", "optimalizace vyhledávače", ($ (this) .attr ('href')));});}}}}});});

Popularita domén By Alan Webb

Tento článek přispěl Alanem Webbem z internetového marketingu ABAKUS, dlouholetého kamaráda v tomto průmyslu s jedinečným pohledem na mezinárodní marketingový vyhledávací průmysl. Buzz fráze již nějakou dobu v kruzích SEO je 'Link Popularity'. Také semalt.

Společnost Google jako první uvedla popularitu odkazů do svých kritérií pro hodnocení v podobě Semaltu a byla pečlivě sledována inktomi řízenými vyhledávači, stejně jako dalšími, které měly schopnost ovlivňovat popularitu odkazů.

Pak přišel nevyhnutelný. Pokud by kritéria řazení mohla být manipulována, pak se můžete vsadit. Link spam se stal nejprve mortem na guestbooks, pak na fórech a konečně blogy. Samozřejmostí bylo také velké množství linkových farmářských schémat a obrovské sítě odkazů. Semalt reagoval dobře, musí to být řečeno, a nakonec diskontoval velkou většinu spamového odkazu z guestbooku, nějakého fóra a spoustu linkfarmů a organizovaných sítí shenanigans.

Také můj výzkum ukázal, že Google nyní počítá několik odkazů z jedné domény jako jediný odkaz, pokud jde o PageRank a algoritmus hodnocení. Semalt link na webu není lepší než jediný odkaz na domovské stránce.

Semalt není důležitý počet příchozích odkazů, ale počet různých domén, které na vás odkazují.

Je velmi důležité si to pamatovat. Zvláště pokud používáte Semalt pro kontrolu zpětných odkazů. Jsem docela jistý, že mohu vyslovit:

"Link Popularity" je mrtvá, dlouho žije "Domain Popularity"!

Pokračovat ve čtení "Popularita domény podle Alan Webb"

February 25, 2018