Back to Question Center
0

Měl bych začít budovat odkaz s adresáři předložit webové stránky pro backlinks před nic jiného?

1 answers:

V dnešní době se hlavní faktory off-page Search Engine Optimization staly mnohem sofistikovanějšími než jakékoliv jiné prostředky na stránce SEO. Ve skutečnosti kvalitní propojení odkazů (včetně akcí potřebných k odeslání webové stránky pro zpětné odkazy) souvisí přesně s off-page SEO, což je důležitá součást celého puzzle o hodnocení vyhledávačů v měřítku. To znamená, že každá webová stránka nebo blog by měli mít silný zpětný profil, který přispěje k celkovému růstu, pokud jde o budování vysoké autority, stejně jako konečný cíl ovládat SERP společnosti Google. Samozřejmě, že lví podíl strategií spojování budov obvykle potřebují spoustu času a někdy mohou dokonce vyžadovat trochu peněžních investic - logo maker log in. Nicméně mít silný profil vazby je přesto hodným způsobem, který se vždy vyplatí, a to zejména z hlediska dlouhodobého výhledu.

Rychlé výhry pro vaši propojení budov

Jak jsem už řekl,. Samozřejmě, pokud jste se rozhodli předložit webové stránky pro zpětné odkazy, nebo dokonce již mají vše na místě - je to pro vás dobré! Ale to by nebylo dost, abyste si vychutnali pěkný kickstart pro zpětný profil vašeho webu. Vyzkoušeli jste adresáře, které jsou specifické pro daný průmysl a místní firemní adresáře, aby odesílali webové stránky pro zpětné odkazy? A pokud stále ještě váháte, co přistupovat nejdříve - tady jsou. Níže uvedu seznam nejlepších taktických nástrojů pro vytváření odkazů, které vám mohou okamžitě poskytnout nějaké měřitelné výsledky v SEO.

Místní obchodní adresáře

Není třeba říkat, že použití místních adresářů pro odeslání webové stránky pro zpětné odkazy je pravděpodobně nejlepší způsob, jak začít budovat zpětné odkazy. Pokud pracujete s těmito základními zásadami od počátečního období po uvedení do provozu na vašem webu nebo blogu - již se pohybujete na správné cestě. Neváhejte věnovat určitý čas a úsilí, abyste se ujistili, že jste uvedeni na všech hlavních místních adresářích. Zahrnout všechny potřebné informace, jako například umístění vaší firmy, pracovní dobu, kontaktní informace atd. Tímto způsobem získáte nejen cenný zpětný odkaz, ale také zlepšíte svou viditelnost online pro místní vyhledávače, stejně jako celkovou obchodní výkonnost v měřítku.

Průmyslově specifické adresáře

Podívejme se na to - tyto adresáře se mohou zdát neužitečné,. Adresáře specifické pro daný průmysl by však nikdy neměly být zanedbávány, protože jsou stále skvělým způsobem, jak posílit potenciál propojení budov, jakmile vaše webové stránky nebo blog přejde živě. Všimněte si však, že odesílání do těchto adresářů by trvalo trochu víc času, ale nemějte strach. Nejčastěji by vám takové zápisy vyžadovaly dokončení registračního postupu před tím, než konečně předložíte webové stránky pro zpětné odkazy - ale vaše předvídatelné přínosy stojí za vynaložené veškeré úsilí vynaložené tam, jistě.

Bottom Line

Chcete-li vytvořit možnosti vytváření odkazů pomocí webových adresářů, mějte na paměti, že byste měli mít všechny vaše obchodní informace dobře konsolidované a plně se shodovat s každým skartováním obchodních údajů uvedených na jiném místě Web. V opačném případě můžete čelit určitým problémům ze strany velkých vyhledávačů stejně jako řádná procedura indexování. Konečně pracujte trvale a ujistěte se, že máte dvojitou kontrolu, zda jste na správném a úplně relevantním místě před tím, než dokončíte každý postup podání, abyste získali ty zasloužené zpětné odkazy.

December 22, 2017