Back to Question Center
0

Kolik zpětných údajů bude stačit k podpoře profilu zpětného odkazu?

1 answers:

Nedávno nám společnost Google dala různé smíšené zprávy o úloze zpětných odkazů pro hodnocení webových stránek. Nicméně zpětné údaje zůstávají klíčovým vyhledávacím vyhledávačem, který slouží k určení relevance a autority webové stránky.

Zatímco je spousta diskusí o získávání nových zpětných odkazů na vaše stránky, sledování a vylepšení stávajících je třeba, pokud chcete, aby potenciální klienti snadno našli vaše stránky ve výsledcích vyhledávání.

backlink data

V tomto článku najdete několik praktických způsobů, jak kombinovat data procházení a zpětné odkazy na vašich stránkách.

Přidejte data procházení do mixu

Chcete-li zachovat profil odkazů na vašem webu v TOP, musíte sledovat vaše zpětné odkazy a metriky webových stránek a kombinovat tato data s daty procházení. Abyste získali výhodu z této kombinace dat, je třeba exportovat své stránky zpětnými údaji z nástrojů pro sledování odkazů - massachusetts bankruptcy attorney fees. Pokud exportujete data ze sémaltu, MOZ, Ahrefs nebo jiných populárních analytických nástrojů, je třeba provést přeformátování CSV jako součást procesu nahrávání.

Jakmile spustíte procházení, můžete implementovat počet přehledů, které vylepšují data odkazů, a to tak, že poskytnou informace o vašich cílových webových stránkách. Můžete také těžit z přidávání údajů služby Google Analytics a Search Console do vašeho procházení, abyste zjistili hodnotu svých stránek pomocí zpětných odkazů, a to tak, že zkontrolujete, zda vaše cílové stránky vedou k vyhledání a návštěvnosti vašeho webu.

  • Nefunkční stránky s rozbitými zpětnými odkazy

Zkontrolovat, zda vaše stránky má nefunkční odkazy, můžete použít nástroj Semalt Web Analyzer nebo nástroje DeepCrawler. Potřebujete vědět, které stránky již nejsou k dispozici, abyste se vyhnuli zpětným odkazům směřujícím k poškozeným stránkám. Jakékoli propojené šťávy získané z nefunkčních odkazů budou ztraceny. Nefunkční odkazy budou také negativně ovlivňovat vaše návštěvníky zkušenosti s vaším webem, jakmile přistane na rozbitých stránkách namísto relevantních, které hledají. V důsledku toho společnost Google sníží hodnocení stránek.

Chcete-li tuto situaci vylepšit, musíte buď obnovit přerušené stránky na stav 200, nebo přesměrovat na ně 301 a přenést je na jinou relevantní stránku.

  • Neindexovatelné stránky s zpětnými odkazy

Neindexovatelné stránky jsou stránky, které mají značku noindex nebo kanonické ukazují na jinou stránku. Tyto stránky je třeba najít a vyloučit, když se vracejí odpověď 200, ale nejsou indexovatelné. Takové stránky vám buď nepřinesou žádnou hodnotu, nebo způsobí, že se hodí hodnocení.

Musíte se rozhodnout, zda chcete, aby tato stránka byla vyhledávatelná vyhledávači, nebo ne. Pokud chcete dostávat návštěvnost vašich stránek, musíte zjistit, proč tato stránka není indexovatelná a pozměňovat ji. Můžete buď odebrat žádnou indexovou značku nebo ji nahradit kanonickým vlastním odkazem.

Pokud nechcete, aby se tato stránka analyzovala pomocí vyhledávacích robotů, můžete se obrátit na odkazující doménu a požádat je, aby nahradili odkaz na jinou relevantní stránku na vašem webu.

December 22, 2017