Back to Question Center
0

Semalt Review: 15 nejlepších bezplatných software pro škrábání dat

1 answers:

různými nástroji pro škrabání a programy extrakce dat. Tyto nástroje spolupracují s webovými stránkami, identifikují a shromažďují užitečné informace a škrábávají je na základě vašich požadavků. Navíc ukládají oškrábané údaje do svých databází nebo si je stáhnou na počítačovém počítači. Zde jsme mluvili o 15 nejlepších nástrojích pro škrábání webů na internetu.

1. Krásná polévka

Je to slavná knihovna Python vyvinutá pro škrábání souborů XML a HTML - banco de fotos de comida gratis. Stačí stahovat a aktivovat tento nástroj pro škrábání webu a nechat ho provádět různé úkoly. Můžete jej pohodlně používat v systémech Debian a Ubuntu.

2. Import.io

Toto je jeden z nejlepších nástrojů pro škrábání dat s. Umožňuje nám oškrábat informace ze základního i pokročilého webu a má moderní, uživatelsky příjemné rozhraní.

3. Mozenda

Mozenda je software pro snímání obrazovky a software pro extrakci dat. Poskytuje obsah v nejrůznějších formátech a jedná se o škrabku typu point-and-click.

4. ParseHub

Jedná se o vizuální webový škrabák, který lze použít k shromažďování informací z internetu. Pomocí tohoto programu můžete vytvořit rozhraní API z různých webů.

5. Octoparse

Octoparse je webový škrabák a nástroj pro extrakci dat na straně klienta pro uživatele Windows. Umožňuje obrátit částečně strukturované nebo nestrukturované informace do strukturovaných datových souborů bez potřeby kódů.

6. CrawlMonster

Je to jeden z nejlepších zdarma web škrabka s programy pro extrakci dat a prohledávače.

7. Connotate

Jedná se o konečné řešení problémů souvisejících s daty. Stačí stahovat tento program, odeslat požadavek a získat data seškrabaná podle vašich přání. )

8. Běžné procházení

Je známo poskytnout otevřenou datovou sadu procházených webových stránek, které převedou surová data do strukturované a organizované podoby, extrahují metadata pro uživatele a poskytují informace z různých

9. Crawly

Jedná se o automatickou službu extrakce dat se spoustou vlastností a vlastností, která umožňuje skenování a obrácení vašich prvotních dat do organizované podoby, která poskytuje výsledky v JSON a CSV formátů

10. Grabber obsahu

Je to skvělé pro ty, kteří chtějí oškrábat data z různých obrázků a videí. f a umožňuje vám vytvořit samostatný webový škrabák. 11. Diffbot

Jediný automatizovaný datový škrabák, který organizuje vaše data a prochází vaše webové stránky během několika vteřin.

Je vhodný pro vývojáře a programátory a může přeměnit vaše stránky na rozhraní API.

12. Dexi. io

Je perfektní pro SEO odborníky, webmastery a nezávislé pracovníky. Tento nástroj pro škrábání webových oblačností se zabývá těžkými daty a škrábáním bez jakéhokoli ohrožení kvality. Může zpracovávat dotazy týkající se jazyka JavaScript.

13. Scratching Studio

Dodává se jak v bezplatných tak prémiových plánech a pomáhá shromažďovat informace z mnoha webových stránek, PDF dokumentů, XML a HMTL souborů. Tato stolní aplikace je k dispozici pouze pro uživatele systému Windows.

14. Jednoduchý webový výpis

Jedná se o vizuální webový škrabák a program pro extrakci dat vhodný pro špičkové značky a začínající uživatele. Má různé jedinečné funkce a data jsou škrábaná z různých souborů HTTP.

15. Finišer

Umožňuje vybudovat různé projekty pomocí makroregistru a je jedním z nejlepších nástrojů pro škrábání dat. Získává užitečné informace z e-mailových adres a sociálních sítí.

December 14, 2017