Back to Question Center
0

Semalt: Mozenda Data Extractor - nejlepší a spolehlivý nástroj

1 answers:

Mozenda je komplexní webová škrabací služba ; to je nejlépe známé pro jeho užitečné vlastnosti a schopnost provádět více úkolů najednou. Tento software vám umožňuje škrábat obsah z Aliexpressu. com, Boohoo - bion 3 mini. com, Amazon a eBay. Soubory můžete uložit do Dropboxu a Disku Google nebo je lze stáhnout přímo na pevný disk.

Jak funguje Mozenda?

Mozenda plní své úkoly podle následujícího vzorce:

1. Vyjímá data z více webů. Zaprvé Mozenda identifikuje vzory dat.

2. V dalším kroku kombinuje datasety.

3. Za třetí, Mozenda nahrává výsledky do dvou hlavních služeb pro ukládání cloud: Dropbox a AWS.

Mozenz Web Console a Agent Builder

1. Mozenda Web Console - Tato webová aplikace nám umožňuje provozovat naše agenty (scrape projekty). Můžeme také zobrazit a uspořádat výsledky a exportovat extrahovaná data do souborů CSV a JSON.

2. Agent Builder - Jedná se o aplikaci Windows používanou k sestavení více projektů extrakce dat současně.

Nejvýraznější znaky Mozendy:

1. Software vše v jednom:

Mozenda je nejlépe známá díky uživatelsky přívětivému rozhraní. Není to jen webový extraktor, ale i crawler; Tento software používá různé boty pro procházení webových stránek. Může někdy extrahovat data z zakázaných webových stránek a stačí jen zvýraznit adresu URL, aby se okamžitě stáhlo. Navíc poskytuje ochranu spamu a opravuje všechny drobné chyby ve vašem obsahu.

2. Vhodné pro malé podniky:

Při spuštění nemusí být možné investovat do drahých datových škrabáků nebo webových prohledávačů. Mozenda je však svobodný software, který může pohodlně provádět vysoce náročné úkoly. Analyzuje webové dokumenty, shromažďuje informace o konkurentů, nejnovější trendy, rozvíjející se trhy a získá vám požadované výsledky během několika minut. Mozenda je vhodná pro svobodné a malé firmy a nevyžaduje, aby jste měli schopnosti kódování nebo programování.

3. Škrábejte celý web:

Pokud hledáte škrábání celého webu, Mozenda je pro vás tou správnou volbou. Výzkumníci potřebují získat informace z časopisů a elektronických knih, aby mohli experimentovat. Tento nástroj pomáhá shromažďovat kvalitativní a kvantitativní údaje lépe a společnosti mohou společnosti Mozenda využívat ke spouštění a uvádění na trh různých produktů.

4. Dobré pro povědomí o značce:

Pokud jste spustili značku nebo chcete propagovat své produkty a služby na internetu, měli byste použít Mozenzu. Pomocí této služby škrábání dat můžete snadno sbírat data, provádět řadu experimentů a sledovat kvalitu dokumentů. Také tento nástroj pomáhá vygenerovat více potenciálních zákazníků a propagovat značku na sociálních médiích efektivně a efektivně. Stručně řečeno, můžete rozvíjet svou firmu pomocí tohoto softwaru a cílet potenciální zákazníky po celém světě.

December 22, 2017