Back to Question Center
0

Jak vytvořím službu Do Follow backlinks pro mé webové stránky?

1 answers:

Je samozřejmé, že bez dobře vytvořeného zpětného profilu je téměř nemožné, aby webové stránky byly hodnoceny dobře v Googlu, nebo se alespoň nacházejí mezi deseti nejlepších výsledků vyhledávání. Abychom zabránili zneužívání, manipulaci nebo jakýmkoli možným trikům s jeho algoritmem hodnocení, světový vyhledávací gigant se po mnoho let vyvíjel. Tímto způsobem společnost Google odmění nyní pouze přirozené, čistě relevantní a vysoce autoritativní zpětné odkazy. A níže vám ukážeme některé z nejchytřejších způsobů, jak vytvořit Backlinks pro vaše stránky. Ale předtím, než začnu něco jiného, ​​dovolte mi začít s několika jednoduchými definicemi - buy tiktok followers free.

follow backlinks

Není třeba říkat, že odkazy táhnou všechny body internetu - všichni to ví. Ale ne všichni mají stejnou váhu. Ve skutečnosti existují dva různé typy odkazů - Non Follow a Do Follow backlinks. Uvádíme-li to v jednoduché angličtině, odkazy s Non Follow jsou téměř nulové a neplatné z pohledu hlavních vyhledávačů. Jsou určeny pouze k tomu, aby přenesli návštěvnost. Na druhou stranu však zpětné odkazy Do Follow používají speciální adresáře, články a vstupní stránky pro přenos autority jedné webové stránky do jiné.

Zdá se, že sledování zpětných odkazů je mnohem těžší, a nejčastěji jsou ideální, že by měli být vloženi zkušenými webmastery. A tady se konečně dostáváme k věci - níže jsou některé chytré způsoby (ať už jsou zdarma nebo někdy ne), abychom vytvořili vysoce kvalitní zpětné odkazy pro sledování vašich webových stránek v Google:

  • Google Plus je výchozí sociální platforma, která se může stát překvapivě silným nástrojem při správném používání. Vše, co potřebujete, je buď mít svůj osobní profil, nebo zaregistrovat nový účet. Dále přejděte na sekci "o" a upravte její textový obsah, stejně jako primární odkaz uvedený na vašem webu zpočátku. Nebojte se přidávat tolik zpětných odkazů, které potřebujete, ale nepřehánějte. V opačném případě může být váš pokus Googlu rozpoznán jako spam nebo manipulace.
  • Onemission je dobrá stará webová stránka, která mi pomohla s zpětnými odkazy Do Follow za poslední roky. Stačí se zaregistrovat, abyste získali speciální publikaci a neváhejte se dostat na celý web a vyberte kategorii, kterou potřebujete.
  • Dmoz je také velmi staré místo, které se zabývá především předkládáním blogů pro účely generování odkazů. Vše, co potřebujete na Dmozu, je vybrat správnou kategorii relevantní pro hlavní předmět vašeho webu nebo blogu. Mezi jeho jedinečné funkce doporučuji použít tento zdroj k nalezení nejlepších zpětných odkazů vytvořených vašimi blízkými soupeři, abyste je mohli použít.

dofollow backlinks

  • Storify je skvělé místo pro získání některých dodatečných Do Follow backlinks - jen od komentování. Jednoduše vytvořte nový účet a pokračujte v části "horká poznámka". Tímto způsobem budete moci využívat maximálně dva vysoce kvalitní zpětné odkazy na jeden účet.
  • Koneckonců, můžete navštívit Trella. co a vybírat tolik zpětných odkazů na zvýšení hodnocení, jak chcete. Kromě toho vám to nebude stát dolar - služba je zdarma. Pokud tak učiníte, poznamenejte si to ještě jednou - nepřehánějte počet zpětných odkazů a jejich příliš rychlé vytvoření. V opačném případě zvednete červenou vlajku a zavoláte společnosti Google k nevyhnutelné penalizaci.
December 22, 2017