Back to Question Center
0

Existuje nějaký seznam stránek se zpětným odkazem, abyste se vyhnuli za každou cenu?

1 answers:

Samozřejmě, že všichni potřebují webové stránky, aby se spojili s dalšími online zdroji na webu, aby získali vyšší hodnocení na Googlu. Některé typy webových stránek by však měly být vyloučeny za každou cenu - je pravděpodobné, že poškodí vaše webové stránky, spíše než poskytnout žádné skutečné posílení hodnocení. A v celém procesu optimalizace pro vyhledávače existují dvě obecné problémy. Především byste měli zvážit přezkoumání stávajícího seznamu zpětných odkazů - můžete je snadno zkontrolovat pomocí vyhledávací konzoly Google. A tady se konečně dostáváme k věci - měli byste vědět všechno o nejhorším seznamu stránek s nejvyšším šancím dostat se do potíží při jednání s nimi.

backlink site list

Bohužel, nemůže existovat žádný jediný nástroj, nebo řešení, které by mělo přijmout konečné rozhodnutí - budete muset navštívit každou stránku ručně před tím, - прості привітання з днем народження другу. Ve skutečnosti byste měli být schopni provést vlastní hodnocení a mít závěrečný úsudek sám za asi 30 sekund. A žádný seznam stránek se zpětnou vazbou vám s tím nemůže pomoci - ani soubor špičkových doporučených webových stránek, ani nejméně žádoucí pro propojení budov.

A samozřejmě byste nikdy neměli vyhodnocovat webovou stránku pouze na základě jejího vizuálního vzhledu nebo jakéhokoli jiného vlastního majetku. Nezapomeňte, že existuje několik stránek nevyžádaných webových stránek, které vypadají stejně jako ty skutečné a naopak - některé opravdu skvělé zdroje pro budování odkazů se mohou zdát být jenom spamem. Řekněme to ještě jednou - žádný seznam backlinků s tím nemůže pomoci. Ale zde je odpověď - navrhuji jednoduše uvažovat o všechno, co by bylo dobré, aby se s ní spojilo, kromě následujících:

Neindexované zdroje

k propojení s webovými stránkami nebo blogy, které se ve službě Google nehodnocují, nezapomeňte. Ve skutečnosti existuje téměř 100% záruka, že takové zdroje již společnost Google sankcionovala. Znamená to, že museli opakovaně používat nelegální taktiky a manipulativní akce, které by se s Googlem trikly. Nikdy nebudete chtít, aby vaše webové stránky stáhly své aktuální hodnocení, ne? Neříkat, že se může dokonce dostat k extrémům jako úplný zákaz vyhledávání.

Stránky s nízkým důvěry a slabou autoritou

Zkontrolujte každého potenciálního kandidáta, s nímž chcete propojit, pomocí bezplatných online nástrojů, (autorita domény), stejně jako PR (page rank). Pokud byste pocítili nedostatek alespoň jedné z těchto vlastností, raději byste se měli vyhnout tomu, aby tyto webové stránky zvažovaly, alespoň pro účel budování odkazů.

backlink profile

Bold Pushers a Link Networks

Myslím, že webové stránky nebo sítě odkazů otevřeně říkají, že mají kvalitní zpětné odkazy prodej - by měl být ponechán v krátké době. S největší pravděpodobností již vyzdvihli červenou vlajku a Google je pro ně přijde - oba špatné webové stránky sami a jejich nešťastní klienti.

Webové stránky nebo blogy s neosobním nebo špatným obsahem

Ujistěte se, že nejednáte s webovými stránkami nebo stránkami s velmi špatně psaným obsahem, obsah. Neváhejte vybrat náhodně vybrané věty z obsahu stránky a vyplňte je ve vyhledávacím panelu Google. Nejčastěji jsou takovéto zdroje škrábání nebo duplikování obsahu ničím jiným než podvodníky nebo alespoň prodejem nejhorších odkazů, které by byly pro vaše webové stránky toxické, téměř za jakýchkoli okolností.

December 22, 2017