Back to Question Center
0

Můžete mi ukázat správný přístup k získání zpětných odkazů PR10 zdarma?

1 answers:

To je správná otázka, protože je přijatelné, že odkazy s nejvyššími pravidly domény a hodnotami PageRank (například PR5 - PR10 zpětné odkazy) lze získat spíše než zakoupené. Ano, samozřejmě, existuje mnoho různých nabídek, které jsou vidět na webu, s různými typy odkazů, a dokonce i PR10 zpětné odkazy lze snadno najít na prodej. Nicméně v roce 99. 9% případů, tyto "nabídky" nejsou ničím jiným než triky, které podvodníci používají jen proto, aby získali zisk. Nechcete, aby vaše webové stránky nebo blog přistávaly za špatné hodnocení za to, že jste hromadně vyplatili zpětné odkazy nízké kvality, že? Nezapomínejte, pokud jde o dobře fungující propojení budov v SEO - kvalita vždy záleží, ne kvantita. Mám na mysli, že mít několik vyhraněných PR10 zpětných odkazů, například ze vzdělávacích a vládních webových stránek nebo jiných nejlepších důvěryhodných zdrojů, je vždy lepší pro SEO účely, spíše než rozmnožovat spousty nekvalitních zpětných odkazů, kromě toho, a jejich skutečné fungování. Zde je, jak můžete získat extra výkonné odkazy pro SEO, a dokonce i PR 10 zpětné odkazy - samozřejmě, existuje několik docela jemných přístupů, které vám pomohou s tím. Mezi ostatními doporučuji vyzkoušet si posudky, recenze, příspěvky, hostující příspěvky a infografiku. Ale věc spočívá v tom, že zpětné odkazy na PR10 lze chytat buď pouze z vládních nebo vzdělávacích zdrojů. V letošním roce jsem se již podařilo získat nějaké mimořádně cenné odkazy, a to zejména z těch druhých - a můžete se také pokusit vydělávat zpětné odkazy PR8-PR10 z webových stránek dot EDU - ať už s využitím širších nebo pomocí stipendií.

Široký dosah

Nejčastěji každé uznávané vzdělávací zařízení, které není omezeno pouze na univerzitách a vysokých školách, stránky zdrojů s mnoha odkazy směřujícími zpět k nejčastěji používaným zdrojům užitečným pro všechny - studenty i jejich učitele. To je důvod, proč pracovat trvale na to, abyste si je všimli a zahrnuli je do těchto stránek zdrojů pro budoucí použití. Může se stát skvělým způsobem, jak získat pravděpodobně nejvzácnější zpětné odkazy bez placení dolaru, alespoň přímo. Doporučuji, abyste se prostřednictvím e-mailu zabývali širokým dosahem a nabídli některé užitečné řešení týkající se vašeho odvětví, například návrh webových stránek, automatizovaný výzkum atd.A samozřejmě budete vypadat jako spam. Každopádně, získání dokonce 5-10% pozitivních odpovědí, které vám pomohou poslat odkaz, změní tuto techniku ​​na zcela rozumnou, že jo?

Stipendia

Tento program bude vyžadovat nejen čas a úsilí, ale jisté množství rozpočtových výdajů. Zahrnuje vytvoření a propagaci stipendia, které na oplátku získá zasloužené zpětné číslo EDU. Pokud jste připraveni pracovat na stipendiu opravdu vážným způsobem, je zde tři hlavní body, které se mají s tímto úkolem pohybovat:

  • Vytvoření stránky, která by poskytla obecný popis stipendia a nabídla výplň - ve formuláři žádosti, aby se zúčastnili účastníci.
  • Identifikujte potenciální univerzity nebo vysoké školy používající pokročilé vyhledávací řetězce s "stipendiem", které se považují za hlavní klíčové slovo.
  • Kompletní vysílání s zdvořilým e-mailem - a vy máte možnost hbitě se pustit a začít pracovat na vytvoření skutečného stipendia se skutečnými vítězi a odměnami.
December 22, 2017
Můžete mi ukázat správný přístup k získání zpětných odkazů PR10 zdarma?
Reply