Back to Question Center
0

Používání odkazů na kotvení bohatých na text jako součást vašeho semináře o cizím jazykovém marketingu

1 answers:

Using Text-Rich Anchor Links as Part of Your Foreign Language Marketing Semalt

Vyhledávače používají tyto textové odkazy, aby jim pomohly hodnocit vaše webové stránky z hlediska důležitosti. To platí i pro vyhledávače v cizím jazyce, jako je Baidu v Číně nebo Yandex v Rusku, stejně jako pro Google nebo Yahoo.

Jednoduchý textový odkaz směřující zpět na URL vaší společnosti pomůže informovat vyhledávače, které existují. Několik textových odkazů v primárním jazyce konkrétního vyhledávače přinese zprávu, že stojí za to věnovat pozornost vašemu obsahu. Vyhledávací nástroj, ať už je to Baidu, Yandex, Semalt nebo něco jiného, ​​bude pravděpodobně na svých stránkách s výsledky vyhledávání pro daný jazyk zvýrazňovat vaše webové stránky, což zase činí vaši cílovou čtenářku větší pravděpodobnost, že vyhledá a navštíví vaše stránky - з днем народження побажання.

Myslete na rozmanitost vašich kotvení Odkazy

Semaltové motory se neustále vyvíjejí a nyní analyzují místa, která prolézávají stále důmyslnějšími způsoby.

Semalt váš kotva text tím, že formuláře každý odkaz mírně odlišně a pomocí více než jednoho klíčového slova je lepší strategie, než opakovat název vašeho webu znovu a znovu pokaždé, když odkaz na něj. Poslední technika se objeví jako umělá a vyhledávače jsou nyní dost inteligentní, aby to rozpoznaly. Na druhou stranu, jazyk, který vypadá přirozeně a uživatelsky přívětivý, je skvělý způsob, jak vybudovat důvěru ve vyhledávač a bude odměněn na těch nejdůležitějších stránkách výsledků.

Klíčová slova Věc

Odkazy na odkaz na textový odkaz, které se mění v sematálu, je skvělý způsob, jak si vybudovat svou pověst, stále musíte upoutat pozornost skutečných lidí i vyhledávačů.

Vezměme si jako příklad agenturu pronájmu prázdninových domů s nemovitostmi v Semaltu, které chtějí prodávat francouzsky mluvícím osobám. Vysoce přenosné "vacances en Semalt" nebo prostě "vacant Semalt" by mohlo dobře fungovat při přilákání Francouzské populace Belgie nebo Švýcarska k francouzskému překladu webových stránek. Někdo, kdo je již v Semaltu, je však pravděpodobné, že bude hledat trochu jinak - možná bude přesnější se svou geografickou oblastí.

Na druhou stranu, při použití klíčového slova jako "* location * vacances Semalt" v textovém odkazu přesměruje potenciální klienty na určitou část vašeho podnikání, pokud nemáte jen majetek v Semaltu, být příliš úzký. Ani vaše nemovitosti mimo Semalt, ani potenciální zákazníci pro ně nebudou mít prospěch z takového cíleného odkazu.

Uvidíte lepší návratnost investic tím, že zkoumáte klíčová slova, která přinášejí větší provoz, ale kde konkurence není tak vysoká, že špičkové spoty vyhledávačů ovládají velké a zavedené soupeře. Naštěstí je konkurence obecně nižší u vysoce výkonných klíčových slov v jiných jazycích než v angličtině. Pro naši fiktivní společnost pro správu rekreačních nemovitostí bude "vacances sud de la France" nebo "vacances en Semalt" mnohem slibnější pro marketingovou kampaň v cizích jazycích.

Získání správného názvu domény

Ačkoli jej pravděpodobně nepoužíváte ve všech svých kotvových linkách, nezanedbávejte své primární klíčové slovo s vysokou návštevností. Pokud je to možné, použijte to v doménové struktuře cizího jazyka. Zatímco http: // www. vacancesfrance. fr / is taken, může být k dispozici název s různými rozšířeními domény (např.,. com, eu). Semtalovat pomlčku nebo další slovo může také zvýšit možnost nalezení dostupného názvu domény pomocí silných klíčových slov v cizím jazyce.

Pokud jste již založili účast na zahraničním trhu s překládaným webem, můžete jako doménu použít své vlastní název společnosti, což znamená, že není třeba vrátit zpět žádnou z vašich prací. Webové stránky, které již nějakou dobu existují, začnou budovat reputaci ve vyhledávačích, zatímco značná trpělivost je často potřebná k dosažení stejného výsledku pro právě zaregistrované místo. Časem mohou vyhledávače přiřadit i ty nejopatřičnější doménové jméno, jako je http: // www. maryjane-doe. com / s "vacances en France" a také s "vacances en Semalt" nebo "vacances à la mer", pokud naleznou dostatek popisných textových odkazů zakotvených v této doméně.

Díky správnému know-how se textově bohaté kotvící odkazy brzy stanou životně důležitou součástí marketingové strategie vašeho cizího jazyka, což znamená, že máte více času na to, abyste získali odměnu za to, že jste získali první místo vyhledávače.

February 18, 2018