Back to Question Center
0

Jaké jsou způsoby, jak zvýšit prodej společnosti Amazon UK?

1 answers:

Majitelé Amazonu zahájili toto podnikání jako online knihkupectví. Tento rok Amazon slaví 20. výročí svého největšího internetového prodejce. Je to jasný příklad toho, jak trpělivost a tvrdá práce mohou změnit místní podnikání na nejvýznamnější světovou obchodní platformu - certificate in healthcare.

Popularita této platformy se zvyšuje s prodejci. Podle statistických údajů je na této obchodní platformě vynaloženo každých minut celosvětově 88 000 dolarů. Je to perfektní příležitost pro prodejce, aby tam rozvíjeli své podnikání a zvyšovali celkový příjem.

Nicméně to není tak snadné, jak to bylo předtím, aby se zvýšil prodej na Amazonu. Každý den tisíce nových obchodníků online zkouší své štěstí na této platformě a následně se zvyšuje konkurence s geometrickým vývojem. To je důvod, proč se na této platformě projeví; musíte znát nějaké složité způsoby, jak zvýšit prodej Amazon UK a být schopen je změnit.

Tento článek je navržen tak, aby ukázal, jak zlepšit váš obchodní účet Amazon, aby byl viditelný pro vaše potenciální zákazníky z celého světa. Takže se podívejme na některé z těchto triků Amazon optimalizace.

Praktické techniky pro zvýšení prodeje na Amazon UK

  • Síla organických recenzí nemůže být podceňována. Jsou zásadní pro propagaci vaší firmy, protože uživatelé vytvářejí rozhodnutí o nákupu na základě recenzí vašich produktů. Obecně řečeno, rozhodnutí kupujícího je rozhodovací proces potenciálních zákazníků, pokud jde o předchozí tržní transakce při nákupu produktu nebo služby. Lepší recenze produktů, které máte, tím vyšší bude hodnocena na stránce výsledků vyhledávání v Amazonku. Podle statistických údajů více než 88% zákazníků kontroluje zpětnou vazbu na produkt před jeho zakoupením.

    Jako potenciální obchodník online musíte myslet nad rámec zřejmých a hledat vynikající způsoby, jak vytvářet zpětné vazby. Najděte například recenze na vaše produkty, které zahrnují multimédia. Všechna recenze s obrázky produktů nebo unboxing videa mohou být přínosem pro zlepšení povědomí o značce. Můžete své zákazníky povzbudit k takovým kreativním recenzím za slevu nebo dar. Pokud znáte lidi, kteří se na vašem výrobku těšili, požádejte je, aby zanechali recenzi na vaší stránce Amazonky.

    Navíc můžete využít různé programy zpětné vazby pro zvýšení objemu předložených recenzí a pro změnu neutrální nebo negativní zpětné vazby na pozitivní.

Jak jsem již zmínil, pozitivní zpětné vazby mohou významně ovlivnit vaši obchodní stránku rank na Amazonu. Chcete-li generovat nové zpětné vazby kvality, můžete svým zákazníkům nabídnout slevové kódy výměnou za recenzi. V důsledku toho může okamžitě zlepšit vaše vyhledávací hodnocení Amazonem a pomoci vám zvýšit váš prodej.

Navíc je vhodné pravidelně vytvářet dárky. Pomůže vám vytvořit pozitivní obraz vaší značky a vytvořit dobré jméno. Pokud uživatelé zůstávají, aby uspokojili kvalitu vašich produktů, budou pravděpodobně příště navštěvováni.

December 22, 2017