Back to Question Center
0

Jaká je nejlepší volba pro zpětné odkazy na domovskou stránku?

1 answers:

Zpětné odkazy kontextové domovské stránky jsou často uznávány jako svatý grál moderní koncepce optimalizace pro vyhledávače. Myslím především, že zpětné odkazy na domovské stránce jsou hlavními částmi úspěchu vašeho webu v růstu autority, stejně jako popularita ve výsledcích vyhledávání Google. Co jsou kontextové zpětné odkazy podle definice? Z hlediska SEO je backlink externí odkaz pocházející z jiného webu, který ukazuje na vaše vlastní webové stránky. Domovská stránka je hlavní (první) stránka vašeho webu. Kontextová - označuje jeho přirozené umístění v rámci obsahu, není povoleno žádné spamové nebo postranní umístění - ligne de temps vierge.

homepage backlinks

Zde je několik věcí, které byste měli mít na paměti při vytváření zpětných odkazů domovské stránky:

  • ujistěte se, že vypadají přirozeně, Odkazy;
  • vyvarujte se výskytu podezření Google, nepřehánějte s těmito mocnými zpětnými linkami;
  • zaměřte se na uživatelsky příjemný zážitek z prohlížení, věnujte dostatečnou pozornost obsahu na stránce;
  • udržujte správnou rovnováhu mezi zpětnou vazbou vaší domovské stránky a ostatními technikami SEO, jako je správné používání vašich hlavních cílových klíčových slov, udržování zkušeností uživatelů z mobilních sítí a také obecný význam pro vaše cílové publikum uživatelů.

Proč jsou zpětné odkazy na domovské stránce tak silné?

Je samozřejmé, že jakýkoli zpětný odkaz na domovské stránce webových stránek je vždy účinnější než jakýkoli jiný odkaz. Mějte však na paměti, že kvalita vašich zpětných odkazů pochází nejen z velmi oblíbené online zdrojů. Myslím tím, že popularita každé jednotlivé stránky, na kterou se odkazuje, je stejně důležitá a měla by se vždy počítat také. Tímto způsobem je domovská stránka téměř vždy nejpopulárnější na prakticky jakékoliv webové stránce, jednoduše proto, že je s největší pravděpodobností zaplacena návštěva téměř každého návštěvníka.

Jak je získat?

Vzhledem k významu backlinků kontextové domovské stránky se pokusíme zjistit, jaký je nejlepší způsob, jak je získat. Za prvé, můžete je přímo požádat přímo - a to buď před náročným úkolem poskytnout vysoce kvalitní obsah, který je dostatečně silný na to, aby se na ně mohl vsadit výhradně, nebo zaplatit obrovské množství peněz potřebných k uzavření dohody s nejlepšími sponzorovanými zpětnými linkami, které musí být bezpečný.

Vzhledem k tomu, že máte velmi silný obsah, můžete se ukázat jako dostatek štěstí pro získání kvalitních a opravdu silných zpětných odkazů přirozeně. Ačkoli se nejčastěji stane, že se tak stane, že všechny z nich pocházejí z těch nejlepších webových stránek s nejvyšší autoritou domény a významným hodnocením stránek. Takže, co byste měli udělat, pokud vaše webové stránky již nejsou známé? Vezměme si to za samozřejmé - když se nejprve pokoušíte zlepšit svou strategii budování odkazů (nebo jakýkoli jiný způsob, který se týká off-site SEO, nemluvě o vaší kontextové domovské zpětné vazby sami), je najímat profesionální.

site backlinks

Ve skutečnosti může být tento proces zřídkakdy vyřizován správným účinkem každého, kdo jedná sám, i když je to chytrý a dostatečně kvalifikovaný webmaster. Myslím tím, že pro plně efektivní použití se doporučuje vypořádat se s aktivními kluky, kteří jsou v posledních letech dobře spojeni se světem SEO. Proto se domnívám, že nejlepší volba pro spätné odkazy vaší domovské stránky zaměstnává odborníky, kteří znají všechny příležitosti a mají vlastní kontakty nebo mnoho nezávislých webových stránek s nejvyššími pravomocemi pro propojení vašich stránek.

December 22, 2017