Back to Question Center
0

3 různé způsoby škrábání webu z Semaltu

1 answers:

Význam a potřeba získávání nebo škrábání dat z webových stránek stále oblíbenější s časem. Často je třeba extrahovat data ze základních i pokročilých webových stránek. Někdy ručně extrahujeme data a někdy musíme použít nástroj, protože manuální extrakce dat neposkytuje požadované a přesné výsledky - eken h9r 2.

Ať už jste znepokojeni pověstí vaší společnosti nebo značky, chtějte sledovat online chattery kolem vašeho podnikání, potřebujete provádět výzkum nebo muset držet prst na pulsu určitého průmyslu nebo produktu, musíte vždy škrábat data a obrátit je z neorganizované formy na strukturovanou.

Zde musíme projednat 3 různé způsoby, jak extrahovat data z webu.

1. Vytvořte svůj osobní prolézací modul.

2. Používejte škrabací nástroje.

3. Použijte předem zabalené údaje.

1. Vytvoření vašeho prohledávače:

První a nejslavnější způsob, jak vyřešit extrakci dat, je vytvořit si prohledávač. Pro tento účel se budete muset naučit některé programovací jazyky a měli byste pečlivě ovládat technické aspekty úkolu. Budete také potřebovat nějaký škálovatelný a agilní server pro ukládání a přístup k datům nebo webovému obsahu. Jednou z hlavních výhod této metody je, že prohledávače budou přizpůsobeny podle vašich požadavků, což vám umožní úplnou kontrolu procesu extrakce dat. Znamená to, že získáte to, co skutečně chcete, a můžete škrábat data z co nejvíce webových stránek, aniž byste se museli starat o rozpočet.

2. Použijte nástroje pro extrakci dat nebo nástroje pro škrábání:

Pokud jste profesionální blogger, programátor nebo webmaster, nemusíte mít čas na sestavení programu škrábání. Za takových okolností byste měli použít již existující extraktory dat nebo nástroje pro škrabání. Import. io, Diffbot, Mozenda a Kapow jsou některé z nejlepších webových nástrojů pro škrábání dat na internetu. Přicházejí jak ve volných, tak v placených verzích, takže je snadné okamžitě škrábat data z vašich oblíbených stránek. Hlavní výhodou použití nástrojů je to, že nejen získávají data pro vás, ale také budou organizovat a strukturovat v závislosti na vašich požadavcích a očekáváních. Nebude vám trvat dost času na nastavení těchto programů a vždy získáte přesné a spolehlivé výsledky. Kromě toho jsou nástroje škrábání webových stránek dobré, když se zabýváme konečnou skupinou zdrojů a chtějí sledovat kvalitu dat v průběhu procesu škrabání. Je vhodný jak pro studenty, tak pro vědce, a tyto nástroje jim pomohou provádět výzkum online.

3. Předběžně sdružené údaje z Webhose. io Platforma:

Webhose. Platforma io nám poskytuje přístup k dobře získaným a užitečným datům. S řešením data-as-a-service (DaaS) nepotřebujete nastavovat ani udržovat vaše programy pro škrábání webových stránek a budete moci jednoduše procházet a strukturovat data. Jediné, co musíme udělat, je filtrování dat pomocí API, abychom získali nejrelevantnější a nejpřesnější informace. Stejně jako minulý rok můžeme touto metodou přistupovat k historickým webovým datům. Znamená to, že pokud by bylo něco dříve ztraceno, mohli bychom se k němu dostat do složky Dosažení Webhose. io.

December 22, 2017