Back to Question Center
0

Jak používat vyhledávací nástroj Google pro zpětnou vazbu s nízkou kvalitou?

1 answers:

Webmasteři používají drasticky různé způsoby, jak získat odkaz šťáva na svých webových stránkách. Někdy jsou jejich metody zdaleka ne legální. Všechny zpětné odkazy nejsou vytvořeny stejně. Jak se obvykle stalo, některé z vašich externích odkazů mohou být cenné a získané přesně, zatímco jiné se zdají špatné nebo již nejsou k dispozici - buy opana er online no prescription.

backlink search tool

Google dělá vše, co umožňuje majitelům webových stránek odstranit jejich nekvalitní odkazy a uniknout sankcím. Nástroj Google Disavow se stává pro online obchodníky dobrou cestou od okamžiku aktualizace Penguin. V uplynulém roce roku 2012 aktualizace Google Penguin zaútočila na oblast optimalizace pro vyhledávače a odstranila všechny spamové odkazy špatné kvality ze soukromých blogových sítí. Současně vytváří nové problémy a negativně ovlivňuje celý SEO svět. Webmasteři se pokoušeli tento systém zneužít vytvořením zpětných odkazů spamu pro autoritativní weby ve snaze snížit své pozice na SERP. Některé z těchto snah byly úspěšné. Mnoho značek bylo ovlivněno negativním dopadem svých konkurentů. To způsobilo silnou potřebu ovládat všechny odkazy, které odkazují na webové stránky. To je důvod, proč se společnost Google rozhodla vytvořit užitečný nástroj Disavow Link, který by poskytl majitelům webových stránek možnost sledovat všechny jejich externí odkazy. Tento vyhledávací nástroj pro zpětné odkazy pomohl stovkám tisíc majitelů webových stránek řídit jejich zpětnou vazbu situace.

Proč potřebujeme Google Disavow Links Tool?

Všechny černobílé SEO postupy mohou negativně ovlivnit vaše hodnocení a reputaci vašich stránek, a to zejména proto, že společnost Google jasně uvedla, že budou postihovat všechny weby zapojené do jakéhokoli spamového odkazu.

Existuje mnoho majitelů webových stránek, kteří chtějí automaticky získat odkazy na své stránky a věří, že je možné vytvořit kvalitní profil odkazů v rámci jednoho nebo dvou dnů. Samozřejmě, každý si může dovolit objednat nevyžádané služby pro vytváření odkazů a získat tisíce nových zpětných odkazů na svůj webový zdroj bez jakéhokoli úsilí. Nicméně, bude to s největší pravděpodobností negativně ovlivnit hodnocení webu každého vyhledávače. Váš webový zdroj nebude nutně ztrácet hodnocení takovým odkazem na spam, ale obrovský a dlouhodobý spamový útok může zcela devastovat veškeré vaše SEO úsilí.

Nástroj Google Disavow Links je speciálně navržen tak, aby umožnil správci webových stránek hlásit a odesílat spamové odkazy nízké kvality do Googlu a pokud by byli zasaženi spamovými útoky jejich přímých online konkurentů, pomohlo by jim to vydejte se z toho a rychle si vyčistěte svou pověst.

backlink seo tool

Vyhledávací nástroj zpětného vyhledávání Google detekuje spamové odkazy a webové stránky, které je vytvářejí, a ve většině případů nebudou poškozovat hodnocení vašich stránek. Nicméně, mnoho webových zdrojů může být stále ovlivněno těmito podvodnými aktivitami a jejich počet se zvyšuje s každou aktualizací Penguin.

Společnost Google nebude ocenit zpětné odkazy z žádných domén, které jste ohlásili implementací nástroje Google Disavow Links Tool. Tento nástroj je užitečný jak pro vyhledávače, tak pro webmastery, protože pomáhá poznat skutečnou hodnotu všech webových zdrojů a potrestat rušení pravidel.

December 22, 2017