Back to Question Center
0

Jaký je správný způsob, jak napsat komentář blogu pro zpětné odkazy?

1 answers:

Nejčastěji, pokud jde o proces optimalizace pro vyhledávače (SEO) v měřítku, příliš mnoho lidí se zmást nebo možná dokonce frustrovaný vytvořením zvukového zpětného profilu pro své webové stránky nebo blog. Ale jaký je problém? Věc spočívá v tom, že vytvářet zpětné odkazy a získávat je - jsou ve skutečnosti dvě různé věci. Vytváření zpětných odkazů znamená vytvoření nebo nákup těchto stránek pouze pro účely SEO. Nakonec - musíte je najít mezi 10 nejlepších výsledků vyhledávání na Googlu. Na druhou stranu však získávání zpětných odkazů znamená, že je opravdu zasloužíte - ask question about computer. Investování nějaký čas a úsilí při psaní zvuk blog komentář pro zpětné odkazy je přesně to, co znamená, že vydělávat, že zasloužené ty. To je důvod, proč byste měli vědět, jak vytvořit správný blog komentář pro zpětné odkazy, které opravdu pracují pro zlepšení vašeho úsilí SEO v měřítku. Takže, co dělá "ideální" blog komentáře, které by si "vydělali" tolik zpětných odkazů HQ s vysokým PageRankem, jak je to možné? Pojďme to zkontrolovat!

Ale předtím, než začneme, řekněme to - získávání zpětných odkazů znamená, že musíte být silně orientovaní na uživatele. Z pohledu SEO, pokud uděláte uživateli radost, budete také vyhledávat vyhledávač Google. Myslím tím, že není třeba utrácet tolik času hledat nějaké mezery nebo triky k podvádění nebo manipulaci s hlavním vyhledávacím algoritmem. Přál bych si, abych mohl dostat svůj čas zpět, ale raději byste to považovali za samozřejmost - chcete-li vytvořit skutečné podnikání, které vytváří skutečný příjem, musíte soustředit své úsilí na potěšení uživatele. Ve skutečnosti je potěšení, že jste je všichni potěšeni, můžete každou z nich přeměnit na své malé pomocníky v marketingu - šťastní uživatelé získávají více zpětných odkazů, sdílejí váš obsah po webu a pravděpodobně se vrátí a stanou se vaše skutečné kupující koneckonců.

Návrat k bodu - co je správný způsob, jak mít dobrý komentář blogu pro zpětné odkazy - dovolte mi, abych vám ukázal proces v měřítku. Zde je to, co musíte udělat:

Staňte se uživatelským centrem

Udělej si celkovou SEO kampaň, která se obrátí pouze k uživateli - především. Vše, co potřebujete zapamatovat, je, že Google rozpozná každý zpětný odkaz jako "hlas. "Tímto způsobem stačí, abyste získali více" kvalitních "hlasů, takže každý jedinečný blogový komentář pro zpětné odkazy se stává opravdu užitečným.

Zaměřte se na kvalitu, nikoliv na množství

Není třeba říkat, že všechno by mělo být prováděno ekologicky, aniž by se spěchalo,. V opačném případě by to celé chápalo jako spam nebo nějakou manipulaci. Tímto způsobem nezapomeňte - plagiátorství zde není povoleno, protože i jediný blogový komentář pro zpětné odkazy vyřazené jinde na internetu může potenciálně poškodit vaše hodnocení.

Zvyšte obsah

Jak jsem už řekl, vytváření nesmírného množství odpadků se nikdy nedostane nikam. Myslím tím, že jediný způsob, jak zvládnout růst vašeho webu nebo blogu, je převzít vedení a zůstat mimo soutěž. Vzhledem k "ideálním" komentářům blogu pro zpětné odkazy vám doporučuji, abyste se ujistili, že nemáte žádné irelevantní nebo zastaralé odpovědi. Tímto způsobem neváhejte zvládnout kompletní výzkum dat vždy, když komentujete, takže nikdy nebude mít nedostatek osobnosti nebo nedostatečné hloubky. Také musíte být kreativní a vždy ochotni dělat věci podceňované ostatními (včetně vašich skutečných konkurentů a nika soupeřů).

Bottom line

Koneckonců, nezapomeňte uvažovat o alternativních způsobech, jak se váš obsah pohybuje mimo komentování blogu. Myslím, že existuje spousta dalších možností k získávání odkazů, jako například psaní příspěvkových článků a příspěvků příležitostně nebo dokonce v rámci vašeho stálého rozvrhu.

December 22, 2017