Back to Question Center
0

Můžete doporučit nákup zpětných odkazů ze síťových blogů (PBN)?

1 answers:

Pokud jde o mě, nemohu ani doporučit, ani vám ukázat, který z vás bude nejprve vyzkoušen. Věc je, že se osobně necítím jako šedá klobouk SEO, nebo bůh zakázat Black-Hat SEO. A nakupování zpětných odkazů ze soukromých síťových blogů je rozhodně tabuizovaný program, který Google nenávidí tolik. Věřím, že získání placených zpětných odkazů ze síťových blogů (PBN), bez ohledu na to, jak úspěšné jsou v současné době, je pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak vydělat těžké a těžko obnovitelné (někdy dokonce i nezvratné).

Nicméně soukromé síťové blogy jsou stále oblíbené a já jsem také viděl mnoho nováčků webmasterů, kteří se těší obchodu a těží z poměrně rychlého a docela měřitelného pokroku v SEO - jersey stoffe kindermotiv günstig. Ale co je pravda? Jak učinit správné rozhodnutí o zpětných linkách ze síťových blogů? Pokusme se všechno vyjasnit - jen s několika studenými fakty a mými stručnými návrhy, abychom zvážili své klady a zápory. Koneckonců, je jen na vás, abyste se rozhodli.

Zpětné odkazy ze síťových blogů jsou dobré pro:

  • S kontrolou SEO, myslím, že můžete získat silnou výhodu oproti vašim konkurentům. Všechno je jednoduché - nákup odkazů z PBN znamená, že máte možnost přizpůsobit své odkazy jako blázen, abyste mohli vyzkoušet jakékoliv možnosti pro samotné odkazy a jejich textové kotvy. Ano, je to šíleně atraktivní rys - jen proto, že neexistuje žádná jiná strategie, která by tuto svobodu kontrolovala všechno v akci - tady a teď.
  • Využívání okamžitě vyšší autority, stejně jako u PBN, můžete využívat věku a důvěryhodnost autority již existující webové stránky - bez prodlení. Nákup zpětných odkazů ze síťových blogů se může zdát ještě atraktivnější, zejména vzhledem k tomu, že tento typ spojení je obzvláště obtížné postavit čistě přirozeným způsobem.

  • Ušetříte spoustu času a úsilí, jednoduše proto, že sázky na PBN - už nemusíte pracovat s dosahováním nebo budováním vztahů. Co se týče mě, tak nudný úkol identifikovat správné příležitosti pro dosažení dosahu je pravděpodobně nejhorší časově náročné pokusy, jaké jsem kdy měl.
  • Zatímco PBN jsou neuvěřitelně rozumnými spořiči času, opouštějí dveře otevřené tváří v tvář dokonce těžkým výzvám v tradičním propojení budov. Myslím například, že někdy je téměř nemožné získat tyto zpětné odkazy na vysoké PR od věkových a důvěryhodných domén. Toto jednání se zdá být těžko zvládnutelné ještě předtím, než se k tomu dostanete, přinejmenším bez porušení pokynů. Koneckonců investovat svůj čas a úsilí do budování skutečného vztahu nebo jakéhokoli jiného významného dosahu - vám nikdy nedokáže žádné očekávání nebo předvídatelné výsledky, neříkat zaručený pokrok v dlouhodobém partnerství.

Bottom Line

No, zde jsou některé z nejhorších věcí o zpětné odkazy ze síťových blogů, jen kvůli úplnosti. V nejhorším scénáři může použití PBN pro budování odkazů vést k ručnímu trestu - někdy se může dokonce dostat do extrémů, když vše skončí se stálým zákazem vyhledávání. Pokud by k tomu došlo, nebylo by nic co dělat, kromě budování nešťastné webové stránky nebo blogu znovu - od samého začátku.

December 22, 2017