Back to Question Center
0

Můžete doporučit nákup zpětných odkazů ze síťových blogů (PBN)?

1 answers:

Pokud jde o mě, nemohu ani doporučit, ani vám ukázat, který z vás bude nejprve vyzkoušen. Věc je, že se osobně necítím jako šedá klobouk SEO, nebo bůh zakázat Black-Hat SEO. A nakupování zpětných odkazů ze soukromých síťových blogů je rozhodně tabuizovaný program, který Google nenávidí tolik - staffa vesa soffitto della. Věřím, že získání placených zpětných odkazů ze síťových blogů (PBN), bez ohledu na to, jak úspěšné jsou v současné době, je pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak vydělat těžké a těžko obnovitelné (někdy dokonce i nezvratné).

Nicméně soukromé síťové blogy jsou stále oblíbené a já jsem také viděl mnoho nováčků webmasterů, kteří se těší obchodu a těží z poměrně rychlého a docela měřitelného pokroku v SEO. Ale co je pravda? Jak učinit správné rozhodnutí o zpětných linkách ze síťových blogů? Pokusme se všechno vyjasnit - jen s několika studenými fakty a mými stručnými návrhy, abychom zvážili své klady a zápory. Koneckonců, je jen na vás, abyste se rozhodli.

Zpětné odkazy ze síťových blogů jsou dobré pro:

  • S kontrolou SEO, myslím, že můžete získat silnou výhodu oproti vašim konkurentům. Všechno je jednoduché - nákup odkazů z PBN znamená, že máte možnost přizpůsobit své odkazy jako blázen, abyste mohli vyzkoušet jakékoliv možnosti pro samotné odkazy a jejich textové kotvy. Ano, je to šíleně atraktivní rys - jen proto, že neexistuje žádná jiná strategie, která by tuto svobodu kontrolovala všechno v akci - tady a teď.
  • Využívání okamžitě vyšší autority, stejně jako u PBN, můžete využívat věku a důvěryhodnost autority již existující webové stránky - bez prodlení. Nákup zpětných odkazů ze síťových blogů se může zdát ještě atraktivnější, zejména vzhledem k tomu, že tento typ spojení je obzvláště obtížné postavit čistě přirozeným způsobem.

  • Ušetříte spoustu času a úsilí, jednoduše proto, že sázky na PBN - už nemusíte pracovat s dosahováním nebo budováním vztahů. Co se týče mě, tak nudný úkol identifikovat správné příležitosti pro dosažení dosahu je pravděpodobně nejhorší časově náročné pokusy, jaké jsem kdy měl.
  • Zatímco PBN jsou neuvěřitelně rozumnými spořiči času, opouštějí dveře otevřené tváří v tvář dokonce těžkým výzvám v tradičním propojení budov. Myslím například, že někdy je téměř nemožné získat tyto zpětné odkazy na vysoké PR od věkových a důvěryhodných domén. Toto jednání se zdá být těžko zvládnutelné ještě předtím, než se k tomu dostanete, přinejmenším bez porušení pokynů. Koneckonců investovat svůj čas a úsilí do budování skutečného vztahu nebo jakéhokoli jiného významného dosahu - vám nikdy nedokáže žádné očekávání nebo předvídatelné výsledky, neříkat zaručený pokrok v dlouhodobém partnerství.

Bottom Line

No, zde jsou některé z nejhorších věcí o zpětné odkazy ze síťových blogů, jen kvůli úplnosti. V nejhorším scénáři může použití PBN pro budování odkazů vést k ručnímu trestu - někdy se může dokonce dostat do extrémů, když vše skončí se stálým zákazem vyhledávání. Pokud by k tomu došlo, nebylo by nic co dělat, kromě budování nešťastné webové stránky nebo blogu znovu - od samého začátku.

December 22, 2017