Back to Question Center
0

Semalt poskytuje 3 hlavní přístupy pro škrábání webu, o kterých byste měli vědět

1 answers:

Škrábání webu, známé také jako sklizeň webu a extrakce dat, je praxí získávání informací z sítě. Software webového škrabání přistupuje k Internetu pomocí protokolu Hypertext Transfer Protocol nebo prostřednictvím různých webových prohlížečů. Konkrétní informace se shromažďují a kopírují - noleggio gonfiabile modena. Pak je uložen v centralizované databázi nebo stažený na pevný disk. Nejjednodušší způsob, jak získat data z webu, je stahovat je ručně, ale můžete také použít software škrábání webů, abyste získali svou práci. Pokud je obsah rozložen na tisíce stránek nebo webových stránek, budete muset použít import. io a Kimono Labs, abyste získali a organizovali data podle vašich požadavků. Je-li váš pracovní postup kvalitativní a složitější, můžete použít tyto postupy k vašim projektům.

Přístup # 1: DIY:

Existuje velké množství technologií škrábání webových stránek s otevřeným zdrojovým kódem. V přístupech DIY si najmete tým vývojářů a programátorů, kteří vám dávají práci. Nejen, že zaškrtnou vaše údaje , ale také zálohují soubory. Tato metoda je vhodná pro podniky a slavné podniky. DIY přístup nemusí vyhovovat nezávislým a začínajícím podnikům kvůli vysokým nákladům. Pokud se používají vlastní techniky škrábání webových stránek, mohou vás programátoři nebo vývojáři stát dražší vyšší než běžné ceny. Přístup DIY však zajišťuje poskytování kvalitních dat.

Přístup # 2: Nástroje a služby pro škrabání na webu:

Nejčastěji lidé používají služby a nástroje pro škrábání webu, aby mohli své práce udělat. Octoparse, Kimono, Import. io a další podobné nástroje jsou implementovány v malém a velkém měřítku. Podniky a webmasteři dokonce ručně stahují data z webových stránek, ale to je možné pouze v případě, že mají velké programovací a kódovací schopnosti. Web Scraper, rozšíření pro Chrome, je obecně používán pro vytváření map a definování různých prvků webu. Jednou jsou data stažena jako soubory JSON nebo CSV. Můžete buď vytvořit webový software pro škrábání nebo použít již existující nástroj. Ujistěte se, že program, který používáte, nejen škrábí vaše stránky, ale také prochází vaše webové stránky. Společnosti jako Amazon AWS a Google poskytují škrabací nástroje , služby a veřejné údaje bez nákladů.

Přístup # 3: Data-as-a-Service (DaaS):

V souvislosti s odstraňováním dat je služba data-as-a-service technikou, která zákazníkům umožňuje nastavit vlastní zdroje dat. Většina organizací ukládá oškrábané údaje do samostatného úložiště. Výhodou tohoto přístupu pro podnikatele a analytiky dat je to, že je zavádí do nových a komplexních technik škrábání webu; pomáhá také vytvářet více potenciálních zákazníků. Budou schopni zvolit spolehlivé škrabáky, najít trendové příběhy a vizualizovat data, aby je mohli bez problémů distribuovat.

Software ke stažení software pro web

1. Uipath - Je perfektním nástrojem pro programátory a může překonat běžné problémy s extrahováním webových dat, jako jsou navigace na stránkách, kopání blesku a škrábání souborů PDF.

2. Import. io - Tento nástroj je nejlépe známý svým uživatelsky přívětivým rozhraním a zmačkává vaše data v reálném čase. Výstupy můžete přijímat ve formulářích CSV a Excel.

3. Kimono Labs - API je vytvořeno pro webové stránky vašeho přání a informace mohou být oškrábány z newsfeedů a akciových trhů.

December 22, 2017