Back to Question Center
0

Semalt Expert zpracovává na 10 úžasných vlastnostech online datového extraktoru

1 answers:

On-line extraktor dat je aplikace určená k extrahování nebo oškrábání užitečných dat z různých webových stránek. Je to jednoduché a snadné použití a umožňuje nám pohodlně vlastnit data. Navíc tento software pro extrakci dat nám umožňuje ukládat a exportovat informace v různých formátech. Některé z jeho zvláštních rysů jsou uvedeny níže.

1 - gossip slots free chip. Ideální pro marketingové profesionály:

Online extraktor dat nabízí různé výkonné možnosti šetření času a pomáhá nám řídit a automatizovat proces generování vést. Vyjímá obchodní potenciály, které nám umožňují uvádět na trh produkty, zaměřit se na potenciální zákazníky a vydělat více peněz na internetu.

2. Výborný pro podniky:

Tento software přichází s jedinečnými možnostmi, které jsou ideální pro podniky, společnosti a nadnárodní agentury. Zaměřuje se na shrnutí údajů nabídek pro snadný a rychlý rozhodovací proces. Pomocí extraktoru dat na internetu můžete ušetřit spoustu času, úsilí a peněz při propagaci své značky na mezinárodní úrovni.

3. Zjednodušuje online výzkum:

Online Data Extractor nám umožňuje přístup k databázi různých obchodních kategorií, což usnadňuje naši online výzkum než dříve. V současné době má více než 400 kategorií podniků a pomáhá extrahovat data pro generování olova, online výzkum a produktový marketing.

4. Pomáhá při výzkumu klíčových slov:

Přesné a výkonné vyhledávání klíčových slov umožňuje sledovat místní vyhledávací klíčová slova..můžete také zjistit, která klíčová slova jsou vyhledávána nejvíce a jak správně zoradit vaše webové stránky a vylepšovat hodnocení vyhledávačů.

5. B2B & B2C podnikání vede:

Online Data Extractors shromažďuje a sleduje podnikání B2B a B2C vede z více než 20 datových zdrojů díky svým datovým algoritmům pro zpracování dat v reálném čase možný. Nejen, že generuje obchodní potenciální zákazníky, ale také ukládá extrahovaná data na svém serveru nebo je stáhne na pevný disk.

6. Konkurenční analýza:

Nástroj konkurenčního rozboru nebo hybridní generátor nám umožňuje přístup k strategickým zpravodajským údajům pro obchodní účely. Pomáhá našim stránkám zobrazit v místních vyhledávačích a pravidelně připravuje firemní zápisy. Kromě toho poskytuje našim vytěženým údajům přednost a je použitelná pro firmy.

7. Audit firemních výpisů:

Online odběrač dat vám pomůže shromažďovat informace o platebních metodách, názvech domén a provádí audity firemních výpisů. Kromě toho shromažďuje e-mailové adresy pro vás, abyste mohli své výrobky snadno prodávat a ukládat data pro pozdější použití.

8. Extrahujte více typů dat:

Pomocí online extraktoru dat můžete sbírat různé typy dat a udržet si jejich kvalitu. Nabízí podporu pro vyhledávání v několika kategoriích, což pomáhá značkám, podnikům a agenturám shromažďovat užitečná data z různých webových stránek podle jejich požadavků a očekávání.

9. Skvělé pro digitální obchodníky:

Tento nástroj poskytuje hromadné marketingové možnosti e-mailu a pomáhá přinést vaši značku na špičku úspěchu. Je tedy skvělý pro digitální trhy a je napájen možností SMS a e-mailového marketingu.

10. Podporuje různé výstupní formáty:

Tato aplikace podporuje různé výstupní formáty včetně textových souborů, souborů CSV, HTML a Excel. To znamená, že můžete ukládat a exportovat vaše extrahovaná data v libovolném formátu dle vašich obchodních požadavků a očekávání.

December 14, 2017