Back to Question Center
0

Mohu získat vysoká PR zpětné odkazy od společností prodávající linky?

1 answers:

Dnes se může zdát děsivé pro mnoho SEO a profesionálních webových vývojářů, pokud jde o poměrně častou diskuzi o kvalitě zpětných odkazů a optimalizaci vyhledávání. Proč? Protože příliš často je úkolem získat vysoké zpětné odkazy na PR bez poškození webových stránek nebo blogu, což je určitě náročný úkol. Nejčastěji je hlavním cílem SEO zvýšit míru CTR, zvýšit návštěvnost a zvýšit konverze na webových stránkách. A pokud chcete získat vysoká PR zpětné odkazy od společností prodávající linky - je spousta těch lidí, kteří tlačili své "služby" na webu - zde jsou jen některé studené fakty o placené linkové budově. Věc je, že Google může příležitostně odhalit jakékoli podezřelé činnosti, ke kterým dochází na vašich webových stránkách nebo blogu (např - needs company lebanon. E. , masivní spouštění nízko-kvalitních placených zpětných odkazů, pomocí skrytých hmoždinek, spamového obsahu a jakýchkoli jiných prostředků či chytrých schémat badass Black-Hat a Grey-Hat SEO). Vzhledem k nejhoršímu scénáři, kdy získáte zpětné odkazy na vysokou PR od příliš bezohledných poskytovatelů (tj. E. , adresáře nízké kvality, automatické předplatné fóra, propojovací farmy a propojovací kola - a. k. A. výměna odkazů) - všechno by mohlo skončit také destrukcí. Mám na mysli, že vaše webové stránky mohou být zakázány v on-line vyhledávání jednou a navždy. Takže vzhledem k tak závažnému riziku, které je uvedeno níže, přichází vše, co byste měli vědět o placených zpětných linkách, hlavních typech sankčních hodností a jak se jim vyhnout nejlépe, alespoň těch nejčastěji se vyskytujících.

Hlavní typy hodnocení trestů

Předtím, než se stane cokoli jiného, ​​ujistěte se, že některé trestné body mohou ochromit pouze část webového provozu. obvykle jsou uloženy na celém místě. Vzhledem k nejpřísnějším porušením při nákupu nebo prodeji zpětných odkazů existují tři různé typy sankcí - částečná shoda, celoplošná penalizace a úplná eliminace.

  • Částečná shoda - znamená ruční trest vedoucí webovou stránku nebo blog podle výsledků vyhledávání. Často se to stane, když společnost Google zjistí zvláštní aktivitu s určitou nevyžádanou povahou, která se běžně týká manipulace s příliš mnoha klíčovými slovy a klíčovými slovy - pouze pro získání větší návštěvnosti a bez dodávání skutečné hodnoty obsahu stránky.

  • Celoplošné sankce - to by mělo velmi vážný dopad s dosti závažnými důsledky. S potenciální schopností snížit až polovinu návštěvnosti webových stránek se tento druh klasifikace trestů obvykle používá při použití zpětných odkazů Grey-Hat, například se skrytými kotvami, čistě irelevantními nebo dokonce ne zcela legálními nevyžádanými obsahy jako jsou lékárny, cizoložství nebo hazardní hry. Pokud máte co do činění s nízkokvalitní linkou, která slibuje, že získáte zpětné odkazy na vysokou PR na vašich webových stránkách - téměř v žádném okamžiku - je čas se dostat strach. Protože se pravděpodobně chystáte zvýšit červenou vlajku s Google a požádat o penalizaci.
  • Kompletní vyloučení - mluví sám o sobě. Myslím tím, že jít na exploatativní backlink obchodování může snadno dělat věci ještě horší. Myslím tím nejvíce nešťastný průběh událostí, kdy vaše webové stránky nebo blog podezřelý z těžkého zneužívání s těmi neetickými triky vytváření odkazů nebo obchodními schémami - a jednoduše se vyřadí z vyhledávacího indexu. Nejčastěji se takový nešťastný výsledek projevuje jak u nízkokvalitní "společnosti", tak i jejich zoufalých "klientů".
December 22, 2017