Back to Question Center
0

Jak vytvořit kvalitní zpětné odkazy?

1 answers:

V našich dnech jsou vlastníci webových stránek nuceni bojovat o TOP pozice na stránce výsledků vyhledávání, protože procento soutěže je velmi vysoké. Chcete-li být vidět mezi četnými zajímavými místy, musíte vytvořit vítěznou optimalizační kampaň a vytvořit kvalitní profil odkazu. Od doby poslední aktualizace Google hodnocení se stalo trochu těžké vytvořit odkazy na vaše stránky. V současné době společnost Google přísně hodnotí kvalitu příchozích odkazů a přináší pouze ty zpětné odkazy, které pocházejí z autoritářských webových zdrojů - sin 45 a cos 45 a. To je důvod, proč všichni budoucí webmasteři by si měli být vědomi, kde je možné vytvářet zpětné odkazy pro dosažení nejvyšší účinnosti. V tomto článku budeme diskutovat o účinných technikách, jak získat kvalitní zpětné odkazy a faktory, které vám mohou pomoci zvýšit počet příchozích odkazů.

  • zpětné odkazy z renomovaných webových zdrojů

První a nejdůležitější faktor, který určuje kvalitu příchozích vazeb, je autoritou zdrojů, ze kterých tyto odkazy přicházejí. Například pokud máte nejméně několik zpětných odkazů z webových zdrojů s vysokou autoritou, přinesou vám více odkazových džusů než početné příchozí odkazy z nekvalitních webových stránek. To může být vysvětleno Google povědomí o kvalitě obsahu nebo odchozí odkazy z takových renomovaných stránek. Kromě toho dva faktory hodnocení Google určují kvalitu webových zdrojů - autoritu stránek a autoritu domén. Pokud webový zdroj má vysokou míru PA a DA, Google jej hodí na SERP vyšší, což mu dává větší důvěru. Pokud se vaše příchozí odkazy objevují na těchto typech webů, přinesou na vaše webové stránky spoustu kvalitních linkových džusů. Chcete-li zkontrolovat, zda jsou vaše odkazy umístěny na autoritativních webových zdrojích nebo ne, můžete implementovat nástroj Semalt Web Analyzer.

  • Zpětné odkazy z vysokých PR stránek

PageRank (PR) slouží jako referenční hodnota pro vyhodnocení hodnocení jednotlivých webových stránek ve vyhledávačích, uvedeno společností Google. Stránky, které se nacházejí na TOP, mají alespoň 9PR a mají pro uživatele velkou kvalitu. Od roku 2012 PageRank není tak vlivný, jak to bylo předem, ale stále slouží jako standard pro hodnocení kvality webového zdroje a jeho pověst v očích uživatelů a průmyslových partnerů. Ve výchozím nastavení mohou zpětné odkazy z webových stránek 9 nebo 10PR, jako je Wikipedia, YouTube, Facebook atd., Přinést na stránky vašeho webu spoustu kvalitního odkazového džusu. Není však vždy snadné získat příchozí odkazy z tohoto typu webových zdrojů. Existují však některé choulostivé techniky, které můžete implementovat (o nich si můžete přečíst v našem předchozím článku "Jak získat seznam zpětných odkazů dofollow zdarma?"). Doporučuji, abyste neztráceli čas na to, že byste se pokoušeli vytvářet odkazy na nových webových stránkách N / A PR nebo které nejsou relevantní pro vaše nízké weby. Nezískáte od něj žádné pozitivní výsledky a ani nezvyšujete bezpečnost Google vůči vaší doméně.

  • Zpětné odkazy ze stejných obsahových stránek

Pokud nemůžete vytvářet své odkazy na vysokých webových stránkách PR, musíte je alespoň vytvořit na stránkách souvisejících s výkresy se stejným obsahem téma. Například pokud váš blog je o optimalizaci pro vyhledávače, vaše odkazy na marketingových blogy budou vypadat přirozeně. Dokonce i když má blog střední autoritu, vaše zpětné odkazy budou vyhodnoceny jako relevantní a kvalitní. Proto před založením partnerských vztahů s jinými webovými stránkami nebo blogy se ujistěte, že alespoň trochu odkazují na vaše odvětví.

December 22, 2017