Back to Question Center
0

Jak zvýšit počet externích odkazů?

1 answers:

Zpětné odkazy zůstávají hlavními ukazateli kvality webového zdroje, relevance a autority. Ukazují společnosti Google, zda potřebuje tuto webovou stránku označit za TOP nebo ne. Vysoce kvalitní externí odkazy přímo ovlivňují váš web ve výsledcích vyhledávání - chapter 13 attorneys for cheap. Nicméně, pokud jste relativně nový na digitálním trhu, není snadné získat odkaz z webových stránek s vysokou PR. U malých nebo nedávno zavedených webových zdrojů se může stát, že vytváření zpětných odkazů může být velmi složité, zatímco všechny takzvané "snadné a okamžité" způsoby jsou v rozporu se směrnicemi Google a mohou způsobit pokles hodnocení. Navíc, pokud vytvoříte odkazy způsobem, který vypadá podezřele pro vyhledávače, riskujete, že budete mít od společnosti Google pokuty.

number of backlinks

Dnes budeme hovořit o úloze počtu zpětných odkazů v online podpoře podnikání a mluvit o některých technikách, můžete získat více cílené odkaz šťávu.

Proč potřebujete zpětné odkazy?

Obecně řečeno, backlink je, když jiný webový zdroj odkazuje na váš blog. Pokud má tato webová stránka pro uživatele určitou hodnotu a je považována za autoritu vyhledávačů, odkazy získané z ní přinesou na vaše stránky kvalitní provoz. Nicméně pokud umístíte odkaz na spamový, nedávno penalizovaný webový zdroj, vaše šance na získání odkazové šťávy jsou extrémně nízké. Čím více odkazů na kvalitu odkazuje na vaše stránky, tím více pravomocí získá vaše doména z vyhledávačů.

Měli byste si být vědomi různých účelů externích odkazů, protože získáte různé výsledky z každého typu zpětného odkazu. Odkazy se liší v závislosti na skutečnosti, zda jste tím, kdo odkazuje nebo je propojen.

Takže pojmenujte některé výhody, které zpětné odkazy přinášejí na našich webových stránkách:

  • Zpětné odkazy posílají provoz na vaše stránky
Vytvoření kvalitní kampaně pro vytváření odkazů získáte návštěvnost z jiných webových zdrojů, protože uživatelé, kteří si přečte příspěvek se svým odkazem, kliknou na něj a získáte další informace.

  • Zpětné odkazy přinášejí autoritu na vaše stránky

Backlink slouží jako hlas ostatních blogerů a řekne vyhledávačům o vynikající pověsti a autoritě vaší doméně. Perfektně slouží jako zlepšení povědomí o značce.

Při přidání odkazu na vaše stránky, který odkazuje na jinou doménu, majitel této stránky zaznamená tyto informace prostřednictvím svého analytického softwaru (např. E. Semalt Web Analyzer nebo Google Analytics). Je to perfektní příležitost pro vás, abyste získali další výkresový webový zdroj, který si všimnete vaší domény a vytvoříte s vámi dobré obchodní vztahy.

backlinks to your site

Jak zvýšit počet zpětných odkazů?

  • Produkujte něco jedinečného

Chcete-li získat zpětné odkazy ekologicky, musíte vytvořit jedinečný obsah. Nicméně, všichni majitelé chytrých webových stránek vytvářejí kvalitní obsah a mezi dalšími články se můžete ztratit. Můžete se pokusit přiblížit klíčová slova s ​​velkým objemem obsahu, který se mírně liší od ostatních. Pokud můžete cílovému publiku poskytnout něco nového, pak s největší pravděpodobností budou uživatelé sdílet jeden s druhým, stejně jako ostatní bloggerové budou zvědaví na vaši značku.

  • Odkaz na bloggery

Chcete-li odkazovat na jiné blogy, je skvělá příležitost získat více zpětných odkazů sami, protože se dostanete na radar tyto blogy. Když propojíte s jinými lidmi, pravděpodobně získáte akcie, propojení a propagaci organické.

December 22, 2017