Back to Question Center
0

Jak vytvořit přesvědčivý profil zpětného odkazu?

1 answers:

Existuje spousta mylných představeb v odkazovém stavebnictví, který je docela obyčejný pro průmysl digitálního marketingu. Nezáleží na tom, kolik let zkušeností máte v této oblasti, nikdy nebudete přesně vědět, jak Google přijímá váš web a jaký bude tento vyhledávací systém v příštím okamžiku. Pouze vývojáři Google a webmasteři to mohou vědět jistě. Stačí, abychom využili data, která máme a naše zkušenosti, abychom ovlivnili hodnocení našich stránek.


Existuje spousta pravidelných prohlášení a poměrně nových nápadů na backlink profily a zpětné odkazy.

odkazy "Rel = nofollow" neposkytují žádnou hodnotu

"Rel = nofollow" je speciální backlink tag, který říká, že vyhledávací roboty neindexují odkazy a neposílejte prostřednictvím nich žádné šťávy - frezyderm liquid talc. Existuje mnoho debat o hodnotě odkazů bez odkazů. Někteří správci webu tvrdí, že není třeba vytvářet takové odkazy, zatímco jiní argumentují, že hodnota zpětných odkazů po spuštění může být podceňována. Podle mého názoru na tuto otázku neexistuje jasná odpověď, neboť jejich hodnota může záviset. Tyto příchozí odkazy nepřispívají jako samostatné kousky. Pokud například spustíme webové stránky a obohacujeme je o počet kvalitních PR "nofollow" odkazů. V důsledku toho nedojde k náhlému nárůstu statistik provozu. Předpokládám, že Google dělá dobrou práci, pokud jde o pochopení "nofollow" odkazu.

Nicméně, stojí za to zmínit některé oblasti, kde nofollow odkazy mají velký vliv na hodnocení webu a celkový web autority. Mezi tyto oblasti patří nadměrně optimalizované weby, zpětné profily, které obsahují odkazy "nofollow" a když jsou texty kotvy nadměrně optimalizovány. Všechny následující oblasti mají podivné zpětné profily. Může to být způsobeno řadou různých důvodů, jako jsou spamové aktivity nebo affiliate programy.

V praxi jsem použil nofollow zpětné odkazy a snažil jsem se je získat z vysoce kvalitních webových zdrojů ve formě komentářů blogu, odkazů, redakčních umístění a dalších technik budování odkazů. V důsledku toho jsem dosáhl kvalitních odkazů se značkou "rel = nofollow". "Tyto odkazy vedly ke zvýšení hodnocení klíčových slov o více než 100%.

To je důvod, proč mohu říci, že nofollow zpětné odkazy mohou přinést hodnotu na vaše stránky. Záleží však na tom, jak byly získány. Kvalitní organické nofollow backlinks dokonale pracují pro vyvážení poměrů nadměrně optimalizovaných vazeb.

Má kvalita záležitost?

Pokud jste se mě na tuto otázku ptali těsně po poslední aktualizaci Google Penguin, podíval jsem se na vás vtipné, protože v té době všichni hledali pouze kvalitní příchozí odkazy. Nicméně, s plynutím času, byl důraz změněn. V současné době četné webové stránky překonávají jiné webové zdroje, přestože mají méně kvalitních odkazů a mají spoustu nevyžádaných odkazů z referenčních stránek. To je důvod, proč weby s vícenásobným zpětným odkazem mohou mít výhodu nad jinými s několika kvalitními příchozími odkazy. V předchozích letech jsme zaznamenali masivní souvislost s počtem zpětných odkazů, a to nejen jejich kvality, což ovlivnilo největší tržní hráče na trhu v TOP pozicích.

Navíc to může znít trochu divně, ale poměrně málo odkazů ze stejné domény vám může pomoci a společnost Google ji dokonce miluje. Nemůžete riskovat, že dostanete tresty, a dokonce můžete využít toho. Kromě toho může celkový počet externích zpětných odkazů přispět k vašemu úsilí SEO, protože je velkým korelačním faktorem. Webmasteři také nazývají tento link building phenomena "link rychlost. "

December 22, 2017