Back to Question Center
0

Jaké jsou způsoby získání zpětných odkazů na mé webové stránky?

1 answers:

Zpětné odkazy slouží jako životní stránka optimalizace webových stránek a hrají primární role v hře optimalizace pro vyhledávače. To je důvod, proč SEO odborníci investují do některých forem odkazování budování, zda se řídí pokyny Google, nebo ne. Rozšiřující se způsoby generování odkazů zahrnují hostující příspěvky, sociální sdílení, příspěvky na blogy, kampaně zaměřené na dosah a placené odkazy.

Tyto techniky propojení budov mohou buď přispívat k SEO úsilí, nebo je vůbec devastovat - pc service network. Většina majitelů webových stránek vezme slova "příspěvek SEO", neboť jejich hodnocení webových zdrojů se zlepšuje. Nicméně, smutná pravda o tom je, že i když vytvoříte vysoce kvalitní linkový profil, neexistuje žádná záruka, že získáte vysoké vyhledávací pozice.

how to get backlinks to my website

V tomto článku naleznete některé důvody, proč externí odkazy nemohou přímo ovlivňovat vaši pozici v hodnosti na stránce s výsledky vyhledávání.

Proč získávání zpětných odkazů na vaše stránky není vždy resultativní?

Pokud získáváte externí odkazy na vaše stránky podvodnými spamovými způsoby, nebude vám to moc dobré. Mnoho zpětných odkazů nízké kvality od webových stránek třetích stran vám nedovolí posunout na server SERP. Nejen, že se vaše stránky budou vždy nacházet v nejlepších výsledcích na Googlu, ale také riskujete, že budete penalizováni.

V dnešních dnech jsou webmasteři vědomi nebezpečí spamových zpětných odkazů, jako jsou externí odkazy z linkových farem, spamové komentáře blogu, reklamní příspěvky a spřádané články. Nicméně, někteří vlastníci webových stránek, zejména ti, kteří jsou v této oblasti noví, mohou spadnout do jednoduchých způsobů, jak získat krátkou dobu spoustu odkazových šťáv na svých webových zdrojích. Důrazně doporučuji vyhýbat se jakýmkoli podvodným postupům při vytváření odkazů, protože v současné době se Google stává chytřejším a může rychle detekovat všechny porušující pravidla a potrestat je. Nikdy nemůžete vědět, jak bude společnost Google interpretovat tento nebo ten zpětný odkaz. Někdy vyhledávací roboty jednoduše ignorují odkazy na spamové webové stránky a nepočítají z nich přenosy.

Chcete-li získat viditelný výsledek z vaší propojení budovy kampaň, musíte si být jisti, že budete stavět odkazy ze stránek, které jsou - autoritativní, související s vaším trhu nika, důvěryhodné, dobře indexování a spojeny s jinými autoritativní, spolehlivé a renomované stránky.

Další společné přesvědčení v této oblasti spočívá v tom, že získání zpětného odkazu z jednoho z nejlepších webových zdrojů na internetu, jako je Entrepreneur, Forbes nebo New York Times, může rychle vyvolat webové stránky na serveru SERP. Vždy nefunguje totéž ve skutečnosti. Tento odkaz může buď pomoci vašemu webu zvýšit jeho postavení a přinést vám hodně převedenou návštěvnost nebo vůbec žádný vliv na vaše metriky.

how to get backlinks

To, co nikdy nemůžeme vědět, je odkaz dobré nebo špatné pro viditelnost vyhledávání, protože Google může snadno interpretovat tento ne 100% relevantní, ale organicky získaný odkaz jako placený.

Stejnou situaci lze pozorovat i při komentářích blogu. V některých případech přinášejí tyto odkazy na vašem webu hodně hodnoty, ale někdy jsou označeny jako spamové odkazy na vaše podnikání. Všechny vaše komentáře blogu mohou na vašem webu vytvářet různé výsledky.

December 22, 2017