Back to Question Center
0

Můžete mi ukázat správný přístup k získání zpětných odkazů PR10 zdarma?

1 answers:

To je správná otázka, protože je přijatelné, že odkazy s nejvyššími pravidly domény a hodnotami PageRank (například PR5 - PR10 zpětné odkazy) lze získat spíše než zakoupené. Ano, samozřejmě, existuje mnoho různých nabídek, které jsou vidět na webu, s různými typy odkazů, a dokonce i PR10 zpětné odkazy lze snadno najít na prodej. Nicméně v roce 99. 9% případů, tyto "nabídky" nejsou ničím jiným než triky, které podvodníci používají jen proto, aby získali zisk - fake argentinian passport. Nechcete, aby vaše webové stránky nebo blog přistávaly za špatné hodnocení za to, že jste hromadně vyplatili zpětné odkazy nízké kvality, že? Nezapomínejte, pokud jde o dobře fungující propojení budov v SEO - kvalita vždy záleží, ne kvantita. Mám na mysli, že mít několik vyhraněných PR10 zpětných odkazů, například ze vzdělávacích a vládních webových stránek nebo jiných nejlepších důvěryhodných zdrojů, je vždy lepší pro SEO účely, spíše než rozmnožovat spousty nekvalitních zpětných odkazů, kromě toho, a jejich skutečné fungování. Zde je, jak můžete získat extra výkonné odkazy pro SEO, a dokonce i PR 10 zpětné odkazy - samozřejmě, existuje několik docela jemných přístupů, které vám pomohou s tím. Mezi ostatními doporučuji vyzkoušet si posudky, recenze, příspěvky, hostující příspěvky a infografiku. Ale věc spočívá v tom, že zpětné odkazy na PR10 lze chytat buď pouze z vládních nebo vzdělávacích zdrojů. V letošním roce jsem se již podařilo získat nějaké mimořádně cenné odkazy, a to zejména z těch druhých - a můžete se také pokusit vydělávat zpětné odkazy PR8-PR10 z webových stránek dot EDU - ať už s využitím širších nebo pomocí stipendií.

Široký dosah

Nejčastěji každé uznávané vzdělávací zařízení, které není omezeno pouze na univerzitách a vysokých školách, stránky zdrojů s mnoha odkazy směřujícími zpět k nejčastěji používaným zdrojům užitečným pro všechny - studenty i jejich učitele. To je důvod, proč pracovat trvale na to, abyste si je všimli a zahrnuli je do těchto stránek zdrojů pro budoucí použití. Může se stát skvělým způsobem, jak získat pravděpodobně nejvzácnější zpětné odkazy bez placení dolaru, alespoň přímo. Doporučuji, abyste se prostřednictvím e-mailu zabývali širokým dosahem a nabídli některé užitečné řešení týkající se vašeho odvětví, například návrh webových stránek, automatizovaný výzkum atd.A samozřejmě budete vypadat jako spam. Každopádně, získání dokonce 5-10% pozitivních odpovědí, které vám pomohou poslat odkaz, změní tuto techniku ​​na zcela rozumnou, že jo?

Stipendia

Tento program bude vyžadovat nejen čas a úsilí, ale jisté množství rozpočtových výdajů. Zahrnuje vytvoření a propagaci stipendia, které na oplátku získá zasloužené zpětné číslo EDU. Pokud jste připraveni pracovat na stipendiu opravdu vážným způsobem, je zde tři hlavní body, které se mají s tímto úkolem pohybovat:

  • Vytvoření stránky, která by poskytla obecný popis stipendia a nabídla výplň - ve formuláři žádosti, aby se zúčastnili účastníci.
  • Identifikujte potenciální univerzity nebo vysoké školy používající pokročilé vyhledávací řetězce s "stipendiem", které se považují za hlavní klíčové slovo.
  • Kompletní vysílání s zdvořilým e-mailem - a vy máte možnost hbitě se pustit a začít pracovat na vytvoření skutečného stipendia se skutečnými vítězi a odměnami.
December 22, 2017