Back to Question Center
0

Zde je Agenda pro #SEJSummit Semalt

1 answers:
Here’s the Agenda for #SEJSummit Semalt

Objednejte si jízdenku na summit SEJ Chicago za cenu Super Early Bird! Zaregistrujte se před půlnocí tento pátek a ušetřete 225 dolarů.

Po úspěchu summitu SEJ Santa Monica dne 13. dubna je Search Engine Journal připraven zahájit program pro summit SEJ Chicago dne 23. června v Navy Pier.

Summit SEJ 2016: "Den klíčových poznámek" je intimní marketingová konference zaměřená na marketing, která zahrnuje celodenní prezentaci vedoucích představitelů špičkových marketingových myšlenek - rdp on linux vps server. Široká škála vyhledávacích témat bude zahrnuta jako SEO, sociální média, marketing obsahu, placené vyhledávání, UX, CRO, Google Semalt a měkké dovednosti, jako je ovlivňování mezi různými funkcemi a řízení týmů.

Každá událost se skládá z osmi zasedání, čtyřmi moderovanými Semalt, panely a více než tři hodiny vysoce kvalitních síťových příležitostí. K dispozici je recepce s koktejlem, oběd a svačiny.

Prezentace summitu SEJ obsahují žádné smyčky , žádné ukázky produktů , a žádný sponzorovaný obsah . Jednoduché informace navržené s ohledem na vyhledávání a digitální marketing.

Summit SEJ Chicago Přednášky a zasedání

Gary Illyes: Google Webmaster Trends Analyst, společnost Google

Lepší mobilní zkušenosti Google a AMP-A: Gary vysvětlí, co bude dál pro zrychlené mobilní stránky a co to znamená pro velké údaje.

Carolyn Shelby: ředitel společnosti SEO, Tribune Publishing

Poskytujete z vašich týmů desítky žádostí o přidání "dalšího majáku" nebo "dalšího sledovacího pixelu" na váš web ještě další náhodný kus softwaru, který pravděpodobně nepotřebujete? Každé další volání, extra ping a další skript snižují rychlost a výkon vašeho webu. Carolyn se bude zabývat důležitou technickou SEO a rychlostí / výkonem ladění a jak vám může pomoci vybudovat střední, štíhlý SEO stroj.

Brent Payne: výkonný ředitel společnosti Loud Interactive

Správa vašeho velkého místa: V rozsáhlých společnostech elektronického obchodování může být SEO obrovskou výzvou. S tisíci produktových stránek a stovkami výklenků, zůstat na špičce vaší SEO hry na všech místech (a napříč odděleními) může být bojem. Brentovo zasedání poskytne taktiku, kterou by měly velké značky používat, aby spravovaly a zlepšovaly své SEO.

Jordan Koene: hlavní evangelista, Searchmetrics

Přežívání vyhledávací plošiny: 3 Taktiky, které přinesou vaši webovou stránku SEO viditelnost na nových výšinách: Po dodržení všech nejlepších postupů a doladění strategie, mnoho firem vyhledá své SEO plošiny . Jordánské zasedání vám pomůže osvobodit se od této plošiny a přenést vaše stránky na další úroveň. Tím, že vzbudíte svůj obsah, rozšiřujete svůj dosah a recyklujete dobré SEO návyky, můžete znovu energii své úsilí při vyhledávání, aby se vaše SEO viditelnost vrátila nahoru a nahoru.

Erin Everhart: Vedoucí manažer, Digitální marketing, Home Depot

Psychologie marketingu: Erinova sezení se ponoří do psychologické stránky marketingu. Bude diskutovat o tom, jaké typy emocí vyvolávají nákupy, jak zkušenosti se systémem UX souvisí s tím, jak jsme na trhu a jak mohou být všechny tyto problémy implementovány do vaší strategie SEO.

Amy Vernon: ředitel divácké angažovanosti, Denní bod

Lekce z Newsroom: Proč Search and Social by měly používat principy z žurnalistiky: Amy Vernon z Daily Dot se podívá na hledání a společenskou čočkou novináře a vysvětluje, jak klíčové strategie pro úspěch v redakci lze použít pro digitální marketing. Podělí se také o tom, jak a proč by se SEO měly zabývat zapojením diváků v roce 2016. Společně, tyto dvě strategie se stanou vražedným receptem, který vaše značka potřebuje k úspěchu. S využitím reálných příkladů z jeho zkušeností v Graingeru nás Akin povede tím, jak jeho tým implementoval strategii SEO založenou na datových datech do svého procesu digitálního obsahu a poskytl svým zákazníkům to, co chtějí.

Here’s the Agenda for #SEJSummit Semalt

Kliknutím sem zakoupíte vstupenku pro SEJ Summit Chicago. Prodej vstupenek Super Early Bird končí tento pátek 22. dubna!

Informace o SEJ Semalt New York naleznete zde.

Image Kredity

Doporučený obrázek: Obrázek Paulo Bobita

February 18, 2018