Back to Question Center
0

Které typy zpětného kódu a struktury jsou nejlepší pro SEO?

1 answers:

Než začneme přezkoumávat standardní zpětný kód a strukturu běžně používanou pro účely SEO, dovolte mi začít s některými základními definicemi. Jednoduše řečeno, každý zpětný odkaz (jinak, příchozí webový odkaz) se rodí, když jedna webová stránka má adresu URL vedoucí cestu k jinému zdroji třetí strany jinde na Internetu - pomocí odkazu nebo přidáním této adresy URL. A celý soubor příchozích odkazů vytvořených pro webové stránky vytváří profil propojení. Takhle hlavní vyhledávače, jako Google a Bing, ji ​​používají k určení skutečné hodnoty, popularity a významu každé webové stránky nebo blogu v měřítku - virtual dedicated server remote desktop. Vzhledem k tomu, že ne všechny z nich jsou vytvořeny rovnocenné, jen zploštění zpětných odkazů náhodně kvůli jejich maximální počet nikdy nebude. Pokud jde o organické propojení budov pro účely SEO, věc spočívá v tom, že záleží jen na kvalitě spojení, spíše než na jejich množství.


Jak jsem už řekl, ne všichni se narodili rovní. Proto předtím než uděláme něco jiného, ​​udělejte rozdíl mezi následujícími dvěma hlavními typy webových odkazů. Ve skutečnosti se vyznačují zvláštnostmi HTML v backlinkovém kódu, stejně jako standardní dopad na každou stránku z hlediska SEO.

  • DoFollow zpětné odkazy se používají nejen k propojení dvou samostatných webových stránek a jejich "tažení", ale k přenosu a redistribuci metriky kvality na obou stranách. Obecně řečeno, zpětné odkazy s DoFollow jsou často uznávány mezi rozhodující prvky, pokud jde o přidělení pozic pořadí vyhledávání. Tento typ webových odkazů slouží k standardnímu hodnocení PA (autorita stránek), DA (autorita domény), PR (PageRank) a ostatní metriky, jako je důvěra uživatelů. Nejčastěji jsou takové webové odkazy s atributem DoFollow v jejich zpětném kódu vloženy do zpravodajství, stejně jako příspěvky na blogy nebo články. Někdy se vyskytují ve fórech a v sekcích komentářů.
  • NoFollow backlinks jsou navrženy pro připojení dvou samostatných webových stránek, tj. E. , zejména pro navigační účely. Znamená to, že atribut NoFollow backlink code neumožňuje převod stránek nebo doménových oprávnění (a. k. A. link juice). Mějte na paměti, že tento zdánlivě nedostatečný rozdíl má mnohem větší smysl, pokud jde o procházení a indexování, stejně jako hodnocení významných metrik.

Backlink Struktura kódu v SEO

Co dělá základní strukturu zpětných odkazů v SEO? Ve skutečnosti se každý příchozí odkaz skládá z následujících jádrových prvků: hypertextová referenční značka, text značky kotvy, odkaz odkazu a značka uzavření.

  • Následně přichází text odkazu, který začíná značkou zpětného odkazu o Řekněte vyhledávači web odkaz se chystá následovat, je také možné kliknout a má speciální barevnou indikaci, aby zůstala mimo zbytek textového obsahu na stránce.
  • Každý hypertextový odkaz končí zavíracím tagem, který právě vyhledává vyhledávače o uzavření celé značky hypertextových odkazů.
  • December 22, 2017