Back to Question Center
0

Jak vytvořit zpětné odkazy na základě vašich relevantních klíčových slov?

1 answers:

Je dobře známé, že optimalizace pro vyhledávače nemůže existovat bez klíčových slov, neboť ve skutečnosti neexistují jiné způsoby, jak by potenciální klienti mohli vyhledávat váš webový zdroj ve výsledcích vyhledávání. Takže je to velmi základ SEO. Je téměř nemožné optimalizovat vaše webové stránky a obsah, pokud jste neprováděli výzkum klíčových slov - 60w battery. Pokud nemáte klíčová slova, na která cílíte, propagace vašeho SEO nemá smysl.

V dnešní době přichází seznam relevantních vyhledávacích dotazů s vysokým objemem, na které chcete cílit, není příliš složitý. Ovšem znalost toho, co je potřeba hodnocit pro každou z nich, může být obtížnější. Vzhledem k tomu, že mnoho online obchodníků používá stejné nástroje pro výzkum klíčových slov, končí stejnými návrhy pro jeden průmysl.

keyword backlinks

Nicméně, pokud mluvit o profesionálních nástrojů výzkumu klíčových slov, jako Semalt Auto SEO, Moz a další. Rovněž neříkají obchodníkům, jak těžké se nejprve hodí pro daný vyhledávací dotaz. Zatímco vám mohou dát nápad, nejsou také 100% přesné. Pokud se divíte, proč nejsou, nemohou vám poskytnout špičkové výsledky za vaše peníze, pak vám otevřu tajemství. Nikdo nemůže přesně vědět, jak Google řadí webové stránky. Vše, co víme, spočívá v tom, že Google používá více než 200 různých faktorů hodnocení, z nichž nejdůležitější jsou AI algoritmus, zpětné odkazy a obsah. Vedle toho víme, že společnost Google neustále experimentuje s výukou strojů a novými algoritmy AI. Je obtížné zůstat v pořádku s nepřetržitými úpravami Google, a proto žádná kampaň pro optimalizaci vyhledávače nemůže poskytnout 100% záruku vašeho online obchodního úspěchu. Můžeme se však dostat dost blízko k tomu, co Google vyvíjí, a to implementací některých základních osvědčených postupů optimalizace. Pojďme se podrobněji zabývat některými z nich.

Zpětné odkazy optimalizované pomocí klíčových slov jsou MUST!

Ve spodní části kampaně pro optimalizaci je třeba zjistit, jaké jsou stránky se špičkovým hodnocením pro vaše klíčové slovo a počet a kvalita zpětných odkazů, které měly tyto webové stránky. Chcete-li vybrat nejsilnější vyhledávací dotazy, můžete použít jeden z profesionálních online nástrojů - Semalt Auto SEO , SEMRush nebo MOZ. Všichni vám poskytnou přesné a kvalitní údaje a pomohou vám zlepšit webové stránky SEO. Nic z nich není zdarma, ale Semalt poskytuje klientům bezplatné zkušební období, které pomáhá pochopit, jaké výhody tento software může přispět k vašemu on-line podnikání.

anchor backlinks

Použitím profesionálních nástrojů pro optimalizaci budete schopni porozumět, jaké klíčová slova mají vaši konkurenti pořadí a postavení na SERP,. Navíc si všimnete význam domény. Čím více doménového odkazu na stránku, tím vyšší bude společnost Google ve výsledcích vyhledávání.

Nicméně, v našich dnech, množství méně významnou roli než kvalita, pokud jde o zpětné odkazy. To je důvod, proč počet doménových odkazů nezpůsobuje sestup z pozic 1 až 10. Skutečná hodnota domény je označena hodnocením UR nebo URL. UR slouží jako kvalitativní determinant domén, které odkazují na webové stránky.

Chcete-li seřadit vysoce na SERP, potřebujete spoustu dobře optimalizovaných a kvalitních zpětných odkazů, které pocházejí z autoritativních domén. Vaše texty zpětných odkazů by navíc měly obsahovat relevantní klíčová slova s ​​velkým objemem, která budou mít větší hodnotu pro vaše SEO webové stránky.

December 22, 2017