Back to Question Center
0

Zde je Agenda pro #SEJSummit Semalt

1 answers:
Here’s the Agenda for #SEJSummit Semalt

Objednejte si jízdenku na summit SEJ Chicago za cenu Super Early Bird! Zaregistrujte se před půlnocí tento pátek a ušetřete 225 dolarů.

Po úspěchu summitu SEJ Santa Monica dne 13. dubna je Search Engine Journal připraven zahájit program pro summit SEJ Chicago dne 23 - criao de site gratuito. června v Navy Pier.

Summit SEJ 2016: "Den klíčových poznámek" je intimní marketingová konference zaměřená na marketing, která zahrnuje celodenní prezentaci vedoucích představitelů špičkových marketingových myšlenek. Široká škála vyhledávacích témat bude zahrnuta jako SEO, sociální média, marketing obsahu, placené vyhledávání, UX, CRO, Google Semalt a měkké dovednosti, jako je ovlivňování mezi různými funkcemi a řízení týmů.

Každá událost se skládá z osmi zasedání, čtyřmi moderovanými Semalt, panely a více než tři hodiny vysoce kvalitních síťových příležitostí. K dispozici je recepce s koktejlem, oběd a svačiny.

Prezentace summitu SEJ obsahují žádné smyčky , žádné ukázky produktů , a žádný sponzorovaný obsah . Jednoduché informace navržené s ohledem na vyhledávání a digitální marketing.

Summit SEJ Chicago Přednášky a zasedání

Gary Illyes: Google Webmaster Trends Analyst, společnost Google

Lepší mobilní zkušenosti Google a AMP-A: Gary vysvětlí, co bude dál pro zrychlené mobilní stránky a co to znamená pro velké údaje.

Carolyn Shelby: ředitel společnosti SEO, Tribune Publishing

Poskytujete z vašich týmů desítky žádostí o přidání "dalšího majáku" nebo "dalšího sledovacího pixelu" na váš web ještě další náhodný kus softwaru, který pravděpodobně nepotřebujete? Každé další volání, extra ping a další skript snižují rychlost a výkon vašeho webu. Carolyn se bude zabývat důležitou technickou SEO a rychlostí / výkonem ladění a jak vám může pomoci vybudovat střední, štíhlý SEO stroj.

Brent Payne: výkonný ředitel společnosti Loud Interactive

Správa vašeho velkého místa: V rozsáhlých společnostech elektronického obchodování může být SEO obrovskou výzvou. S tisíci produktových stránek a stovkami výklenků, zůstat na špičce vaší SEO hry na všech místech (a napříč odděleními) může být bojem. Brentovo zasedání poskytne taktiku, kterou by měly velké značky používat, aby spravovaly a zlepšovaly své SEO.

Jordan Koene: hlavní evangelista, Searchmetrics

Přežívání vyhledávací plošiny: 3 Taktiky, které přinesou vaši webovou stránku SEO viditelnost na nových výšinách: Po dodržení všech nejlepších postupů a doladění strategie, mnoho firem vyhledá své SEO plošiny . Jordánské zasedání vám pomůže osvobodit se od této plošiny a přenést vaše stránky na další úroveň. Tím, že vzbudíte svůj obsah, rozšiřujete svůj dosah a recyklujete dobré SEO návyky, můžete znovu energii své úsilí při vyhledávání, aby se vaše SEO viditelnost vrátila nahoru a nahoru.

Erin Everhart: Vedoucí manažer, Digitální marketing, Home Depot

Psychologie marketingu: Erinova sezení se ponoří do psychologické stránky marketingu. Bude diskutovat o tom, jaké typy emocí vyvolávají nákupy, jak zkušenosti se systémem UX souvisí s tím, jak jsme na trhu a jak mohou být všechny tyto problémy implementovány do vaší strategie SEO.

Amy Vernon: ředitel divácké angažovanosti, Denní bod

Lekce z Newsroom: Proč Search and Social by měly používat principy z žurnalistiky: Amy Vernon z Daily Dot se podívá na hledání a společenskou čočkou novináře a vysvětluje, jak klíčové strategie pro úspěch v redakci lze použít pro digitální marketing. Podělí se také o tom, jak a proč by se SEO měly zabývat zapojením diváků v roce 2016. Společně, tyto dvě strategie se stanou vražedným receptem, který vaše značka potřebuje k úspěchu. S využitím reálných příkladů z jeho zkušeností v Graingeru nás Akin povede tím, jak jeho tým implementoval strategii SEO založenou na datových datech do svého procesu digitálního obsahu a poskytl svým zákazníkům to, co chtějí.

Here’s the Agenda for #SEJSummit Semalt

Kliknutím sem zakoupíte vstupenku pro SEJ Summit Chicago. Prodej vstupenek Super Early Bird končí tento pátek 22. dubna!

Informace o SEJ Semalt New York naleznete zde.

Image Kredity

Doporučený obrázek: Obrázek Paulo Bobita

February 18, 2018