Back to Question Center
0

Můžete mi ukázat, jak se dostat zpětné odkazy, aniž by mi ublížil své hodnocení?

1 answers:

Předtím, než vám ukážeme, jak získat zpětné odkazy nejlepším způsobem a aniž byste si vydělali špatné hodnocení, udělejte to hlouběji. Není třeba říkat, že byste měli vytvářet kvalitní odkazy, které by pomohly více návštěvnosti na vašem webu nebo blogu. A je možná nejvíce zřejmý, ale stále velmi široký a ohromující úkol "vydělat" ty zasloužené zpětné odkazy s vaším obsahem. Proto by člověk měl vždy vytvářet skvělý obsah, aby přirozeně přilákal další odkazy, i - attrezzatura palestra usata toscana italia. E. , nejbezpečnější možnou cestou. Ale otázka zůstává - jak získat spätné odkazy se svými dokonale přitažlivými stránkovými spisy, vzhledem k tomu, že přilákat stálé publikum a vytáhnout jej na vaše webové stránky nebo blog, už budete potřebovat dobrý profil odkazu - jednoduše pro získání více věrných návštěvníky a nechat je propojit s vámi?

Obsah je znovu a znovu

To znamená, že byste měli jednat proaktivně a začít pracovat na vašem jedinečném a relevantním obsahu stránky právě teď. Ale chcete vědět, jak bezpečně dostávat zpětné odkazy, abyste se nemuseli obávat těch potenciálně škodlivých dopadů, které se objevují nad vašimi webovými stránkami nebo blogy, že? Podívejme se na to - vyhýbání se sankcím spojeným se společným úsilím o budování odkazů není o vaší štěstí - jedná se o získávání vysoce kvalitních zpětných odkazů pouze přirozeně a ekologicky. Znamená to, že skutečně přirozený zpětný odkaz s dobře vytvořeným kotevním textem umístěným na důvěryhodném a autoritativním zdroji třetí strany relevantní pro vaše specializované nebo obchodní odvětví - nebude nikdy potrestán. A je samozřejmé, že byste se měli vyvarovat jakýchkoli placených, výměnných nebo hromadných schémat budování odkazů, pokud nechcete s Googlem vyzdvihnout červenou vlajku a získáte si rychlé a často nevratné hodnocení.

Zde je návod, jak získat zpětné odkazy vysoké kvality, abyste si užívali okamžitě posílenou webovou dopravu - kvalita má záležitost nejen cítit se v bezpečí, ale sloužit vám dobře přemísťovat celý svůj projekt směrem k jeho globálním cílům v SEO ve velkém. Takže níže uvedu seznam dvou hlavních přístupů, které vám mohou pomoci při vytváření zvuku - samozřejmě především kvůli propojení budov.

Vyplňte jemně vyladěný obsah stránky v hotovosti

Uveďte úkol zkušenými nezávislými pracovníky - snažte se najít špičkové profesionální spisovatele v rámci vašeho obecného výklenku. Není to bláznivá myšlenka - koneckonců, mít všechno na místě a speciálně přizpůsobené vašim potřebám stojí za to platit. Alespoň na samém začátku, dokud nebudete mít sílu, a dokážete zvládnout nějaké skvrny zvuku bez pomoci třetích stran. Tip: nikdy se nepokoušejte s příliš přísným zásahem, měli byste lépe jednat skromně a zahájit laskavou e-mailovou konverzaci, představit sebe, váš online projekt a samozřejmě věnovat dostatek času vyhodnotit každý slibný spisovatel obsahu před námi.

Staňte se altruističtí - rozdělte své nejlepší znalosti placení s časem

Nejčastěji, pokud jde o získání zpětných odkazů s vlastní prací, většina z nás nesprávně věří, že blogování hostů je pravděpodobně jediným řešením, které lze napadnout. Ale to není celý příběh, mohu vás ujistit. Zde je stručný seznam odrážky pro vaše budoucí reference:

  • Zkuste napsat nějaké standardní hostující příspěvky, abyste si zasloužili backlink z bio sekce. To by bylo v pořádku pro začátek startu, ale tato cesta není tak efektivní pro vytvoření opravdu silného spojení.
  • Zvažte investování času a úsilí při vytváření následujících typů obsahu, které jsou nejčastěji pro sdílení a propojení, například praktické příručky, vlastní případové studie, zajímavé infografiky, užitečné tabulky atd.Poznámka: pokuste se změnit část stávajícího obsahu - není třeba znovu objevovat kolo, že?
  • Neustále pracujte na tom, abyste spustili pevnou online prezentaci na sociálních médiích nejen s cílem propagovat váš spojitelný a sdílený obsah, ale současně zlepšit svoji obchodní značku nebo obchodní firmu.
  • Pro nejhodnotnější, přesto těžko přístupné zpětné odkazy z vzdělávacích nebo vládních míst s konečnou vysokou hodnotou PageRank a linkovou váhu zvažte zřízení stipendia, běh soutěže nebo dokonce odvážnou lichotku - nabídněte jim speciálně upravený článek přesně to, co chtějí slyšet. Pamatujte si, že nejcennější a bezpečnější zpětné odkazy nejsou jen peníze.
December 22, 2017