Back to Question Center
0

Co byste měli vědět o placených linkách?

1 answers:

Pokud se mě někdo zeptá, co je nejdůležitějším aspektem optimalizace pro vyhledávače, budu odpovídat, že to je bezpochyby zpětné odkazy. Bez ohledu na to, jak je získáváte. Věc by měla být a čím víc, tím lépe. Nevěřte komukoli, kdo říká, že odkazová budova je mrtvá - covert sabotage video. Toto nesprávné prohlášení se šíří nepřesvědčenými a nezkušenými webmastery, kteří byli nedávno potrestáni vyhledávači.

Pokud je vaším hlavním online obchodním účelem přilákat více cílenou organickou návštěvnost na vaše webové stránky, pak je třeba se zaměřit na vytváření zpětných odkazů. V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak nakupovat výklenky zpětné vazby s cílem přilákat potenciální zákazníky na vaše stránky.

Role zpětných odkazů v online podpoře podnikání

Vyhledávače jako Google určují autoritu vašeho webu a pověst podle počtu a kvality zpětných odkazů, z jiných webových zdrojů. Příchozí odkazy na vaše stránky se také nazývají příchozí nebo vnitřní odkazy. Pokud má webový zdroj spoustu odkazů z webů s vysokou autoritou PR9 nebo 10, pak bude pravděpodobně hodnocen na horní straně stránky s výsledky vyhledávání.

Pokud jste stále přemýšleli o úloze zpětných odkazů v podpoře on-line podnikání, dovolte mi, abych s vámi podělil o některé základní výhody aktivit spojování budov:

  • )

Pokud jsou vaše webové stránky propojeny vysoce kvalitními webovými zdroji nebo online médii souvisejícími s výkresy, společnost Google ji přiláká jako důvěryhodnější a dává jí vyšší pozici na stránce výsledků vyhledávání.

  • Vysoká míra procházení

Pokud na webu máte mapu stránek, Google indexuje jakýkoli nový obsah, který zveřejníte. Prohledávače však budou váš web častěji analyzovat, pokud naleznou nějaké nové zpětné odkazy, které k němu směřují. Čím více zpětných odkazů získáte, tím lépe bude míra procházení webu, která je užitečná pro optimalizaci vyhledávače vašeho webu.

  • Doporučení návštěvníků

Kvalitní zpětné odkazy mohou na stránkách vašich stránek přinést hodně návštěvnosti odkazů. Tato návštěvnost může také ovlivnit vaši stránku PageRank a zvýšit autoritu vaší domény. Dopravní zpravodajství navíc obvykle převádí na prodej.

Potřebujete si koupit nika zpětné odkazy?

Nákup zpětných odkazů je nejrychlejší způsob, jak je získat. Musíte však mít k tomuto procesu inteligentní přístup. Měli byste si být vědomi toho, že zakoupením odkazů porušujete pokyny pro webmastery Google. Pokud tedy nemáte inteligentní přístup k nákupu zpětných odkazů, s největší pravděpodobností dostanu sankce, jako je splácení zpětných odkazů, ztráta pozice na pořadí a tak dále.

Jak ukazuje praxe, riziko je tak vysoké, když nakupujete odkazy za nízké ceny, například 5 USD za odkaz. Ve většině případů tyto nízké náklady vyprávějí o nízké kvalitě webového zdroje, který vám to poskytuje. Mnoho takových spamových webových stránek je vytvořeno s jediným účelem nákupu a prodeje příchozích odkazů. Google tyto lokality snadno detekuje a sankcionuje je a získáte je za to, abyste je odmítli.

December 22, 2017