Back to Question Center
0

Je možné získat zpětné odkazy s volným seznamem HQ?

1 answers:

Tento článek je navržen tak, aby ukázal správcům webu nejjednodušší způsoby, jak vytvořit vysoce kvalitní sledovat zpětné odkazy. Existují staré triky, ale stále existují práce jako kouzlo pro každého majitele stránek, kteří chtějí vytvořit vysokou autoritu dofollow zpětné odkazy, aby získali relevantnější a cílenou komunikaci. Začněme základní teorii o budování propojení - usa virtual private server.

Jaké jsou zpětné odkazy v SEO?

Zpětné odkazy jsou odkazy, které odkazují na vaše stránky z jiných webových zdrojů prostřednictvím různých kanálů. Čím více autoritářských blogů se zmiňuje nebo sledujete adresu URL vašeho webu, tím více kvality bude vaše stránky poskytovat. Zpětné odkazy sloužit jako SEO pořadí faktor, ze kterého můžete pořadí vašeho cíleného vyhledávacího dotazu rychle, pokud budete stavět nějaké vysoké nebo alespoň středně kvalitní zpětné odkazy. Příchozí odkazy mají dvě podkategorie - dofollow a nofollow backlinks. Je důležité pochopit rozdíl mezi těmito dvěma kategoriemi, abychom vytvořili kampaň s budováním odkazů.

  • Dofollow zpětné odkazy

Dofollow zpětné odkazy jsou ty, které dávají URL vašim stránkám odkaz na určitou značku. E. (rel = "dofollow") nebo s jednoduchým odkazem také znamená sledovat zpětnou vazbu. Tento druh zpětných odkazů má určitou hodnotu pro propojený webový zdroj, který přenáší veškerou návštěvnost, která přichází na webové stránky.

  • Nofollow zpětné odkazy

Nofollow zpětné odkazy jsou ty, které dávají zdrojovému URL adresu URL s ne-následující tag, f. E. (rel = "ne-následovat"). Je důležité vložit rel tag, pokud nechcete sledovat odkaz na někoho.

Teď, když znáte rozdíl mezi linkami dofollow a nofollow, je načase diskutovat o nejlepších příležitostech k vytvoření seznamu zpětných odkazů dofollow.

Způsoby vytvoření seznamu zpětných odkazů dofollow

Existuje několik praktických a bezplatných způsobů, jak vytvářet svazky příchozích odkazů a vylepšit své stránky.

  • Facebook

Jedná se o účinnou metodu budování vazeb, které nemůžete ignorovat. Facebook je web PR9 (takřka nejvyšší), který může pomoci vašemu webu získat více oprávnění od společnosti Google.

Chcete-li získat zpětné odkazy na Facebooku, je třeba do stránky přidat statický HTML. Pomáhá vytvářet skvělé karty s vlastním rámem iframe. Tímto způsobem otevřete kartu stránky, ve které potřebujete vybrat svou Facebook stránku. Poté budete muset kliknout na kartu Nastavení a přesměrovat statickou aplikaci HTML podle indexu. html. Zde je třeba přidat kód HTML a do něj vložit příslušnou adresu URL. Chcete-li tento proces dokončit, musíte klepnout na tlačítko Uložit a publikovat. Takže nyní máte vhodnou zpětnou vazbu z jedné z nejpopulárnějších sociálních médií.

  • YouTube

YouTube zpravidla poskytuje žádné zpětné odkazy. Existují však ještě několik případů, které vám pomohou oslovit váš seznam zpětných odkazů dofollow s dalším příchozím odkazem s vysokou PR. Musíte najít nějaké nejlépe hodnocené videa YouTube, které souvisejí s obsahem vašeho webu a poté dát své odkazy do komentářů, které jsou.

December 22, 2017