Back to Question Center
0

Jak vytvořit výnosný profil zpětného odkazu pomocí generátoru backlinků dofollow?

1 answers:

Všichni majitelé webových stránek vysnívají, aby jejich online podnikatelské aktivity viděli potenciální zákazníci. Proto provádějí sofistikovanou marketingovou kampaň zahrnující optimalizaci vyhledávačů, marketing sociálních médií, generování zpětných odkazů atd.Pokud máte něco společného s širším publikem, určitě to musíte udělat - new cartomizer wont work.

Budova odkazů je jednou z nejdůležitějších částí optimalizace pro vyhledávače. Příchozí odkazy mají zásadní význam pro zařazení na stránku s výsledky vyhledávání a přitahují potenciální zákazníky. Učiní váš obsah viditelným pro vaše cílené publikum a zvýší návratnost investic do investice.

Vytváření příchozích odkazů není raketová věda, ale získávání zpětných odkazů z autoritativních vysokých PR stránek se může zdát příliš komplikované pro nováčky. Naštěstí existuje spousta profesionálních generátorů zpětných odkazů dofollow na webu, konzultantů pro optimalizaci vyhledávačů a odkazů na stavitele, kteří vám pomohou získat kvalitní odkazovou šťávu z vysokých PR stránek.

V tomto článku se s vámi podělím o několik tipů, jak generovat zpětné odkazy dofollow zdarma. Kromě toho zde najdete několik dostupných odkazových odkazů, které mohou usnadnit proces vytváření externích odkazů.

Zdroje webu, které slouží jako generátory zpětných odkazů

Zde najdete seznam webových zdrojů, kde můžete získat zdarma zpětné odkazy v krátké době. Budu mluvit o tak významných webových zdrojích jako Microsoft, Facebook, Google a tak dále.

Než začneme mluvit o těchto zdrojích, chtěl bych zmínit, že existují dva typy zpětných odkazů - dofollow a nofollow. Některé z vysokých webových stránek poskytují oba tyto typy odkazů - Google+, YouTube a další. Naopak takové populární sociální platformy jako LinkedIn a Facebook umožňují vytvářet pouze nofollow zpětné odkazy.

Stručně řečeno, zpětné odkazy dofollow jsou ty, které propouštějí propojené džusy z jednoho zdroje do jiného a pomáhají zvyšovat hodnocení stránek podle určitého klíčového slova. Dofollow zpětné odkazy umožňují vybudovat autoritu značky a ukázat Googlu, jaký je renomovaný webový zdroj. Nofollow backlinks jsou odkazy, které neprocházejí žádnou odkazovou šťávou a neovlivňují vaši stránku rank. Mohou však ještě zvýšit váš zpětný profil, pokud přicházejí z webových zdrojů s vysokým rozlišením PR.


 • Microsoft
zdroj, který má pro uživatele z celého světa velkou hodnotu. To je důvod, proč má nejvyšší PageRank. Získáním příchozích odkazů z těchto stránek zvýšíte pověření značky a zvýšíte pověst webových stránek v očích Googlu.

Chcete-li vygenerovat zpětné odkazy dofollow od společnosti Microsoft, musíte provést následující kroky:

 1. Vytvořte nový účet v Microsoft.
 2. Přihlaste se a přejděte do sekce profilu.
 3. Otevřete odkaz a přidejte odkaz na cílový text kotvy.
 4. Pro dokončení tohoto postupu klikněte na tlačítko "Uložit".
 • Google Plus

Google Plus je sociální síť vlastněná společností Google. Můžete získat kvalitní zpětné odkazy z tohoto zdroje podle následujících kroků:

 1. Přihlaste se do služby Google Plus pomocí svého účtu Gmail.
 2. Vytvořte novou stránku pro svůj blog.
 3. Poté ověřte svou stránku.
 4. Nakonec přidejte odkaz na adresu URL.
 5. Klikněte na tlačítko "Uložit".
December 22, 2017