Back to Question Center
0

Jak získat zpětné odkazy na vaše webové stránky, které pracují pro SEO?

1 answers:

Příchozí (příchozí) odkazy nebo zpětné odkazy jsou zdrojové odkazy třetích stran směřující zpět na vlastní webové stránky nebo blog. A proč je tak důležité pochopit, jak získat zpětné odkazy na vaše webové stránky? Vzhledem k tomu, že zpětné odkazy jsou dnes mezi třemi primárními faktory Google, které jsou podle našeho názoru vidět, podle oficiálních zpráv vedoucích pracovníků světového vyhledávacího giganta. Kromě širokého konceptu Optimalizace pro vyhledávače lze zpětné odkazy sledovat jako hlasy důvěry - váš obsah má dobře uznávanou hodnotu. Proto lze důvěřovat autoritě celého webu nebo blogu. Tímto způsobem vyhledávač Google provádí vlastní hodnocení PageRank - váží každého zpětného odkazu nalezeného u každé webové stránky na Internetu - prezzi radiatori design. Pochopení významu přirozené a kvalitní propojení budov, níže vám ukážeme, jak získat zpětné odkazy na vaše webové stránky nebo blogy, které opravdu pracují pro SEO, nakonec - najít si někde v top-10 výsledky vyhledávání Google.

Jak získat zpětné odkazy na vaše webové stránky pro účely SEO

Pokud jde o vytvoření SEO-přátelský profil, všechno o zpětné odkazy záleží - jednotlivé domény spojující se s vámi a jejich vlastním stupněm autority, relevance každého odkazu a způsobu jeho umístění na stránce. Zde je návod, jak získat zpětné odkazy na vaše webové stránky správným způsobem - ujistěte se, že máte vše v pořádku s ohledem na následující body:

  • Počet odkazovaných domén, jejichž odkazy směřují k vám, je pravděpodobně jedním z nejdůležitější faktory v očích společnosti Google, pokud jde o vyhledávání celkových příležitostí k hodnocení vašeho profilu odkazů.
  • Sponzorský orgán - jak na úrovni jednotlivce (počítá se pro každou samostatnou webovou stránku), tak i na úrovni. Znamená to, že mít pár vysoce kvalitních zpětných odkazů s velkým oprávněním by bylo daleko lepší než jen sázet na jejich množství a nic jiného.
  • Vysoce uznávaná autorita nemusí nutně znamenat, že je to všechno o těch globálních mediálních webových stránkách nebo o největších světových vydavatelích - vaše vlastní webové stránky o malých firmách nebo blogy o nicích mohou dosáhnout plně srovnatelného pokroku.

  • Věk domény může být někdy považován za velmi důležitý faktor, částečně diktovat autoritu webových stránek týkajících se zpětných odkazů pro účely SEo. Všimněte si však, že nemusíte nutně vytvářet vazby pouze se zdroji starších domén.
  • Relevantní zpětné odkazy jsou pro společnost Google mnohem cennější než ty, které přicházejí z těch správných míst zapojených do stejné diskuse o tématech, nebo odpovídající průmysl. Ve skutečnosti může mít nerelevantní zpětné vazby interpretovat vyhledávač jako podezřelé manipulační nebo dokonce voličské akce - a proto si můžete vydělat silnou (někdy i nevratnou) pokutu.
  • Rozmanitost profilu propojení by také nikdy neměla být podceňována. Neváhejte mít odkazy s absolutně neporovnanými webovými stránkami nebo blogy s různými pravomocemi, důvěrou, PageRankem a dalšími souvisejícími vlastnostmi. Ve skutečnosti by to bylo vaše nejlepší dobře formované rozhodnutí - protože společnost Google věnuje velkou pozornost barevným zpětným odkazům s různými hodnotami, pravděpodobně přiznává jejich přirozený způsob tvorby.
December 22, 2017