Back to Question Center
0

Bude snadné získat zpětné odkazy v roce 2018?

1 answers:

Odkazy na budovu vždy hrály primární roli při optimalizaci vyhledávače. Metody budování vazeb se však každým rokem změnily. Největší z nich se objevila v roce 2013, kdy společnost Google vytvořila svou aktualizaci Penguin. Tato aktualizace ukázala všechny body, zvyšovala hodnotu kvality příchozích odkazů a znehodnocovala všechny nevyžádané odkazy - pointage excel gratuit mac.

V dnešní době je budování propojení velmi kontroverzní. Jeden odborník tvrdí, že hodnota externích vazeb klesá, zatímco jiní argumentují, že jeho význam se v průběhu let neustále zvyšuje. Tato nedorozumění je způsobena zneužíváním spamových odkazů a neustálými aktualizacemi Google, které mění v této oblasti priority.


Nicméně, bez ohledu na to, co jste slyšeli o odkaz budování, to stále přímo ovlivňuje vaše hodnocení webu. Žádná webová stránka se nemůže hodit na SERP bez kvality a relevantních příchozích odkazů.

V současné době končí rok 2017 a my jsme v předvečer 2018 vánočních svátků. Google stále bojuje proti nevyžádaným technikám vytváření odkazů a získává významné příchozí odkazy. Techniky spálených odkazů se dostaly do zapomnění. Stále více webmasterů se rozhodne investovat do kvalitního tvorby obsahu a budování odkazů. To způsobuje vysokou konkurenci v této oblasti.

Jeden nemůže pomoci, ale přemýšlím, jaké budou nové změny, které můžeme zažít v oblasti budování propojení v roce 2018. Jako prosperující majitel webových stránek musíte vědět, co bude fungovat a co nebude.

V tomto článku naleznete některé způsoby, které vám budou v budoucnu udržovat na špici optimalizace pro vyhledávače.

Jak snadno získat zpětné odkazy v roce 2018?

Žijeme v naprosto automatizovaném světě, kde věci, které jsou vytvořeny ručně, mají vysokou hodnotu, a to zejména v oblasti budování spojů. Ujistěte se, že odkazujete na své vedoucí představitele na trhu, abyste získali více kvalitních zpětných odkazů. Nepoužívejte pro automatizaci e-mailů, protože jsou adresátem přitahováni jako spam.

Navíc neklesat pro automatizované budování odkaz software, protože to může negativně ovlivnit vaše pozice na webu a pověst značky. Důrazně doporučuji odkazovat na profesionální SEO odborníky, kteří mohou ručně vytvářet odkazy na vaše stránky.

Jedná se o oblíbenou techniku ​​pro řízení obsahu, kterou specialisti SEO používají k získání odkazů na webový zdroj. Je založen na nalezení kvalitního obsahu ve vašem výklenku, který je již považován za renomovaný zdroj a hledání příležitostí k vytvoření lepšího obsahu ve stejné zprávě.

Musíte sledovat nové publikace obsahu ve vašem trhu výklenek, aby vaše odkazy tam. Pokud je tento obsah publikován na renomovaném webovém zdroji, je s největší pravděpodobností již vysoký. Proto je pro vás skvělá příležitost získat odkazovou šťávu ze zdroje autority. Vytvořením obsahu založeného na výzkumu můžete překonat původní a získat dobrou odpověď.

December 22, 2017