Back to Question Center
0

Semalt: Webové škrabáky. Nejjednodušší způsob, jak používat software pro škrábání webu

1 answers:

Webový škrabák je program nebo software vyvinutý pro extrakci dat z více webové stránky. Vzhledem k tomu, že získávání webových dat se stává běžnou praxí mezi podniky, některé stránky nabízejí bezplatné škrabky na web, zatímco jiné poskytují služby jako služby, které byste měli platit. Jedním z nejspolehlivějších nástrojů pro škrabání webových stránek je Web Scraper - grohandel stoffe online.

S webovým škrabkou můžete vytvořit vlastní databázi firemních e-mailových adres nebo si můžete vytvořit své produkty nebo katalogy e-shopů. Jedním z nejlepších výhod tohoto nástroje je to, že kontakty společnosti mohou být staženy anonymně z mnoha webových stránek u ohromující rychlosti a s vysokou přesností! Škrábaný obsah lze také ukládat v různých formátech a různých místech, takže ho můžete kdykoli použít. Zde jsou některé z nejlepších vlastností softwaru.

Web Scraper

14-denní bezplatná zkušební verze

Web Scraper je dodáván se 14denní bezplatnou zkušební verzí. To znamená, že můžete vyzkoušet software zdarma po dobu dvou týdnů. Poté, pokud se vám to líbí, můžete si ji zakoupit.

nevyžaduje znalost programování

Web Scraper nevyžaduje znalost žádného programovacího jazyka nebo skriptů. Vše, co musíte udělat, je pár kliknutí myši a vyberte požadované údaje pro extrakci.

Web Scraper může zachytit data z několika webových stránek v jediném cyklu, a může také pracovat na více prohlížečích najednou. Tím šetříte čas a energii.

Schopnost extrahovat data ze zabezpečených webových stránek

Tento nástroj pro škrábání webových stránek má schopnost extrahovat data přes proxy servery, takže může stahovat a škrábat data z vysoce zabezpečených webových stránek použití proxy serverů. Tato funkce je užitečná pro firmy, které skrývají data ze zabezpečených webových stránek, jako jsou LinkedIn a Facebook.

Může přeměnit škrábané údaje do několika formátů

Exportuje data do různých formátů. Exportovat oškrábané údaje do formátu TXT, XML a CSV může exportovat v závislosti na pokynech uživatele. Ve skutečnosti může transformovat stejné údaje do tří různých formátů.

Nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní

Nástroj nabízí snadno srozumitelné a uživatelsky přívětivé rozhraní, takže nepotřebujete žádné technické znalosti k použití to. Nepoužíváte také tutoriály nebo ukázky videí k jejich použití.

Soutěžní cena

Vzhledem k jeho vynikajícím rysům si můžete myslet, že to stojí štěstí. Přichází však za rozumnou cenu.

K dispozici ve dvou verzích

Existují dvě verze Web Scraper. První verze umožňuje srovnávat nabídky a produkty konkurentů. Druhá verze je určena pro extrakci kontaktů. Můžete vybrat verzi, která je vhodná pro vaši firmu. Není však neobvyklé, že by jedna firma mohla zakoupit obě verze. Můžete také udělat to samé, abyste získali lepší výsledky.

Na závěr, protože nemáte co ztratit, proč nezkusit 14denní zkušební verzi. Nakonec ji můžete zakoupit po zkušební době.

December 22, 2017