Back to Question Center
0

Jak používat službu Yahoo pro zpětné odkazy?

1 answers:

Nejčastěji lidé používají alternativní vyhledávače, jako je Yahoo pro zpětné odkazy, když neexistuje jiný způsob odeslání jejich webových stránek nebo blogu hlavním, jako je samotný Google. Takže, níže vám ukážeme, jak používat Yahoo pro zpětné odkazy. Jednoduše řečeno, budeme mít odpovědi na Yahoo, které vám na oplátku přinesou tyto cenné zpětné odkazy. Všimněte si však, že je třeba, aby tyto odpovědi vypadaly co možná nejpřirozeněji, aby se ujistil, že nebudou identifikovány jako spam. A existuje několik dalších způsobů, jak využít Yahoo pro zpětné odkazy - níže vám ukážeme kompletní seznam zahrnující všechny možné možnosti dokončení úkolu - new facebook online icon. Zde jsou hlavní body, které si můžete vzít v úvahu především:

  • Předtím, než začnete cokoli jiného, ​​můžete jednoduše použít nástroje pro správu webových stránek společnosti Bing a odeslat webové stránky nebo blogy společnosti Yahoo. Mějte na paměti, že Yahoo je nyní vlastněn Bingem. Proto budete přesměrováni přímo do panelu nástrojů pro webmastery společnosti Bing, abyste dokončili proces podání.
  • Koneckonců, můžete zkusit odeslat své webové stránky nebo adresy URL blogu přímo do vyhledávače Bing. Pokud tak učiníte, nebude nutné věnovat čas správnému používání nástrojů pro webmastery společnosti Bing.

  • Můžete požádat o některé diskuse týkající se průmyslu nebo specializace,. V případě, že chcete používat Yahoo pro zpětné odkazy, stačí, abyste zveřejnili některé vynikající příspěvky na službu Yahoo Answers. Tímto způsobem získáte nejen cenný odkaz, ale také získáte další provoz.
  • Také byste mohli jít hledat nejčastější dotazy týkající se Yahoo Answers (a. k. A. Časté dotazy), abyste porozuměli ořechům a šroubům - a doručte některé další příspěvky související s těmi oblíbenými záležitostmi aktuálního zájmu vašeho cílového publika nebo tržního místa.

Kromě toho se můžete ještě více zabývat touto záležitostí. Snažte se přemýšlet o každém případě v měřítku - myslím, že byste mohli pomalu unést, odpovědět jen nejlepším možným způsobem a bez nutného zveřejnění odkazu na každou užitečnou odpověď. Samozřejmě bude to trvat hodně času, a to bez velkých měřitelných výsledků najednou. Přesto se vám doporučuje dobře pracovat na vytváření silné a důvěryhodné značky pro vaše hlavní obchodní webové stránky nebo blog. Tímto způsobem byste se měli pomalu pohybovat směrem k hlavnímu cíli budování silného zpětného profilu - a vy jste v pořádku!

Bottom line

Práce pouze na dokonale dostačující odpovědi na Yahoo pro zpětné odkazy - zde je to, co byste měli zapamatovat. Ano, bude to trvat hodně času, takže byste měli být všichni důkladní s každou odpovědí. Tímto způsobem se vyhýbejte odesílání velmi krátkých nebo příliš jednoduchých odpovědí - pokud nechcete, aby vypadali jako spam. Konečně, zde je to, co byste si měli pamatovat - čím více lidí se dozví o vašem webu nebo blogu o odpovědi na Yahoo (i když nebylo po vašem příspěvku k dispozici žádný odkaz) - tím lépe přijdou. Klíčem je zaplatit svůj čas a skončíte!

December 22, 2017