Back to Question Center
0

Kolik zpětných odkazů potřebujete ke zlepšení viditelnosti svých stránek?

1 answers:

Z hlediska optimalizace proces vytváření odkazů slouží k vytváření hypertextových odkazů z jiných webových zdrojů k vašim vlastním prostřednictvím různých způsobů vytváření odkazů, jako je například blogování, komentáře zpětných odkazů, tiskové zprávy atd.Všechny tyto činnosti slouží k tomu, aby vaše značka byla důvěryhodná a zvýšila vaši reputaci domény ve vašem oboru. Vyhledávače považují odkazy, které odkazují na vaše stránky jako digitální hlasování a větší počet hlasů máte, tím vyšší bude váš web na SERP.

Ve skutečnosti však nejsou všechny hlasy stejné. Existuje spousta nevyžádaných technik, které slouží k okázání vyhledávačů a získání vyšší úrovně s obsahem stále nízké kvality. Nicméně časy, kdy můžete jednoduše stavět mnoho příchozích odkazů nízké kvality kolem vaší domény, jsou pryč - aircraft appraiser school. V současnosti Google a další velké vyhledávače aktivně bojují proti podvodným aktivitám spojeným s budováním odkazů, jako jsou odkazy na zemědělství, spřádání článků a spamové komentáře blogu. V poslední době společnost Google vytvořila nový algoritmus hodnocení, podle kterého je třeba odstranit všechny zpětné odkazy nízké kvality. V opačném případě může být webový zdroj deindexován společností Google, nebo sankce, které vedou k poklesu hodnocení. Proto je v současné době kvalita příchozích odkazů vyšší než jejich množství. Znamená to, že potřebujete zkontrolovat autoritu a relevanci zdroje, který vás spojuje.


Pokud jde o PageRank pro váš webový zdroj, je to určeno hodnocením odkazů přicházejících na vaše stránky. To znamená, že pokud jste propojeni webovými stránkami s nízkou PR, vaše vlastní PageRank nebude růst.

To je důvod, proč jedna kvalitní zpětná vazba z příslušných vysokých internetových stránek bude stát vyšší než tisíce kvalitních. Nízké pořadí odkazů používaných neprofesionálními poskytovateli SEO, získané podvodnými aktivitami spojování budov, nejen negativně ovlivňují vaši webovou stránku SEO, ale také zničí váš firemní image a pověst.

Cenné zpětné odkazy z webových stránek souvisejících s výkresy s vysokým rozlišením PageRanku vám pomohou vaše podnikání prosperovat a pomohou vyhledávačům rozluštit, o čem je vaše stránky.

Kolik zpětných odkazů potřebujete k tomu, abyste v Google měli vysokou úroveň?

Nemá smysl vznést tuto otázku, neboť odpověď na ni bude záviset na vašem oboru a věku značky. Jedna doména potřebuje pouze několik vysoce kvalitních zpětných odkazů, které se hodí na stránku s výsledky vyhledávání, zatímco jiné domény potřebují řadu příchozích odkazů, aby zvýšily její autoritu a zlepšily pověst. Samozřejmě existuje řada dalších signalizačních hodnocení, které přispívají k pozici webových stránek ve výsledcích vyhledávání.

Jaké jsou nejlepší zpětné odkazy?

Nejlepší typ zpětných odkazů jsou organické externí odkazy. Přicházejí na vaše stránky bez vašeho dotazu a získání, když neočekáváte. Tyto odkazy získané z relevantních a oblíbených blogů nebo webových stránek, které vysoce vyhodnocují váš obsah a rozhodují se o jeho sdílení se svými čtenáři. Spravidla jsou tyto druhy zpětných odkazů získávány z příslušných webových zdrojů a přinášejí spoustu provozu na propojené stránky.

Nicméně je těžké získat organické odkazy z důvěryhodných webových stránek na trhu. Váš webový zdroj by měl mít pro uživatele velkou hodnotu a má velmi dobrou pověst, aby získal příležitost dostat příchozí odkazy od vedoucích pracovníků průmyslu.

December 22, 2017