Back to Question Center
0

Kde získat zpětné odkazy z infografií?

1 answers:

V současné době infografika stále více a více získávají v popularitě. Ve skutečnosti jsou tyto oko-chytá obrazy s užitečnými informacemi odhadnuty na 30x větší pravděpodobnost, že budou "čtené" čtenářem než spisy každodenního obyčejného textu. To je důvod, proč otázka - kam dostat zpětné odkazy z infografií - má smysl - small office wireless networking setup. Ano, je to pravda, infographics může přinést skvělé výsledky online podnikání. Vše, co potřebujete přesvědčivěji, je vytvořit přiměřenou kombinaci cenných dat a vizuálního obsahu - jak vizuálně přitažlivých, tak i zajímavých a vzrušujících informací o správném tématu pro správné publikum. A co víc - mít sadu dobrých a přesvědčivých infografiků učiní váš obsah vítáním, že jde o virus. Tak, dobrá infografika mají poměrně jemný potenciál generování zpětných odkazů, a současně zlepší váš webový nebo blogový pokrok v oblasti SEO ve velkém měřítku. Takže, kam dostat zpětné odkazy z infografií? Předtím, než vám ukážeme seznam zdrojů, které jsou k dispozici, začněte s některými základními definicemi. Jaké jsou ideální infografy? Zde jsou tři hlavní prvky, které dělají všechny dobré - úžasný design, propagace a dosah a dobře-výzkumné statistiky.

  1. Design je zřejmě první věcí, kterou každý infographic potřebuje začít pracovat. Vše, co potřebujete k tomu, abyste se dostalo k infekci, je vizuálně přitažlivá a dotýká se profesionálního designu.
  1. Propagace a dosah jsou pro infografiku stejně důležitý jako úžasný design a jejich skutečná hodnota je doručena dobře prozkoumanou statistikou. Vzhledem k tomu, že infographic není propagována správným způsobem (tj. E. , s patřičnou propagací médií a například prostřednictvím e-mailu), zbytek úsilí bude téměř bezvýznamný, určitě.
  1. Dobře prozkoumaná statistika znamená, že každá dobrá infografová by měla mít nějaké cenné údaje, jako jsou zajímavé statistiky, vzácné fakty o dané téma, jemné vizualizované náhledy nebo něco jako přesvědčivé tabulky nebo diagramy.

Zde je místo, kde můžete získat zpětné odkazy z infografií - níže je seznam čtyř nejvíce doporučených on-line rámců, které vám pomohou s návrhem vašeho prvního:

  • Piktochart je snadný - k použití nástroje pro vytváření infor- mací HQ pro vysoce kvalitní zpětné odkazy. Zajistěte, aby vaše infograficky byly jednodušší. Vše, co potřebujete, je investovat nějaký čas do vytváření přesvědčivého infographic, který by řekl "vítání" ke sdílení. Volný plán na Piktochartu poskytuje krátkou sadu slušných návrhových řešení, proto pokud jste ochotni a připraveni pracovat více na kvalitní infografice - raději byste měli zvážit zaplacení předplatného tam.
  • Canva je dalším dobrým zdrojem, který vám může pomoci používat bezplatné šablony infografického návrhu. A jsou skvělé! Využijte profesionálně vyladěné infografiky, abyste vytvořili ještě více zpětných odkazů, vede, sdílí a následuje.

  • Vengage Infographics je nejsnadnější nástroj pro vytváření infogramu, který si můžete představit. Vychutnejte si skvělý design jedním z více než 500 profesionálně vyladěných designových řešení - jen za několik kliknutí.
  • Fiverr je poslední vybavenou volbou pro ty, kteří hledají, kam dostat zpětné odkazy z infografiky. Fiverr se stane vaším nejlepším řešením, pokud chcete získat infografický design externě - od 5 dolarů za vysoce kvalitní infografii vyrobenou speciálně pro vaše webové stránky nebo blog.
December 22, 2017