Back to Question Center
0

Jaké jsou zpětné odkazy Backlinkem?

1 answers:

Backlinks nadále provozují digitální svět, ačkoli některé články, stejně jako webmasteři, nám o nich říkají další věci. Ve skutečnosti poslední studie optimalizace pro vyhledávače ukazují, že zpětné odkazy jsou jedním z nejvýznamnějších faktorů pro Google a další vyhledávače.

Pokud jde o propojení budov, existuje mnoho zkušebních a pravdivých metod. Někteří z nich dodržují pokyny společnosti Google, jiní je porušují. V dnešní době se některé techniky generování odkazů stávají méně náročné v našich dnech (např - aspire nautilus bvc coils 1.8 vs 1.6 review. E. hostující příspěvky nebo komentář zpětné odkazy). Existuje však spousta méně známých nebo podzemních způsobů, jak získat vysoce kvalitní bezplatné zpětné odkazy.

V tomto článku budu se s vámi podělit o několik podzemních stavebních technik, někteří z nich jsem si půjčil od majitele Briana Deana Backlinka. Podívejme se blíže na každou z nich.

Způsoby získání zpětných odkazů díky metodě Backlinko

 • Sociální propojení stavební techniky
 • získat externí odkazy ze sociálních médií. Podle této metody musíte sdílet relevantní obsah a reprodukovat obsah, který byl silně sdílený. Poté je třeba oslovit uživatele, kteří tento obsah původně sdíleli, a poskytnout jim nový nebo aktualizovaný kus.

  • Stavební technika pro mrakodrap

  Tato budova spojovací techniky Skyscraper byla vyvinutá Brianem Deanem. To mu pomohlo zvýšit jeho organický provoz o více než 400%. Podle této metody musíte určit nižší vyhledávací termíny a najít obsah, který je mezi uživateli populární. Poté byste jej měli psát lépe za stejných vyhledávacích dotazů. Ujistěte se, že vaše nová verze obsahu je jedinečná a založená na výzkumu. Chcete-li dokončit tento proces budování odkazů, musíte tuto aktualizovanou část obsahu propagovat na sociálních médiích s cílem, aby některé z vysokých PR domén, které se nakonec spojily s vámi.

  • Reference stavební technika odkaz

  Reference jsou velmi užitečné pro všechny podniky, protože ukazují spokojenost zákazníků na výrobky nebo služby, které společnost poskytuje. Webmasteři je vyhledávají, protože vědí, jaké výhody mohou přinést do svých internetových obchodů. Tímto způsobem vytváření vašeho svědectví poskytuje vynikající příležitosti k získání snadného, ​​ale autoritativního příchozího odkazu. Uživatelé lépe přitahují firmy, které mají ekologické zkušenosti od skutečných zákazníků, než webové stránky, které předkládají spamové recenze (zpravidla takové posudky lze snadno zjistit). Více reálných posudků, které váš web získal, bude vyšší na stránce výsledků vyhledávání. Navíc se jeví jako důvěryhodnější pro ostatní firmy. To je důvod, proč budou odkazovat na vaše stránky, aniž by se ptali.


  Vše, co musíte udělat, je vybrat produkt, který se vám nejvíce líbí a kontaktujte svého poskytovatele, výrobku. Většina velkých maloobchodních platforem má pro tento účel zvláštní svědectví. To je důvod, proč vám bude snadné předložit své potvrzení přímo prostřednictvím svých webových stránek.

  Tento odkaz budova technika byla také představena majitelem blogu Backlinko Brian Dean.

December 22, 2017