Back to Question Center
0

Jak mohu vytvářet zpětné odkazy pro webové stránky bez placených?

1 answers:

Chcete-li vytvářet zpětné odkazy na webové stránky namísto rychlého získání některých placených - možná jste již učinili dobře formulované rozhodnutí. Podívejme se na to - žádost o obchodování s linkami se někdy může zdát velmi slibným úsilím. Ve skutečnosti však existuje mnohem vyšší šance na další škody na vašem dosavadním pokroku v hodnocení, než aby těžit z jakéhokoli měřitelného a dlouhodobého zvyšování provozu, MP, konverze atd.Věc je, že Google nyní kladou důraz na udělení pouze kvalitních a přirozených strategií budování odkazů. To znamená, že pro vytvoření zpětných odkazů pro webové stránky správným způsobem budete muset investovat nějaký čas a snahu přilákat pouze relevantní webové stránky třetích stran a blogy - registrations uk. Moderní koncept kvality a organické propojení budov není tak jednoduchý a snadný, jaký byl dříve, například před dvěma či třemi lety. Ty staré dobré dávno prošly.


V současné době můžete úspěšně vytvářet zpětné odkazy na webové stránky pouze při použití správných praktických akčních plánů v souladu s udržováním obecné SEO strategie průběžně kontrolovány a upravovány za nimi. Ale stále není třeba se bát - tady přichází několik osvědčených způsobů jak získat kvalitní odkazy. Vše, co zde potřebujete, je investovat nějaký čas a úsilí - vzhledem k tomu, že nejste jedním z těch chlapů, kteří nejsou spokojeni s rukama - a váš profil odkazů je postaven správně. Zatímco některé z následujících kroků pravděpodobně nebudou trvat víc než jen pár minut, než budete mít všechno na svém místě, jejich obrovský potenciál ke zlepšení SEO by neměl být nikdy podceňován. Takže, níže jsou některé z mých nejlepších způsobů, jak vytvořit zpětné odkazy na webové stránky - přirozeně, efektivně a samozřejmě bez placení penny.

Získejte kvalitní obsah, který přináší hodnotu

Zdá se, že přitahování více živých návštěvníků s jedinečnou, kvalitní a bezplatnou informací se skutečnou hodnotou je pravděpodobně nejlepší způsob, jak vytvořit zpětné odkazy na webové stránky ekologicky a bez jakýchkoli riziko výhry. Vše, co potřebujete, je poskytnout přesvědčivý obsah stránky (pevné články, případové studie atd. ), aby více lidí sdíleli, odkazovali na něj a zmínili jej jinde na webu. Tímto způsobem zvažte přetváření části vašich prostých textových spisů do něčeho mnohem vnímavějšího a okouzlujícího, jako jsou užitečné infografiky, tabulky, stručné případové studie, grafy atd.

Využijte co nejvíce konkurence

No, není nic špatného se špionážemi na vašich konkurentů nika čas od času se dozvědět více o jejich úspěšné zkušenosti v odkazu budovu, abyste jemně vyladili další úsilí co nejlépe. Neváhejte a vyzkoušejte jeden z těchto populárních online nástrojů pro zpětný výzkum a analýzu dostupných v otevřeném přístupu. Co se týče mě, shledal jsem následující rámce mnohem užitečnější, abych získal neocenitelný konkurenční vhled - Moz's Open Site Explorer (Moz), Semant Analyzer (Semalt), Screaming Frog SEO Spider. Všechno může fungovat dokonale dobře. Jen zvážit ty již prozkoumané trasy k nejvyšším zdrojům PageRank a autority vytvářet zpětné odkazy na vlastní webové stránky nebo blogy.

Bottom Line

Mít solidní obsah pro generování kvalitních zpětných odkazů přirozeně a pomocí vašich konkurentů v mezích pro replikaci svých nejlepších výhrůžků pro vlastní výhodu - by bylo skvělé,. Tímto způsobem zajistěte, abyste neustále pracovali nejen na vytváření zpětných odkazů, ale také na silnější autoritu a povědomí veřejnosti. Zvažte rozhovory s nejvýznamnějšími ovlivňujícími osobami ve svém oboru, přilákejte širší publikum na populární sociální média, rozšiřujte své nejlepší díla prostřednictvím příspěvků na blogy a články v blogu a také poskytněte inteligentní a důvtipné komentáře, abyste si zasloužili ty zasloužené zpětné odkazy.

December 22, 2017