Back to Question Center
0

Semalt: Nejčastěji používané požadavky na škrábání dat

1 answers:

Poptávka po on-line škrábání se každým dnem zvyšuje, protože mnoho společností používá obrovské množství dat pro různé účely. Různé organizace a jednotlivci mají různé škrábání webových stránek . Ve skutečnosti jsou v současné době nekonečné typy potřeb pro získávání dat. Pro ilustraci významu shromažďování informací 7 jsou nejpoužívanější žádosti o extrakci dat uvedeny níže - noleggio gonfiabili livorno.

1. Sběr dat ze souborů PDF

Tato požadavek na odebrání dat je určen pro shromažďování určitých dat ze souborů PDF a jejich převod na soubory aplikace Excel. Každý z cílových datových souborů má přibližně 15 až 20 datových bodů v přibližně 5 až 15 stranách.

2. Vytahování informací prostřednictvím vyhledávačů a online adresářů

Jedná se o běžnou potřebu extrakce dat. Vyžaduje shromažďování dat z vyhledávačů a online adresářů a jejich zadávání do určené databáze.

3. E-mailové seznamy organizace a ověření

Tato žádost o extrakci údajů vyžaduje e-mailovou adresu, název společnosti, telefonní číslo, stát a město, kde se tato společnost nachází. Tento typ informací je obvykle potřebný pro marketingové účely. Informace musí být ověřeny a organizovány pro snadné použití. Kompletní seznam firem může být snadno oškrábnut z adresářů, ale více informací získáte z oficiálních webových stránek každé společnosti.

4. Kompilace seznamu e-mailů

Tento úkol slouží ke shromažďování e-mailových adres lidí, kteří mají kanály YouTube. Mohla by být použita k partnerství s nimi nebo k prodeji určitých produktů / služeb pro ně. Mohlo by být také použito k provedení důležitého průzkumu.

5. Seznam všech pronájmů nemovitostí na konkrétním místě

Tato žádost o extrakci webových stránek se používá k získání seznamu pronájmu nemovitostí na konkrétní webové stránce. I když má cílový web seznamy pronájmů nemovitostí na několika místech, jsou pro tuto žádost potřeba pouze ty, které jsou v určitém místě. Vzhledem k tomu, že na webových stránkách je uvedeno přibližně 1400 až 1650 pronájmů nemovitostí, musí být požadované filtrovány a oškrábány. Pro každou půjčovnu jsou požadované údaje vlastnostmi, jménem a nájemci. Všechna extrahovaná data by měla být exportována do tabulek aplikace Excel, jak je specifikováno žadatelem.

6. Kontaktní údaje profesorů financí ve Spojených státech

Tato žádost o extrakci údajů je pro vyhledávání na webových stránkách všech univerzit ve Spojených státech, aby byly získány e-mailové adresy a telefonní čísla profesorů financí.

7. Databáze prodejců motorových vozidel ve Spojeném království

Tato úskalí je zaměřena na kompilaci britských prodejců motorových vozidel se specializací na značky Audi a Nissan. Pro každého prodejce jsou požadované údaje telefonní číslo, e-mailová adresa, poštovní adresa, název firmy a jméno správce.

Závěrem, existují stovky požadavků na škrábání. Ty, které byly shrnuty výše, byly jen náhodně zvoleny pro ilustraci.

December 22, 2017